STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat

679522_heroa.jpg

su antudaki kafa gercekten kusda yok :D :D bir mac bakiyorsun öyle methiyeler ,öyle methiyeler sanirsin Barcelona sonra puan kaybettikleri ilk macta yerin dibine sokuyorlar takimi....bu macda puan kaybedilmesinin tek nedeni,kalede o mert denen ezik degilde harunun oynamasidir...

şimdi bejeke haftaya feneri yenerse şampiyon diyebiliriz ama benim tahminim eğer 4 puan geride bu maça çıkarsa fener mutlaka bejekeyi yenicektir bejeke bu tarz piskolojik maçlarda hep hüsran

10 hafta mac yapmamis moskovayi dolu tribünler önünde sürklase ettiler diye yere göge sigdiramayanlari burada göremiyorum simdi nedense.

bu bursa'yi bugün akli basinda her takim yenerdi. nani ve persie disinda fenerde gol atacak oyuncu yoktu, onlar da kötüydü.

hakem ikram etmezse bunlar kimseyi öyle kolay kolay yenemez. hamza haini forvete denizi koydu, sercani 90 dk oynatti falan ama balla yine 1 puan aldi.

3 aydır maç yapmayan moskovayı yendikleri gün feneri yalayanlar bana göre Kuş... başka açıklaması olamaz.. o zaman feneri yalayanlar şuanda ortalıkta gözükmüyorlar

bu mac 100 kere oynansa 99'unda fb kazanırdı.

öle bi 2 puan bıraktılar ki içlerinde kalır abim kalır..:eek:

rezil bursa..

Dünya çapında looser başkanları dünya çapında looser hoca bulmuş aahahahha o kadar para harca,zaten 5-6 maçı penaltı falan götürdüler

fernandaonun boş kaleye kaçırdığı gol dışında fbnin tehlikeli pozisyonu yok

rakip sahanın 30 metresine gelemediler
Maçı adam akıllı tek sen izledin galiba burda. Millet fener bursayi yok sahadan sildi yok şike ile almış diyip duruyor surda deminden beri :D
Hamza değilde başka bir normal hoca olsa rahat alırdı bu maçı.

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

hamza necidi oyundan çıkartarak fbnin defansını rahatlattı

son dakikalara doğru stoper değişikliği yaptı fazldan 1 stoper daha alsa anlarım da çok gereksiz ve riskliydi

hamza herşeyin içine etmeye çalışsa da fbde hiç bir şey olmaması maçı berabere bitirdi

antuya bi gireyim dedim adamlar şampiyonluğu vermiş bile..ulan bu kadar mı güvenmiyonuz takımınza..bjknin 2 maçı alacağının garantisi mi var..üstelik bjk karıköye gelecek..daha çok dengeler değişir bu ligde...

Fenev berabere kalınca medya:Kanarya sessizligi bozamadi
Biz berabere kalınca:Aslan agır yara aldı..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt