STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Eskişehirspor 0-3 Fenerbahçe | M.S | 18 Ocak

Hakem kim diye baktım alper ulusoymus bu adama dikkat edin diye 3-4 ay once söylemiştim. karaktersiz.

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fner taraftari bizim gibi degil onlar mis gibi uyur bu gece galip geldiler diye biz haksiz kazansaydik aman millet ne der diye kafayı yerdik hatta suanda bizle makara bile yapiyorlardir ama iste onlardada bile bir karakter gevseklik var.

Şu Maçı İzledikten sonra, Bu ligde ki maçların temiz olduğuna kimse benı inandıramaz..

Göz göre göre Tiyatro oynanıyor resmen sahada yazıklar olsun ahlaksızlar...

Mtopalda az it değil. Kırmızı kartı kendi yemeliydi. Adamın ayağına basıp ben bişey yapmadım diyor bide utanmaz

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

70Milyonluk şikeciler diye başlıklar bekliyorum. Böyle rezillik görmedim. İlk penaltı pozisyonunu görmedin ve vermedin anlarız. O pozisyonda nasıl penaltı çalabilirsin yaa ?? Halısaha maçlarındaki mızıkçı büyükler bile şu pozisyonda faul istemez. Kırmızı kart tam bomba zaten. Bizden bir bok olmayacağı belli . BJK bunlarla baş edemez. Hakemleri ve feneri aynı anda saf dışı bırakacak tek takım biziz.

bombok bir lig iste, tartısılacak bir olay yok.

avrupa'dan orta sınıf bir takım getirsen 100 gol 100 puan ile sampiyon olur.

Hakem kim diye baktım alper ulusoymus bu adama dikkat edin diye 3-4 ay once söylemiştim. karaktersiz.

Fener maçı mı var ? daya alper ulusoyu. Beşiktaşın zor maçı mı var ? daya Mete kalkavan hıyarını halletsinler. Bu iki dangalağa sövdüğüm kadar hiç kimseye sövmedim ben. Özellikle Mete hıyarı tam bir art niyet timsali özellikle bizim maçlarda çok belli ediyor taraflılığını. Bizim stattaki salak taraftar da ayakta uyuyor bu mal değneğinin yönettiği maçlarda.

70Milyonluk şikeciler diye başlıklar bekliyorum. Böyle rezillik görmedim. İlk penaltı pozisyonunu görmedin ve vermedin anlarız. O pozisyonda nasıl penaltı çalabilirsin yaa ?? Halısaha maçlarındaki mızıkçı büyükler bile şu pozisyonda faul istemez. Kırmızı kart tam bomba zaten. Bizden bir bok olmayacağı belli . BJK bunlarla baş edemez. Hakemleri ve feneri aynı anda saf dışı bırakacak tek takım biziz.

ortam artık müsayit, biz yokuz, savcılık bir daha dokunmaz, tff zaten fb'nin emrinde.

sikenin tarihini yazacak yavsaklar.

Fener maçı mı var ? daya alper ulusoyu. Beşiktaşın zor maçı mı var ? daya Mete kalkavan hıyarını halletsinler. Bu iki dangalağa sövdüğüm kadar hiç kimseye sövmedim ben. Özellikle Mete hıyarı tam bir art niyet timsali özellikle bizim maçlarda çok belli ediyor taraflılığını. Bizim stattaki salak taraftar da ayakta uyuyor bu mal değneğinin yönettiği maçlarda.
Alper mete çağatay şahan, barış şimşek bunlara tahammülüm yok

Karakter abidesi topal o pozisyonda adamı hakemin önüne attı. Ne mal olduğu ortaya çıkıyor it soyunun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu maç Türk Futbolunun artık dibe vurduğunu net olarak göstermiştir. Bir takımın bu kadar açık açık ve göstere göstere kollandığı bir maç sonrası ne söylenecek söz ne yazılacak kelam kalmıştır. Sadece utanmak gerek! Fenerbahçe bu kafa ile başarılı olduğunu zannetse de, Türk futbolunu bitiren virüs olarak tarihe geçeceğinin farkında bile değil. Şu saatten sonra Beşiktaşlılara da geçmiş olsun. Bu sefer ağlamakta cidden haklı olacaklar :D

ITOGLU IT mehmet topal !!!! Hiçbir zaman adam olamazsin....keske bu yaz o kursun sana girseydi, önünde girseydi ve arkandan çiksaydi, yavsak herif ! KOLPACI SIKECI YUZSUZ HERIF

CZBhyZrWMAEQTDq.jpg

Üst Alt