STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Fenerliler sukut-u hayale ugramislar antuyu okuyorum da

mucadelemiz de takdir toplamis

guzel

Şunu banlayın ya sinan beleş pilav varmış lan sizin kongrede.
Deki sayın başkanım pilav indirimi için sağolun mücadelemiz alkış topladı sosyal medyaya hakimim de taraftarlar çok mutlu sizin sayenizde ünal aysalın mirasını hala yiyorsunuz muslera sneijder otel yaptınız ... yiyim filan de ulan biraz haysiyetin varsa çıkta istifa edin de burda snn yerinde olmak isteyen kaç tane insan var biliyormusun.

Kaç tane insan sizden fazla üzülüyor uyumuyor nefes alamıyor biliyormusun.

Basketbolda kombine 35 bin tl'den satışa sunuldu biliyormusun sornadan lütfedip düşürdüler fiyatını germe kardeşim forumu git kongrende bedava pilav ye oyunu yaladığın başkana ver rahatlarsın ama önce ağzını sil peçete parası almıyorlarmış hem.
Hainsiniz bu klübün başına gelen en kötü şey sizsiniz ....takımı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burayı okuyan Bjk'lilere
Şampiyonluğunuz;

Ch5HWuOXAAArrGE.jpg

her ney olursa olsun, GALATASARAY KAPTANI selcuk gibi bilerek berbat oynamamali (kabul zaten berbat oynuyor da bir iki mac haric)

Galatasaray ligde son 10 maçta sadece 1 galibiyet alabildi.
Galatasaray bu sezon ligi, Beşiktaş ve Fenerbahçe galibiyeti alamadan kapattı.
Galatasaray, Nisan 2012'den bu yana ilk kez evinde derbi kaybetti.
Beşiktaş, TT Arena'da ilk galibiyetini gördü.
10 maçtır Galatasaray galibiyeti göremeyen Beşiktaş, bu sezon Galatasaray ile oynadığı 2 maçı da kazandı.

1082936_620x410.jpg

herif resmen amk takimin

Ya kulübün içine düştüğü durum belli siz hala kişilere takıksınız,antipati veya sempati anlamında.Biraz Galatasaraylı olun be Aysalcı,Terimci bilmemne olacağınıza.

Ulan hala utanmadan Osmanlı'nın önüne geçip 5.lik mücadelesi hesapları kitapları yapıyorsunuz. Kupayı alıp gidemiyorlarsa gitmesinler zaten yiyelim 2 sene ceza yeter yahu ben hayatımda böyle ezik Galatasaray taraftarı görmedim düşmüşler 5.lik peşine...
Cok kisiye kapak olur bu yorumun renktas.Aynen oyle

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu dalga mi geciyorsun arkadas sen? Ezik olan bu durumda sensin eger kendi sahasinda yenilmeyi kaybedip ayni zamanada Avrupa'ya hak kazanmamayi kabul ediyorsan. Bunun 5.lik ile ne alakasi var? Sezonu en iyi sekilde kapatacaksin tabi ki. Kupa'yi alamazsan zaten gitme diye mantik mi olur?

Utanmadan demis birde.. Utaniyorum evet, senin gibi Galatasaray'li taraftarlardan utaniyorum.

Sen ne zaman Galatasaraylı oldun ya? Galatasaray ceza aldığında ilk mesajı "Şimdi Sneijder takımda kalmaz" diye mesaj atan biri benden utanıyorsa bu benim için gururdur.

Sıktı şu sizin saçma sapan hesaplarınız.

Galatasaray ceza alınca "Şimdi Sneijder gidecek" diyen Galatasaray'ın men aldığına değil de bir futbolcunun gideceğine üzülen birinin 5.lik hesabı yapacak kadar küçülmesi normaldir.

İlk yarıdaki futbolu Fener'e karşı oynayalım,Fener kupa mupa alamaz bu takımdan.
Ben de aynı görüşteyim. İlk yarıdaki o hırsı o azmi o isteği kupa finalinde göstersinler şikeciler kupa yüzü falan göremez. Arena'daki şikebahçe maçında böyle oynasak o maçı almıştık mesela. Çünkü şikebahçe takımı bunlar kadar genç, dinamik ve koşan bir takım değil. Lakin o gün sahaya Galatasaray diye bir takım çıkmamıştı. Umarım bir daha böyle bir sahne karşılaşmayız.

Sen ne zaman Galatasaraylı oldun ya? Galatasaray ceza aldığında ilk mesajı "Şimdi Sneijder takımda kalmaz" diye mesaj atan biri benden utanıyorsa bu benim için gururdur.

Sıktı şu sizin saçma sapan hesaplarınız.

Galatasaray ceza alınca "Şimdi Sneijder gidecek" diyen Galatasaray'ın men aldığına değil de bir futbolcunun gideceğine üzülen birinin 5.lik hesabı yapacak kadar küçülmesi normaldir.
Evet dedim. Ne oldu, aklina daha iyi birsey gelmedi mi yazacak? Yanlis birsey yaziyorsun, birde üstüne cikiyorsun.

Ben de aynı görüşteyim. İlk yarıdaki o hırsı o azmi o isteği kupa finalinde göstersinler şikeciler kupa yüzü falan göremez. Arena'daki şikebahçe maçında böyle oynasak o maçı almıştık mesela. Çünkü şikebahçe takımı bunlar kadar genç, dinamik ve koşan bir takım değil. Lakin o gün sahaya Galatasaray diye bir takım çıkmamıştı. Umarım bir daha böyle bir sahne karşılaşmayız.

Kupayı alacağımızdan en ufak bir şüphem yok,final maçlarının havası başka olur her zaman.

GS derbi kaybettiginde sevinen "GS lı(!)" yanlış takımı tutuyordur.

Topunuzu karsi kiyidaki cubuklu şikecileri tutmaya davet ediyorum.

Hee bu arada dursun, yonetim, donk Allah Belanızı versin kansız şerefsiz herifler!!

Üst Alt