STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Baslatmayin Aysalinizdan bugunlere gelmemizde onun da emegi var.
Aysal = 18 yaşına yeni basmış ve maaşı olmayan delikanlıya kredi kartı teslim eden banka çalışanı. Git gez hayatını yaşa der . Ay sonu hesap sorulunca piyasada olmayan bankacı tabiki

Yinede dursun başkanımız bu işi hiç beceremediği gerçigi değiştirmiyor tabiki

Takımın kondisyonu maksimum 45 dakikaya yetiyor, Poldi bireysel gayretle atamazsa gol zaten atamıyoruz hem kondisyon hem yeteneğimiz kısıtlı. Büyük şikeciler yarın puan kaybeder küçük şikeciler şampiyon olur artık, şu kötü sezonda ilk beşe giremiyoruz, yönetim utanmasa başarılı bir sezon geçirdik diyecek. Yarın Başakşehir puan alırsa haftaya Osmanlı da kazanır 5. olmamız çok zor. Kupa finalinde kazanmaktan başka çare kalmadı.

Ulan hala utanmadan Osmanlı'nın önüne geçip 5.lik mücadelesi hesapları kitapları yapıyorsunuz. Kupayı alıp gidemiyorlarsa gitmesinler zaten yiyelim 2 sene ceza yeter yahu ben hayatımda böyle ezik Galatasaray taraftarı görmedim düşmüşler 5.lik peşine...

5. lik hesaplarından ziyade Fener'e kupayı kaybettiğimizi kabullenmiş herkes peşinen,bu eziklik bana göre.Fener'den korkan tutmasın bu takımı abi.

Neyse eger fenere yenip kupayi alamazsak bu forumda 2-3 kisiye ana avrat kufur edip 1-2 senelik myc alicam. 2 sene avrupaya gidemezsek 2 sene basketbol ile falan ilgilenirim bende.

Sahaya giren taraftarın tişörtündeki yazı... Kilis sahipsiz değildir, kilis için yastayız.

Ch9PEYiWkAI61og.jpg

nah yenersin sampiyonlugu kaybeden feneri!

3sene sonra avrupada görüsürüz oda tabi pttye düsmezsek!

böyle beklemiyordum tinercileri yenip osmanliyi haftaya gecmeyi ümit ediyordum olmadi!

aysal maysal secim fln artik herseyi unutun kimse bu takima gelmez.

Bende onu diyorum işte Sen Galatasaraylı değilsin, Sneijder için Galatasaray'ı tutan birisin gelip burada Galatasaraylılık taslama bence ha Sneijdersporculuk taslayabilirsin bu konuda senin üstüne tanımam
Sen mi belirliyorsun kimin ne oldugunu?

Senin gibi rakip sampiyon olmasin diye pes edip diger rakibe yatan bir karaktere sahip degilim en azindan. Bence kim taraftar degil bir daha düsün.

Dursun bu kulübün azına sıcmaya gönderilmiş bir ajandır ve görevinide mükemmel yaptı. Tek eksiği kaldı seneye takımı küme düşme hattına getirmek. Onuda yapacaktır eğer gitmezse

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen mi belirliyorsun kimin ne oldugunu?

Senin gibi rakip sampiyon olmasin diye pes edip diger rakibe yatan bir karaktere sahip degilim en azindan. Bence kim taraftar degil bir daha düsün.

Ben bu sene her zaman olduğu gibi mal bir oyun ile(ikinci yarı), mal bir futbolcunun hatasıyla yenildiğimiz bir maç izledim. Sen takımının maç sattığını düşünüyorsan sorun sende.

Üst Alt