STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak

Bu maç Türk Futbolunun artık dibe vurduğunu net olarak göstermiştir. Bir takımın bu kadar açık açık ve göstere göstere kollandığı bir maç sonrası ne söylenecek söz ne yazılacak kelam kalmıştır. Sadece utanmak gerek! Fenerbahçe bu kafa ile başarılı olduğunu zannetse de, Türk futbolunu bitiren virüs olarak tarihe geçeceğinin farkında bile değil. Şu saatten sonra Beşiktaşlılara da geçmiş olsun. Bu sefer ağlamakta cidden haklı olacaklar :D

Maçtan önce, haklı olarak ve temiz/eğitimli kafa yapınla güzel bir düşünce paylaşmıştın Ozan abi; ''Fenerbahçe bu maçta zorlanır'' evet normal bir ülkede ve normal bir futbol liginde bu yorumun gerçekten %100 değerliydi. Ancak sen bir anlık bizler gibi, iyi niyet ve masumiyet duygusuna kapılarak, Türkiye'de yaşadığımızı ve Türk futbolu hakkında yorum yaptığını unutmuştun.

Ben ise bu kirli, pislik ve rezil düzenin bir oyuncağı olmayacak kadar acı tecrübeler yaşamış, iğrenç Türk futbolunun düzenini yıllardır gören birisi olarak en az 4-0 olur demiştim, 3-0 oldu çok fark etmedi, Fenerbahçe'nin 45-50 gol ile şampiyonluğu tüm Dünya sporunda dikkat çekeceği için, Fener'e lig sonuna kadar attırabildikleri kadar gol attıracaklar, en kötü ihtimal 2010-2011 şike sezonunda ki gibi, rakip oyuncular kendi kalelerine maç başına 2 gol atacaklar ama bu işi tamamlayacaklar.

Buradan tavsiyem, bu kirli düzenden faydalanın, tempobet vs... gibi bir siteden sırf FB üzerinden ufak bir binlik* zengin olabilirsiniz.

*Eskinin milyarderi anlamında. :(

Fener iyiken hakemler tarafsız gözükür, zaten fener kazanır çünki ama fener nezaman zorda hoop hakem devrede. Bu arada mtopal sen tam bir pisliksin.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçtan önce, haklı olarak ve temiz/eğitimli kafa yapınla güzel bir düşünce paylaşmıştın Ozan abi; ''Fenerbahçe bu maçta zorlanır'' evet normal bir ülkede ve normal bir futbol liginde bu yorumun gerçekten %100 değerliydi. Ancak sen bir anlık bizler gibi, iyi niyet ve masumiyet duygusuna kapılarak, Türkiye'de yaşadığımızı ve Türk futbolu hakkında yorum yaptığını unutmuştun.

Ben ise bu kirli, pislik ve rezil düzenin bir oyuncağı olmayacak kadar acı tecrübeler yaşamış, iğrenç Türk futbolunun düzenini yıllardır gören birisi olarak en az 4-0 olur demiştim, 3-0 oldu çok fark etmedi, Fenerbahçe'nin 45-50 gol ile şampiyonluğu tüm Dünya sporunda dikkat çekeceği için, Fener'e lig sonuna kadar attırabildikleri kadar gol attıracaklar, en kötü ihtimal 2010-2011 şike sezonunda ki gibi, rakip oyuncular kendi kalelerine maç başına 2 gol atacaklar ama bu işi tamamlayacaklar.

Buradan tavsiyem, bu kirli düzenden faydalanın, tempobet vs... gibi bir siteden sırf FB üzerinden ufak bir binlik* zengin olabilirsiniz.

*Eskinin milyarderi anlamında. :(

hiç bu açıdan düşünmemiştim.. Türk futbolundan birazcıkda olsa ümidim vardı ama şu lanet olsaı maçı izledikten sonra, yok abi bu Lig tamamen Tiyatro üzerine kurulu... maçlar oynanmış yada oynanmamış hepsi hikaye.. şampiyon takım sezon başlamadan belirlenıyor...

CZBitcsWEAAwTBz.jpg:large

alper ulusoyun gözleri şaşi oldugu için ayaklari şaşirdi.:D

Daha 3 ay öncesine kadar Topal için kendini yırtan Renktaş lar şimdi neredeler acaba.

birkez fenerin suyunu içen o camianin her türlü pisliğini kapıyor.
Gg,topal,caner gibi karaktersiz isimleri GALATASARAY 'a yakıştıran kesinlikle fenerlidir.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Son düzenleme:
Ya arkadas bu Topal'in verilmeyen kacinci kirmizi karti. Bu da ayni Semih gibi iyi cocuk diye lanse ediliyor ama aralarinda bir fark var Semih gercekten iyi cocuk ama bu Topal gavatin teki.

Ayi Volkan, serefsiz Emre veya Caner falan bunlarin ici disi ayni mesela. Asil korkman gereken adamlar Topal gibi Gönül gibi veya bizdeki Burak gibi sinsi ve icten pazarlikli herifler.

Üst Alt