STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat

Geçen gün yazdım victor ile persi sidik yarışı fenere kötü patlayacak ve ben cok mutluyum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

La görende şampiyonluk için mücadele ediyoruzda zevkten antu ya girim diyorsunuz. Şuan tinerci taraftarı gibi takılıyorsunuz dikkat edin :D beşiktaş hayranları sizi sizi

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Maçı adam akıllı tek sen izledin galiba burda. Millet fener bursayi yok sahadan sildi yok şike ile almış diyip duruyor surda deminden beri :D
Hamza değilde başka bir normal hoca olsa rahat alırdı bu maçı.

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk
ne sahadan silinmesi yav fb resmen yürüdü

bu kadar temposuz ve hantal 1 takım şampiyon olmamalı

devre arası 1 sağlam forvet 1 sağlam kanat 1 sağlam orta saha alsalardı fb le arada 6 7 puan kalacaktı birde arenada sapladıkmı potadaydık ey çapsızlar ne diyim size

Fernandao kazmasa Umut ve Burak ne birader

Adamların ofansif oyuncuları hiç de kötü değil bence

Topal-Souzaya çok fazla güveniyorlar

Ve ikisi kreatif oynamaya beceremeyen oyuncular, zira tek becerdikleri şey top kapmak.

Topal olmasa Fener'in orta sahası çoktan çökmüş olurdu

Haftaya ligin kader maçı. Fener yenemezse psikolojik olarak işi bitebilir ama sanmıyorum puan vereceğini.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12735706_603615936471858_1236428535_n.jpg

ne sahadan silinmesi yav fb resmen yürüdü

bu kadar temposuz ve hantal 1 takım şampiyon olmamalı

bursa bugün rezaletti. macın hicbir dakikasında fb'ye reaksiyon gösteremedi.

fb ilk yarı buldugu net 4-5 posizyondan birini atsa rahat farka giderdi.

fb iyi oynadıgı bir macta 2 puan verdi. bjk bunu ii değerlendirmeli, gencler macında bi mallık yaparlarsa haftaya fb turu atar.

Fener emenikeyi 3m a kiralayıp sonra yarısında alıp başka bi takıma kiralamış takım.
Sow u astronomik rakama da sattılar
Bizden daha iyi yaptıkları ortada bu isi.
Bizim dursun da meloyu sattim 5m kazandım diye davul zurna yla göbek atacak.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle bir hayal ettim de, BJK derbisinde Fernandao ile başlar Pereira reis. Fernandao saç baş yoldurur. Maç berabere gider, taraftar homurdanır küfür kıyamet.85.-90.dakikada hakaret eder gibi Persie'yi oyuna alır. Vallahi yok böyle bir keyif, çok zevkli bir derbi olur

Üst Alt