STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık

Oynadıkları futbol şampiyonluğu haketsede ben olabileceklerini düşünmüyorum. Çünkü kadro derinliği olarak fenerin altındalar. Mesela beşiktaşta atiba diye bir adam var bu adam bi sakatlık geçirse 5 maçta 10 puan kaybeder bjk. Ama fenerde yokluğunda büyük sıkıntı yaşatacak bir adam yok atiba gibi. Adamlarda GG olmadığı dönemde bile şenerde gayet iş görmüştü o mevkiide en azından fazla sırıtmamıştı. Caner sakatlandı HAK idare etti hatta caneri kesmiş durumda birçok mevki için geçerli bu RVP ve Ferdi aynı anda sakanlanmadığı sürece hiçbir mevkiide büyük bir sıkıntı yaşamaz fb.

sağlam bir ön libero-stoper-kale alsınlar rahat sampiyon olurlar.

mevcut kadroları ile bence de olamazlar. defansta ciddi zafiyetleri var.

Adamlar Yatırımı baştan güzel yaptı kiralama yönetimi ile ve de ucuz maliyetle getirerek üstüne de iyi paralara atınç gibi kazmalar satarak bu güne geldiler adamlar feda dediği yıldan beri iyi oynuyorlar valla bunların o Guti almedia Quaresma Fernandesli Kadroları daha boktandı bunlara stoper ile kaleci şampiyon yapar Ah hamza oğlan hakkımız haram olsun varsa taraftar olarak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senol buyuk hoca gitti her takima muthis top oynatiyo. Gecen seneki Bursa. Bu seneki bjk. Sikeli sezondaki Ts. Adam buyuk hoca

~tap

bu işin en güzel tarafı adam kolayca adam satıyor geçen sene bursa zengin oldu sene sonu bjk istediği oyuncuyu satar biz göndermek için para veriyoruz şenol güneş etkisi

Olay budur...

Grandesaray
"Beşiktaş "feda" biz ise "evlat" dedik. Aradaki puan farkının sebebi budur. Onlarda parayı haketmeyen gitti, bizde haketmeyene 2 katı verildi"

Son düzenleme:
Bu Oğuzhan büyük topçu. Çocuğun üst seviye saha görüşü ve zamanlaması var vallahi. Fiziken daha güçlü olsa rahatlıkla üst liglerde oynaya bilir

eğitim yurtdışı ondan olma ihtimali var mıdır? bence öyle

kesinlikle öyle.

mesela ajax'tan aldıgımız bek icin bende memnun degilim ama adamın iyi cıkma ihtimali kötü cıkma ihtimalinden yüksek gibi, cünkü cocuklugundan bugüne her dakikasını ajax'ta gecirmis.

ajax ile 150 küsürde lig macına cıkmıs.

bozuldugum taraf ajax icin önemsiz konuma düsen adamı alacak olmamız, ama tutabilir de.

adamlar bu sezon oynadiklari futbola sampiyonluku hakediyor biz olamiyacagimiza göre varsin besiktas olsun fener yerine

sağlam bir ön libero-stoper-kale alsınlar rahat sampiyon olurlar.

mevcut kadroları ile bence de olamazlar. defansta ciddi zafiyetleri var.
Nedense bu kargalar bana bi türlü güven vermiyorlar çok şanssız ve loser bir takım olduğu için herhalde. Bu sene sakatlıklar olmadı pek fazla şuanki çıkışlarında bununda etkisi var. Geçen senede çok iyi top oynadığı dönemler oldu ama sakatlıklar bitirdi takımı. Puan farkı kapandığındada klasik beşiktaş loserlığı devreye giriyor genelde. Mesela bu sezon ligin bitmesine 10 hafta kala bjk ile puan farkını 4'e indirebilirsek(ihtimal vermiyorum) biz büyük olasılıkla bjk nin üstünde bitiririz ligi.

Nedense bu kargalar bana bi türlü güven vermiyorlar çok şanssız ve loser bir takım olduğu için herhalde. Bu sene sakatlıklar olmadı pek fazla şuanki çıkışlarında bununda etkisi var. Geçen senede çok iyi top oynadığı dönemler oldu ama sakatlıklar bitirdi takımı. Puan farkı kapandığındada klasik beşiktaş loserlığı devreye giriyor genelde. Mesela bu sezon ligin bitmesine 10 hafta kala bjk ile puan farkını 4'e indirebilirsek(ihtimal vermiyorum) biz büyük olasılıkla bjk nin üstünde bitiririz ligi.

gecen sezon iki kulvarda gittikleri icin cok yoruldular ve sakat verdiler.

keza demba ba'da ikinci yarı formdan düsmüstü.

gomez almanya'da ilk 11 oynama aşkına sezon sonuna kadar uçar gider.

fb iki kulvarda yarısacak, bjk ise tek.

dedigim gibi savunmayı güclendirirseler bence rahat sampiyon olurlar.

Üst Alt