STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Ulan hala utanmadan Osmanlı'nın önüne geçip 5.lik mücadelesi hesapları kitapları yapıyorsunuz. Kupayı alıp gidemiyorlarsa gitmesinler zaten yiyelim 2 sene ceza yeter yahu ben hayatımda böyle ezik Galatasaray taraftarı görmedim düşmüşler 5.lik peşine...
Yahu dalga mi geciyorsun arkadas sen? Ezik olan bu durumda sensin eger kendi sahasinda yenilmeyi kaybedip ayni zamanada Avrupa'ya hak kazanmamayi kabul ediyorsan. Bunun 5.lik ile ne alakasi var? Sezonu en iyi sekilde kapatacaksin tabi ki. Kupa'yi alamazsan zaten gitme diye mantik mi olur?

Utanmadan demis birde.. Utaniyorum evet, senin gibi Galatasaray'li taraftarlardan utaniyorum.

Banane ulan Fenerin şampiyonlugundan beşiktaşın şampiyonluğundan kaç yıldır yenilmediğimiz takıma sahamızda yenildik yazıklar olsun Allahın belası dursun defol git artık şu takımdan donk dediğin adam bize yılın en pis kazığı oldu donkunuda al nereye gidiyorsan git

Takımın kapisetesi bukadar işte. Yinede elinden ne geliyorsa yaptık takım olarak.
Kimse maçı satılar diyemez bu yer yüzünde

herkesin akli kupa macinda.

ben size soyleyim kupayi alsak bile onemli degil

sadece fenere koymanin artisi olur bir de cezamizi bu sene cekip kurtulmamiz.

yoksa bu yonetim oldukca kulup duzluge cikmaz

Üst Alt