STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Tehdit mi ediyorsun? Sebep?

Final'in isi belli mi olur, olmaz tabi. Yine lig'te garantile isini son mac'a birakacagina. Neyse, anlamak istemiyorsun. Eger bu tutumu yakistiriyorsan camia'ya, yapacak birsey yok.

Ne alaka la yeter derken daha nereye kadar laf yemeye devam edeceksin, yoruldum demek istedim. Hakan ben senin huyunu maçın siniriyle unuttum sana laf anlatmaya çalışıyorum iki saattir ya

adios

birbirinizi kırmayın.ben bile şaşırdım maçta,ama içimden gelmedi bu takımı desteklemek.feneri yenmeliydi bu takım,beşiktaşı değil.olması gereken oldu.

bu gomez müzmin sakat diye ıskartaya cıkarılmıstı nerdeyse 2.küme seviyesine kadar inecekti

herif bu sene bizim gibi boktan ligte hiç sakatlanmadı şaka gibi

Besiktas gol attiginda Galatasaray forumunda GOOOL yazan bir iki degisin ben anasina babasina yedi ceddine sulalesine kiz kardesine kufur ediyorum. Onlarin umrunda olmasin sikinti yok.

Podolski'yi tek forvet oynatmak kendine "harakiri yapmak" demektir. Riekerink'in bütün oyun degisiklikleri yanlis: Yasin'i çikarmis ki bence önde hareketlilik getiren iki isimden biriydi (digeri Sneijder). Sonra takimin beynini yani Sneijderi çikarip Donk'u sokuyor oyuna ve onun hatasiyla 1-0 yenik duruma düsüyoruz. Son degisikligi Umut Bulut'un girisi zaaten taraftarin stadi erken terketmesine sebep oluyor. Bu takima yapilmasi gereken ilk transfer ne futbolcu nede yöneticidir ... acilen ilk ihtiyacimiz takimi toparlayacak teknik ekip getirmektir

bu gomez müzmin sakat diye ıskartaya cıkarılmıstı nerdeyse 2.küme seviyesine kadar inecekti

herif bu sene bizim gibi boktan ligte hiç sakatlanmadı şaka gibi

kafası kesilmiş tavuk gibi (umut ) her yere bilinçsiz koşmak yerine enerjisini ekonomik kullanıyor akılcı driplingler yapıp kendini zorlamıyor.

Son düzenleme:
Ya son 2 senedir yaşadığımız rezillikleri yaşayacaksak 2-3 sene daha gitmeyelim Avrupa'ya. Çok da s2mde değil afedersiniz. Kafa toparlayalım biraz. Seneye iyi bir yapılanmayla yine şampiyon oluruz. Bu rezilliğin herkes farkında çünkü.

Donk girmeseydi bu maç sabaha kadar oynansa berabere biterdi.İlk yarıda net ezdik kargaları.Ben bile bu kadarını beklemiyordum.2.yarıda tahmin ettiğim oldu yorulduk.Bjk pozizyonlar buldu.Donk salagı yüzünden golu yedik.Lig bitti artık bana göre.Yarın başakı yenecegını düşünmüyorum şikecilerin.Onlara son darbe kupadada vurdukmu bir daha toparlanamazlar artık.Azizin sonu olur.Bu çok kötü olur tabe.

Arenada oynadığımız her maçda birini gösteriyor lig tv kameraları.
İsmi aklıma gelmiyor akp inin sözde Galatasaray lı olanı

Ya son 2 senedir yaşadığımız rezillikleri yaşayacaksak 2-3 sene daha gitmeyelim Avrupa'ya. Çok da s2mde değil afedersiniz. Kafa toparlayalım biraz. Seneye iyi bir yapılanmayla yine şampiyon oluruz. Bu rezilliğin herkes farkında çünkü.

Dursunla mı yapılanacaz ? Ha o yapılanma avrupa değilde ptt 1.lig içinse bişey diyemem ama bu yönetimle avrupa için yapılanma çok zor.

Üst Alt