STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat

Bu salaklar böyle maçları kazanması lazım. Yoksa kadıköyden falan galibiyet alacaklarını düşünmüyorum.bizim maça kadar da elleri ayaklarına dolaşır.bu maçları kaybetmemeliler ki büyük maçlara puan farkıyla çıkmalılar.

Bizim rakibimiz gol atıyor, şikecilerin rakibi mağlup duruma düşüyor ve Galatasaraylı biri buna seviniyor, çok garip.

fazla irdelemeye gerek yok senın derdin uefa ya mı gitmek al kupayı git. okadar. evet bjknın şampiyon olmasını istemiyorym. benim için fener neyse bjk iki katıdır. fenerin ne mal oldğu belli enazından bjk gibi bigün senin bigün onun kanatları altında değil. istemiyorum şampiyoın olmalarını bukadar basit. üstelik fener şampiyonlukları hep hayırlı olmuştur bizim için. son 2011 de yapılanlar ardından 2014 de yapılanların akabinde şampiyonluklar geldi ortalık karıştıda. bjk şampiyon olsa çıkacak malın biri bakın fener okadar transfer yaptı şampiyon olamadı demek sorun transfer değil diyecek. bunlar kendimce nedenlerim.

edit. üstelik fener bunlara şampiyonluk falan yedirmez ayrıca. feneri yaladıkları yanlarına kar kalır.

Bu maci kaybederlerse Fener sampidir cok net.

Daha bunlar TS,FB,GS deplasmanlarina gidecek.

Bu fener'i sampiyon yaptik helal olsun.

Başakşehir büyük abileri şikeciler için orasını burasını yırtıyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

gecen sezon bitime bi hafta kala fb'ye vurmuşlardı :)

avcı kimseye yatmaz bence, büyük maclarda her zaman sağlam top oynuyorlar.

denizli'yi postalayıp avcı'yı getirmek lazım artık. avcı'nın bize dinamik bir takım oluşturacagını düsünüyorum.

Üst Alt