STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat

Kimseyi bilemem ama goz gore gore hala sike yapan fener olacagina futbolu ile fark yaratan besiktas acik ara sampiyon olsun...

Kasimpasa'nin sikecilere karsi oynadigi oyunu gorunce iyice nefretim artti serefsizlere....

Bence yine olmazdik hocam. Orta saha yoklari oynuyor. Besiktas'tan Atiba , Sosa , tum kanat oyunculari ve Gomez ile anca sampiyon olurduk ...Belki :red:

Bizdeki problem sadece 2 pozisyonla cozulebilecek kadar ufak degil. Nereden tutsan elinde kaliyor misali...

Revizyon lazim ama Parada lazim

En büyük örneğin 2008-2009 ve 2009-2010.Hücum hattı Ferrari,defans-orta saha Murat 124.

Bence yine olmazdik hocam. Orta saha yoklari oynuyor. Besiktas'tan Atiba , Sosa , tum kanat oyunculari ve Gomez ile anca sampiyon olurduk ...Belki :red:

Bizdeki problem sadece 2 pozisyonla cozulebilecek kadar ufak degil. Nereden tutsan elinde kaliyor misali...

Revizyon lazim ama Parada lazim

abi gecen sene aynı kadro ile sampiyon olduk, ha şansa mansa orası ayrı.

gomez rakip savunma dengesini darmadağan ediyor, adama hantal falan dendi ama topla bulustumu tazı gibi ucuyor :)

arkasına sneijder'i alan gomez, gomez'in açacagı boslukları değerlendiren sneijder..

ikisi birlikte bu ligin ....yardı ama kısmet degilmis..

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre yoğun kart yağışı olacakmış. Emre ve Bekir'in kartla karışık alçak basınç uygulayacakları buna mukabil hakemlerin gözüne sis perdesi çökmesi neticesinde bu hava muhalefetinin gözlerden ırak olacağı da gelen haberler arasında. Yaşanacak tüm bu doğal afet senaryoları sonrası Şenol Güneş hocanın ''Devlet bize bakmıyor'' tarzında açıklamalar yapmayı planladığı da sızan bilgiler arasında.

İşin latifesi bir yana normal şartlarda Beşiktaş'ın kazanması gerekir. Ve fakat ben bugün Beşiktaş'ın ciddi ciddi doğranacağını düşünüyorum. Umarım düşündüğümüz gibi olmaz da yine Fener'e halla hop tereyağlı ballı ekmek kıyağı çekilmez.

abi gecen sene aynı kadro ile sampiyon olduk, ha şansa mansa orası ayrı.

gomez rakip savunma dengesini darmadağan ediyor, adama hantal falan dendi ama topla bulustumu tazı gibi ucuyor :)

arkasına sneijder'i alan gomez, gomez'in açacagı boslukları değerlendiren sneijder..

ikisi birlikte bu ligin ....yardı ama kısmet degilmis..

Podolski - Sneijder - Bruma

Gomez

Hamza serefsizi yüzünden olmadı .

İş yönetimde biter. Konop-Gomez-Ayew-Pereira'lar gelecekti de hamza iste-me-miş.

ee yönetim ile cüneyt mal gibi hamza'yımı dinlemis hep ?? birini alsaydı yaa..

İstemediği adamları gönderdi hamza melo , bruma , telles istedikleri aldı jem , bilal , sabri + umutla sözleşme uzatımı demek yönetimin bi halt yaptığı yok bütün yetki hamzadaydı o da batırdı.

İstemediği adamları gönderdi hamza melo , bruma , telles istedikleri aldı jem , bilal , sabri + umutla sözleşme uzatımı demek yönetimin bi halt yaptığı yok bütün yetki hamzadaydı o da batırdı.

ee yönetim göndermeseydi abi.

takımından topcu gidiyor, hocaya git de; hoca bunlar giderse güç kaybederiz, dolayısıyla hepsi takımda kalacak. ne diyecek hoca ??

yönetin hamza'yı maşa gibi kullandı işte. simdi de cıkmıs cüneyt efendi, onu alacaktık-ta hamza aldırmadı. siz aldırsaydınız, hamza'da itiraz edince kovsaydınız..

melo-bruma-telles'ler hamza istemedi diye giti, kulübün bu oyuncuları satıp para kazanmak gibi hiç gayesi yoktu, kesin yoktur yaa..

ee yönetim göndermeseydi abi.

takımından topcu gidiyor, hocaya git de; hoca bunlar giderse güç kaybederiz, dolayısıyla hepsi takımda kalacak. ne diyecek hoca ??

yönetin hamza'yı maşa gibi kullandı işte. simdi de cıkmıs cüneyt efendi, onu alacaktık-ta hamza aldırmadı. siz aldırsaydınız, hamza'da itiraz edince kovsaydınız..

melo-bruma-telles'ler hamza istemedi diye giti, kulübün bu oyuncuları satıp para kazanmak gibi hiç gayesi yoktu, kesin yoktur yaa..

Yönetim bu yönetim mi dur hoca o olmaz yollamayalım diyecek :) sportif başarı umurlarında değil ki zaten.

Yönetim bu yönetim mi dur hoca o olmaz yollamayalım diyecek :) sportif başarı umurlarında değil ki zaten.

diyecek işte abi. hamza'da yarın çıkar, yönetim bana para yok, bizi idare et dedi, bende yüksek maliyetli oyuncuları yönetim aracılıgı ile veto ettim derse ne olacak ??

suçu tek kişiye atıp işin içinden cıkmak yersiz, ben bunu söylüyorum.

ortada bir suclu varsa oda Galatasaray'ı finans olarak dibe çakanlardır.

Üst Alt