STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak

g.tten uydurma penalti+kirmizi kartla lig sonuncusunu yenmek üzereler. feneri sampiyon yapma operasyonu resmen baslamistir. köpekler, it oglu itler, adiler.

Bir büyük takım düşünün ''Sözde büyük'', Lig sonuncusu takımı hakemlerle zar zor yeniyor...

Allahın belaları sizi.. haysiyetsiz ahlaksızlar

Şike yaptığı kanıtlanan ama ceza almayıp aklanan bir ülkede yaşıyoruz..

Suç onlarda değil bu ligi hala takip eden biz gerizekalılarda..

Mehmet topal herifin bilegine basiyor. Net kirmiz. Hakem veriyoe ama bikegine basilan eskisehirliye!!!! :)

ABV satilmiis tff baskaninin satilmos hakemleri, azizin usaklari!!

o kadar paraya rağmen gene vasat futbol oynuyorlar. bu vasatlıklarını hakemler ile örtüyorlar.

bu kadar yavşakkk kelimesinin yakıstıgı bir takım daha yok.

Galatasaray'lıyım diye demiyorum ama fenerbahce net yavşak bir takım degil mi ?? bunu kendi taraftarı bile biraz ince düsünce kabul eder.

Bu hakeme düdüğünü astırmazlarsa ne bjk nede biz ortalıkta büyük takım diye gezinmeyelim. Türk futbolunda son 10 yılda ben böyle bir skandal izlemedim.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsEs'in mal kalecisi...ulan top disari gidiyor zaten niçin artistlik yapayim diye topu durdurmaya kalkiyorsun ? mal herif mal mal mal

izlemeyin kardeşim.. akıl sağlığınıza yazık..

ilk yarıdaki rezilliklerden sonra kapattım.. kendinizi harap ettiğinize değmez bu pisLİG..

Üst Alt