STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos

bulduk güçsüz takımı 4-5 tane atar kendimizi kandırırdık diyordum ne hale soktular. Geçmiş yorumları okumadım ama topla oynama oranımızı gösterip iyiye gidiyoruz diyen varsa beni ondan uzak tutun

istatistiklere sıgınıp taraftarı teselli eden bir hocaya sahibiz.

mac sonu su kadar sut su kadar pas falan diyor.

macı izlemesek inanacaz.

istatistiklere sıgınıp taraftarı teselli eden bir hocaya sahibiz.

mac sonu su kadar sut su kadar pas falan diyor.

macı izlemesek inanacaz.

Geçen sene de istatistiklerde iyi değildik ama 1-0 1-0 gidiyorduk,ona ne demeli ya,o zaman başarılıydık neden skor vardı.İstatistikler başarı falan değil,başarı olarak gösteren Hamzacılar da Hamza da kendileriyle çelişmesinler bir zahmet.

Santrafor şart, bu maçta bunu bir kez daha görmüş olduk. Atılan şutlardan bir kaçı daha etkili kullanılabilse ortaya farklı bir skor çıkabilirdi. Ama burası Galatasaray, keşkelerle yönetilecek bir kulüp değil. Sağlam bir santrafor, stoper ve sağ bek almadan sezona başlarsak, yönetim henüz yolun başındayken bıraksın bu işi...

Özellikle gol yollarında daha etkili olabilmemiz için santrafor şart ve oynanan maçlarda bunun eksikliği çok bariz ortada...

Geçen sene de istatistiklerde iyi değildik ama 1-0 1-0 gidiyorduk,ona ne demeli ya,o zaman başarılıydık neden skor vardı.İstatistikler başarı falan değil,başarı olarak gösteren Hamzacılar da Hamza da kendileriyle çelişmesinler bir zahmet.

3 kupa alan bu takım top falan oynamıyordu zaten
Kendimizi kandirmayalim
Muslera Wes ve Yasin'in sapkadan tavşan cikarmalari olmayınca durum bu işte

tapatapatuuu

Ha bir de A.Dürüst ve Albayrak gittiği gün bozulan dengeler hala altüst
Denge oyuncular arasında da hocada da bozulmuş
Umutsuz bir durum var takımda

tapatapatuuu

bir takım bol bol uzaktan sut atıyor, cepheden düsünmeden orta acıyorsa bu çaresizligin göstergesidir.

sistemi olan takım rahat olur. organize 3 kere geldimi min. 1 kere golü yapar. 8-9 kere gelse 3 gol.

takımda panik havası var. genel olarakta hücum hattı hantal zaten. bu sezon her rakip rahatca kitler bizi..

bir takım bol bol uzaktan sut atıyor, cepheden düsünmeden orta acıyorsa bu çaresizligin göstergesidir.

sistemi olan takım rahat olur. organize 3 kere geldimi min. 1 kere golü yapar. 8-9 kere gelse 3 gol.

takımda panik havası var. genel olarakta hücum hattı hantal zaten. bu sezon her rakip rahatca kitler bizi..

Geçen yıl da böyleydi,tek fark o zaman bir şekilde gol yemeyebiliyorduk son haftalarda.Şimdi yine başladık ikişer ikişer yemeye.

Geçen yıl da böyleydi,tek fark o zaman bir şekilde gol yemeyebiliyorduk son haftalarda.Şimdi yine başladık ikişer ikişer yemeye.

gecen yılki şampiyonluk havadan işte. ne kadar şükür etsek az.

bizim yerimize fb 4.yıldızı taksa 40 yerine 65-70 m euro'luk falan transfer yapar farkı hepten acardı.

zaten taraftar olarak mayıs ayında bu sampiyonluk gerceklerin üstünü örtmemeli demistik, makalede yazmıstım. göz var nizam var, ortada futbol yokken gelen sampiyonluk sonrası futbolu bilen kimse uzun vadede sevinemezdi.

beklenen oluyor. 2 haftada 5 puan bıraktık. 13-14'e geri döndük.

gecen yılki şampiyonluk havadan işte. ne kadar şükür etsek az.

bizim yerimize fb 4.yıldızı taksa 40 yerine 65-70 m euro'luk falan transfer yapar farkı hepten acardı.

zaten taraftar olarak mayıs ayında bu sampiyonluk gerceklerin üstünü örtmemeli demistik, makalede yazmıstım. göz var nizam var, ortada futbol yokken gelen sampiyonluk sonrası futbolu bilen kimse uzun vadede sevinemezdi.

beklenen oluyor. 2 haftada 5 puan bıraktık. 13-14'e geri döndük.

2013-2014'e dönsek iyi.2006-2007'ye falan döneceğiz bence.İlk 2'ye girebileceğimizi sanmıyorum,maksimum 3. lük.60 puanı bile göremeyebiliriz abartmıyorum.

Bu sene de Nisan'ın ortalarında yarışta 2-3 puan geride olursak en kötü bu sene de şampiyon oluruz ama tutunamayız oraya kadar,bence Şubat-Mart gibi psikolojik olarak kopmuş oluruz.

2013-2014'e dönsek iyi.2006-2007'ye falan döneceğiz bence.İlk 2'ye girebileceğimizi sanmıyorum,maksimum 3. lük.60 puanı bile göremeyebiliriz abartmıyorum.

Bu sene de Nisan'ın ortalarında yarışta 2-3 puan geride olursak en kötü bu sene de şampiyon oluruz ama tutunamayız oraya kadar,bence Şubat-Mart gibi psikolojik olarak kopmuş oluruz.

takım su anda zaten kopmus. hoca net olarak sevilmiyor.

oyuncular zeki, onlarda sampiyonlugun havadan geldigini, hamza'dan bir yol olmayacagını biliyor.

yeni hoca gelirse onun gazı ile devre arasına kadar bir cıkıs yasarız ama devre arasından sonra takım gitmez, muhakkak transfer lazım. transfer derken bulundugu mevkiye seviye atlatacak transfer.

takım su anda zaten kopmus. hoca net olarak sevilmiyor.

oyuncular zeki, onlarda sampiyonlugun havadan geldigini, hamza'dan bir yol olmayacagını biliyor.

yeni hoca gelirse onun gazı ile devre arasına kadar bir cıkıs yasarız ama devre arasından sonra takım gitmez, muhakkak transfer lazım. transfer derken bulundugu mevkiye seviye atlatacak transfer.

Bu sene geçiş senesini en az hasarla atlatmalıyız.Türkiye Kupası+ŞL'de 3. lük,UEFA'da da kuraya göre 1-2 tur beni tatmin eder.Şampiyon olamadıktan sonra Türkiye Kupası'nı da aldıysan ligde kaçıncı olduğunun önemi yok.

Bu sene geçiş senesini en az hasarla atlatmalıyız.Türkiye Kupası+ŞL'de 3. lük,UEFA'da da kuraya göre 1-2 tur beni tatmin eder.Şampiyon olamadıktan sonra Türkiye Kupası'nı da aldıysan ligde kaçıncı olduğunun önemi yok.

kalite bir alman hoca ile sportif hoca alıp gelecek vadeden gencler getirmeliyiz.

seneye ilk 11'de oynayacak 4 genc cıkartabilsek büyük basarıdır.

tabi işin tadı kacmaya basladı. her sampiyonluktan sonra takımın dağılması cok canımı sıkıyor.

lise lobisi oldukca heralde istikrarı hicbir zaman yakalayamıcaz.

16-17'de sampiyon olabilir, 17-18'de gene dağılabiliriz.

kalite bir alman hoca ile sportif hoca alıp gelecek vadeden gencler getirmeliyiz.

seneye ilk 11'de oynayacak 4 genc cıkartabilsek büyük basarıdır.

tabi işin tadı kacmaya basladı. her sampiyonluktan sonra takımın dağılması cok canımı sıkıyor.

lise lobisi oldukca heralde istikrarı hicbir zaman yakalayamıcaz.

16-17'de sampiyon olabilir, 17-18'de gene dağılabiliriz.

Aynen,bu seneye böyle gireceğiz bu belli oldu.Yapılanma gelecek sene olacak mecburen.

Umutu sağ kanatta oynatacağıma Carole sağ bekte denerim. Bunu Galatasaray teknikdirektörü akıl edemiyorsa yazıklar olsun

3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALLAH BELANI VERSIN ! KAZMA KAZMOGLU !!!
Senin isleyen 4-2-3-1 oyun sablonun varken ve ona göre dünyanin en iyi 10 numarasi varken, gidip takimi 4-4-2 oynatmak, Podolski'yi Sneijder'u bu sistemde kanatlarda hapis etmek, aptallik'dir, deliliktir, saçmaliktir !!

sirf senin yerlin evlatlarin, kanki Burak-Umut beraber oynasin diye....

ANLA BUNU ARTIK SENIN YAPACAGIN ILK HEP BU OLMALI :

MUSLERA

XXX - XXX - XXX - XXX

XXX - XXX

XXX - 10 SNEIJDER 10 - XXX

XXX

GERIZEKALI TEKNIK TRAKTöR BUNU DüNYADAN YAPMIYACAK TEK HOCA SENSIN​

...................muslera...................
Sabri....chedjou....semih....carole
.............selçuk......melo..............
Yasin..........sneijder.........podolski
....................burak........................

Üst Alt