STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık

bu sene Bjk şampıyon olsun sesimi çıkartmam...

Adamlar hakedıyor oynadıkları futbolla kımse kusura bakmasın...

fener olacağına bunlar olsun..

Adamlar net bir şekilde futbol oynuyorlar bizim leş futbolumuzla puan farkının 10 olması çokta şaşırtıcı değil.

Bjk iyi futbolla, fener kadro farkıyla maçları kazanıyor. Bizde ikiside yok bu sene sonuç normal

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şenol bu yıl turnayı gözünden vurcak gibi fener bunları geçip şampiyon olursa futbolun adaletsizliğinden dolayıdır

Bu ligin anahtari dinamik kanatlarin olacak ice katedecekler

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kargalar bu kaleciyle şampiyon olamazlar...
şampiyonluk için evvela savunma sonra saldırı lazımdır...şikeciler şampiyon olur. kolay kolay gol yemiyorlar araya bir tane sıkıştırıp maçı da alıyorlar.

Senol buyuk hoca gitti her takima muthis top oynatiyo. Gecen seneki Bursa. Bu seneki bjk. Sikeli sezondaki Ts. Adam buyuk hoca

~tap

göz göre göre şampiyonluk verildi inanılır gibi değil. bütün yaz ağladık burada o kadar belliydi ki olayın bu noktaya varacağı.

Gomez'i bende istemiyordum da bizde bu kadar iş yapmazdı hatta bence iş yapmazdı. Beşiktaş'ta topu oraya getiriyorlar artı taşıyorlar adamı oyun içinde yormuyorlar. Adamların 10 numarası bile iyi tackling yapıyor bırak orta sahayı, defansı falan. Cenk'te oynadığı dönemde çatır çatır atıyordu Beşiktaş'ta forvet oynayan adam çok gol atar yani. Ama yine de beklediğimizden üstte oynuyor Gomez orası ayrı. Adam havasını yakaladı baya.

Bu arada Beşiktaş için geçen sene 2-3 tane 1.sınıf takviyeyle uçarlar diyordum 1.sınıf takviyeler bence hala gelmiş değil. Buna rağmen çok iyi gidiyorlar Şenol Güneş farkı var.

Son düzenleme:
bu sene Bjk şampıyon olsun sesimi çıkartmam...

Adamlar hakedıyor oynadıkları futbolla kımse kusura bakmasın...

fener olacağına bunlar olsun..

Oynadıkları futbol şampiyonluğu haketsede ben olabileceklerini düşünmüyorum. Çünkü kadro derinliği olarak fenerin altındalar. Mesela beşiktaşta atiba diye bir adam var bu adam bi sakatlık geçirse 5 maçta 10 puan kaybeder bjk. Ama fenerde yokluğunda büyük sıkıntı yaşatacak bir adam yok atiba gibi. Adamlarda GG olmadığı dönemde bile şenerde gayet iş görmüştü o mevkiide en azından fazla sırıtmamıştı. Caner sakatlandı HAK idare etti hatta caneri kesmiş durumda birçok mevki için geçerli bu RVP ve Ferdi aynı anda sakanlanmadığı sürece hiçbir mevkiide büyük bir sıkıntı yaşamaz fb.

Üst Alt