STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos

bugün cnn'de aziz'in röportajına denk geldim, spiker 'iyi kadro kurdunuz' diyor, cevap 'kuracağız daha' .

bir de bizim başımızdakilere bak.

Yalnız şaka bir yana. Bu Aziz'e ne yaptılar arkadaş? Adama vizyon yüklemesi falan mı yaptılar?

Bunlar bizim başımızda olduğu sürece tekrardan 2000'lerdeki fener üstünlüğünü izleriz

Şu resim maçı neden kaybettiğimizi açıklıyor pres yaptığını düşündüğün Umut nerde
6994a0af633d50243f7a7d90b36c152f.jpg

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri dörtlü leş. Forvetler leş. Teknik kadro leş. Yedekler leş. Bu maça çok üzüldüm. Kendi sahamızda ilk maç. Seyirciyle bütünleşme maçıydı. Ama hep tirübünler hem de takım berbat durumda. Tirübünler boş. Taraftar takımın ne kadar yetersiz olduğunu biliyor ve teknik kadro ve yönetime güveni sıfır haklı olarak. Coşkuyla farklı kazanabileceğimiz bir maçı berbat bir kadro dizilişi ve berbat bir taktikle kaybettik. Karşında iyi oynayan, kaliteli oyuncuları olan bir takım olur da anlarım. Rakip ligin en yetersiz kadrolarından biri be arkadaş. Adamlar üç defa geldi iki gol attı. En güvendiğimiz Muslera ve Sneijder bile çok kötü oynadılar. Maalesef 2010-2011 yılına geri dönüyoruz. Yazıklar olsun. Bu yönetime ve teknik kadroya yazıklar olsun.
Daha sezonun başında kaosa girmek nedir arkadaş? Sen ortası havlu atsak bu kadar üzülmeyeceğim. Takımın yetersiz olduğunu sağır sultan biliyor. Ama bizim teknik kadro ve yönetim büyük bir pişkinlikle takımından memnun. Defanstan memnun, beklerden memnun, forvetlerden memnun, yedeklerden memnun. Kötü gün taraftarı edebiyatı yapmayın sakın. Daha lig başlamadan iki aydır herkes söylüyor takımın yetersiz olduğunu. Saklanmışlar üç kupa ve 4. yıldız muhabbetine. Üç kupayı alınca her şey bitiyor mu sanki? Yazıklar olsun.

Koca yaz tatili geçmiş gştmiş. Podolski dışında direkt oynayacak ilk 11 oyuncu alamamışsın. Takımında hala Umutlar Sabriler cirit atıyor. Hadi alamamışsın diyelim, bir tane oyuncuyu ederiyle satamıyorsun. Kendimi bildim bileli para kazandığımız bir oyuncu satışı yok. Ya oyuncu kaçar gider, ya bonservissiz sözleşme fesh edilir, ya da maaş karşılığı kiraya verilir.Koskoca kulübe bir tane iş bilen yönetim gelmez mi arkadaş?
Ne bir transfer politikası var, ne bir oturmuş oyun planı. Rastgele, harala gürele kulüp yönetiyorlar. Her sene aynı terane.
Benm Hamzanın söylediklerinden anladığım kadarıyla yönetimden bayağı bir derdi var, ama açıklayamıyor. O jem karacanları falan da kenisinin istediğini sanmıyorum. Melonun o kadar artislikten sonra geri gelmesi, sezon açıldıktan sonra hala oyuncu bakılması falan oyuncuların psikolojisini bozdu diyor gibi geldi. Hazırlık kampına kadar takımda gidenler gelenler netleşmeliydi. Çok geciktiler çok.
Ha yine de ne olursa olsun bu takım oamanlısporu rahat yenmeliydi. Bu da hamzanın çapsızlığı. O da ayrı mesele. Sezonun bence ilk düşecek takımı olur osmanlı.
Son sözüm de Snijder"a. Bu takımda bu kadar pas hatasını, top kaybını en son ne zaman kimden gördüm hatırlamıyorum be oğlum. Ne yaptın sen böyle bu akşam?? Bi sayan falan olduysa rezil oldun haberin olsun.

Tamam kardeşim ben sinirli bir adamımdır.Yaşının kaç olduğunu bilmiyorum.Çok gerginim ağır konuşmak istemiyorum.Kimi nasıl değerlendiriyosan değerlendir.Bazen bu forumda bazıları insanın sınırlarını zorluyorlar saçmalıklarıyla.Ulan selçuğun ceza sahasında 2 tane kafa topuna vurup gol pozisyona girdiğini geldiğinden beri görmemişim adam hala selçuk böyle selçuk şöyle diyor.Selçuk,sabri,podolski.Bu adamlar g.tünü yırttı bugün g.tünü.Azcık maçı izleyin takıntılarınızla girmeyin şu foruma
Ben de sinirli bi adamım maçın gerginliğiyle hele selçukun savunulmasını kabul edemiyorum.
zaten pozisyona girdiğini belirttim ama kız gibi vurdu dedim, kız gibi top oynuyor
ortasahamızı elini kolunu sallayan geçiyor o yüzden.

Dünde gördük Sabri iyi kötü sevsekte sevmesekte bi şekilde bu seneyi idare edebilir Sağbeki...

Şundan yazıyorum bunu bu süpergerizekalıların direk ilkonbir oyuncusu alsa alsa bi tane alırlar..

Yarı forvet yarı sağkanat oynayabilen ( Gervinho-Pato) ACİLEN alınmalı..

Bu takıma adam gibi stoper şart..

Üst Alt