STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık

adamlar bu sezon oynadiklari futbola sampiyonluku hakediyor biz olamiyacagimiza göre varsin besiktas olsun fener yerine

bjk'nin bu sezon net 10 maçta gt zoruyla puan aldıgını söyleyebilirim, özellikle sahalarındaki maclarda. konya macı haric..

bjk'de, fb'de aman aman top oynamıyorlar ama daha az hata yapıyorlar ve kadroları bize oranla daha sağlam.

kaybettigimiz puanları tamamiyle kadro zayıflıgımıza da baglamıyorum aslında.

Galatasaray hangi kadro ile cıkarsa cıksın 90'da gol yememeli abicim,

rize ve antalya maclarında 90'da giden 5 puan var.

arena'da ölü bir mersin'e bıraktıgın 2 puan var.

bu puanları alabilsek bugünkü kayseri'yide ezer gecerdik, 2'de ordan ekle.

bktan yere giden 9 puan.

ne olursa olsun bu kadar kötü puan kayıpları olmamalıydı.

bu kadroya rağmen iyi motive edilen bir Galatasaray ilk yarıyı rakiplerinin önünde de kapatabilirdi.

Son düzenleme:
bjk'nin bu sezon net 10 maçta gt zoruyla puan aldıgını söyleyebilirim, özellikle sahalarındaki maclarda. konya macı haric..

bjk'de, fb'de aman aman top oynamıyorlar ama daha az hata yapıyorlar ve kadroları bize oranla daha sağlam.

kaybettigimiz puanları tamamiyle kadro zayıflıgımıza da baglamıyorum aslında.

Galatasaray hangi kadro ile cıkarsa cıksın 90'da gol yememeli abicim,

rize ve antalya maclarında 90'da giden 5 puan var.

arena'da ölü bir mersin'e bıraktıgın 2 puan var.

bu puanları alabilsek bugünkü kayseri'yide ezer gecerdik, 2'de ordan ekle.

bktan yere giden 9 puan.

ne olursa olsun bu kadar kötü puan kayıpları olmamalıydı.

bu kadroya rağmen iyi motive edilen bir Galatasaray ilk yarıyı rakiplerinin önünde de kapatabilirdi.

Rize maçı bizi bitirecek demiştim ne yazık ki haklı çıktım,dönüm noktası oldu o maç.

en guzelini besiktas yapti .. bir kac sene sampiyon olmadilar ama canavar gibi bir iskelet kurma imkanlari var .. (Futbolculari satmazlarsa ! )

Bizim taraftardaki sabirsizlik kimsede yok . bir tek Sabriye sabrettiler ona da halen CIT cikaramiyorlar ona sasiyorum .. fenerde olsa Sislemislerdi ( ör Rustu Recber )

Insallah 2 sezon daha sampiyon olmayiz ama takimda bir devrim yapip su turk cetesini yok edip yerine saglam genclerden olusan karma bir kadro kurulur !!

Cetemiz Burak/Umut/Sabri/Olcan/Tarik/SEMIH bu leshler gitmeli yerlerin genc yabanci/yerli yerlestirilmeli

en guzelini besiktas yapti .. bir kac sene sampiyon olmadilar ama canavar gibi bir iskelet kurma imkanlari var .. (Futbolculari satmazlarsa ! )

Bizim taraftardaki sabirsizlik kimsede yok . bir tek Sabriye sabrettiler ona da halen CIT cikaramiyorlar ona sasiyorum .. fenerde olsa Sislemislerdi ( ör Rustu Recber )

Insallah 2 sezon daha sampiyon olmayiz ama takimda bir devrim yapip su turk cetesini yok edip yerine saglam genclerden olusan karma bir kadro kurulur !!

Cetemiz Burak/Umut/Sabri/Olcan/Tarik/SEMIH bu leshler gitmeli yerlerin genc yabanci/yerli yerlestirilmeli

Mesela kime sabredememekle hata ettik ?

Baştan beri diyorum zaten bunlar bu sene kesin şampiyon.Tartışmasız ligin en iyi oyununu oynuyorlar.Şenol faktörüyle o üzerlerindeki kaybeden takım imajınıdı sildiler bu sene.Fb babayı alır lig sonunda yine.Kısır bir takım ve illaki zor deplasmanlarda çok takılacaklar 2.yarı.Bence 2 3 hafta kala ilan eder şampiyonlugunu kargalar.

Son düzenleme:
açık söyleyeyim, bundan sonra kaybetmelerini istemiyorum.. bütün maçları kazansınlar.. sene sonuna kadar "kata go go go.."

fener şampiyon olunca bir tiksinti geliyor..

Bruma/Amrabat/SinanG/Koray

herkes hemen 4000 asist 3000 gol atsin bekliyor taraftar..

Bruma ve Amrabat taraftar istemediği için yollanmadı, evet beğenmiyordu büyük çoğunluk (Ben de dahil) ama kalsalar kimse bir şey demezdi... Taraftarın sabırsızlığından ziyade yönetenler de mallık var.

Mesela Bruma ve Amrabat şu anki rezil kadroda değerlendirilirdi, hatta Amrabat vazgeçiilmez ilk 11 oyuncusu olurdu.

Taraftarın esas isyan ettiği nokta da zaten bu... Saçma sapan bir kadro planlaması yaptı hamza.

Sezon başında favorim Beşiktaştı, şu anda ligin en iyi futbol oynayan takımılar ama şampiyon olabileceklerini sanmıyorum, aşırı kırılgan bir takım bakmayın bugün 4'lediklerine.

Sezon başında favorim Beşiktaştı, şu anda ligin en iyi futbol oynayan takımılar ama şampiyon olabileceklerini sanmıyorum, aşırı kırılgan bir takım bakmayın bugün 4'lediklerine.

Bir de rakiple oynanan oyun futbol malum. Fener en dağınık döneminde yarışta kaldı. Kadro olarak Fener'in daha iyi olduğu malum zaten bu sebeple %60 Fener vs. %40 BJK. Stadsızlıktan bir başka dezavantaj.

Su NTV Spor´daki yorumcu, müthis bir kadro planlamasi yapti... Stadsiz oynamanin ne oldugunu, aslinda Galtasaray taraftari en iyi bilmesi gerekirken, BJK´nin son 2-3 yilda nasil bir dezavantaj ile mücadele ettigini en iyi biz görebilmemiz lazim. BJK son yillarda stad ile oynasalardi, belki daha önce bu patlamayi yapabilirlerdi. BJK´nin su an sahip oldugu takim olgusunu, para ile satin alamazsin. Yabanci siniri kalkmasaydi, BJK muhtemelen bu sene sampiyon olup, yeni stad ile birlikte, eger dagilmaz ise takimlari, lige ambargo koyma sansini yakalarlardi bir kac sene icinde... Ancak yabanci sinirini, cok etkili kullanabilen bir takim, buna mani olabilir bundan sonra...

Senol Günes´in avantaji takimin bir sene daha tecrübeli olmasi, ve Gomez ile Bek transferleri ile, iyi bir tercih yapmasidir. Bilic´den yaptigi farkli olay ise, gidip Oguzhan´a formayi vermesidir. Oguzhan bu vesile ile hem Milli takimin, hemde BJK´nin kilit ismi oldu. Cok cok cok kaliteli bir oyuncu... Hollanda U17 takimin kaptani oldugu günler geliyor aklima...

Kerim, Ozzy, Töre... Alamadik zamaninda... Toplam 8 milyona aldi adamlar...

Son düzenleme:
Üst Alt