STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Bu Beşiktaşlılara üzülüyorum şimdi biraz baktım da şöyle yaptık böyle yaptık goygoyundan öte bunlar resmen o ezilmişliğin verdiği hisle şu an hınçla ne kadar pislik varsa içlerinde kusuyorlar bunda bir sorun yok ancak Türk insanı olarak "büyük resmi" nasıl göremiyorlar hayret doğrusu. Oğlum sizin şampiyonluğunuz sizin dışınızda kimse için bir anlam ifade etmiyor, tınlamıyor yani kısacası olay Fener ile bizim aramızda hani bugün sizi destekleyenler sanıyorsunuz ki Bjk fanı hayır sizi adam yerine koymadıklarından "ulan bunlar olsa ne olur olmasa ne olur" bakışının vücut bulmuş halidir bu duruma nasıl geldiniz onu düşünün bence 20 yılda gelen 1 şampiyonluktan kafayı yemek yerine.

Neyse sonuç itibariyle Beşiktaş bu akşam itibari ile şampiyon olmuştur bence, Avcı yine avlayacaktır Fener'i geçen sene olduğu gibi. Bu sezon bizim adımıza en başından beri kayıptı zaten kupa finalini filan da alacağımız yok bir an önce neşter vurulmalı her yere yönetime, oyuncusuna ve hocasına.

Nerden nereye geldik bu takım sahipsizmi abi kimse çıkıp ne oluyor diyemiyormu bundan daha kötü nereye gidicez neden kimse çıkıp bu zarardan kurtarmaya çalışmıyor bu takımı herkes hayatından memnunmuş gibi sessiz ne kadar liseli varsa alayının !!!!

Ben bu sene her zaman olduğu gibi mal bir oyun ile(ikinci yarı), mal bir futbolcunun hatasıyla yenildiğimiz bir maç izledim. Sen takımının maç sattığını düşünüyorsan sorun sende.
Takimdan bahseden mi oldu? Rakibe yatan zihniyetten bahsediyorum. Gerizekali numarasi yapma, sen benim ne demek istedigimi iyi biliyorsun.

Bir tarafta Avrupa'ya gitmek var, diger tarafta rakibin sampiyon olmasini engellemek var. Siz bariz sekilde ikinci secenegi seciyorsunuz, yani yatiyorsunuz.

Adama saldirma , futbolu bilmiyor da olabilir , art niyetli olmayin birbirinize karsi

Sinan ..... cevap versene kardeşim dursunla aynı kafadasın sneijderi satalım muslerayı satalım...

Zaten süper olan kadromuz sizin gözünüzde daha süper olsun dursun zihniyeti yahu bu zihniyeti lisede hangi derste öğretiyorlar yada bu kafayı kaç parayla satın aldınız benimde param var şerefsizim bak trollmeiyorum bende zenginim yani cidden kaç para versem aynı kafaya haiz olurum bir açıklama yap Allahını seversen

5 saniyeden fazla yönetimi istifaya davet edemeyen bir taraftarımız var ne yazık ki.

Ultra satılmışlar bir an evvel lav edilmeli.

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Takimdan bahseden mi oldu? Rakibe yatan zihniyetten bahsediyorum. Gerizekali numarasi yapma, sen benim ne demek istedigimi iyi biliyorsun.

Bir tarafta Avrupa'ya gitmek var, diger tarafta rakibin sampiyon olmasini engellemek var. Siz bariz sekilde ikinci secenegi seciyorsunuz, yani yatiyorsunuz.

olum iyi misin maçı biz mi oynuyoruz ki yatalım.

"Git ezeli rakibini kupa finalinde yen Avrupa'ya git 5.lik hesaplarıyla uğraşma"
bu nasıl geliyor kulağa? Sen bilmezsin bu Galatasaray taraftarına has bir duygu.

Yeter bence şansını zorlama

Mario Gomez: "Galatasaray'ın hakkını teslim etmek lazım. Çılgınca koştular ilk yarıda. Tabir yerindeyse aslanlar gibi koştular."

H.O

olum iyi misin maçı biz mi oynuyoruz ki yatalım.

"Git ezeli rakibini kupa finalinde yen Avrupa'ya git 5.lik hesaplarıyla uğraşma"
bu nasıl geliyor kulağa? Sen bilmezsin bu Galatasaray taraftarına has bir duygu.

Yeter bence şansını zorlama
Tehdit mi ediyorsun? Sebep?

Final'in isi belli mi olur, olmaz tabi. Yine lig'te garantile isini son mac'a birakacagina. Neyse, anlamak istemiyorsun. Eger bu tutumu yakistiriyorsan camia'ya, yapacak birsey yok.

Avrupaya gitmemiza ragmen takimi destekleyen ve takip eden gerizekali mi oluyor?

Iyi o zaman git BJK yahut Feneri destekle. Kim basarili olursa onu destekle.

Sahtekarlarla isimiz yok

Ben takimi destekleyene geri zekali demedim ki bende digiturk acik kalacak yine forma alacagim. Benim gerizekali dedigim kisiler bu mac yatalim hic onemli degil diyenler.

valla ben bu dedigim daha hamza ırkçısı yazın taraftara söverkende demiştem yine diyorum

dursun ölmedigi sürece istifa filan etmez bosuna hayal kurmayalım

Eger Besiktas takilip sampiyon olamazsa burdaki 8tas sevdalilarinin
220.jpg
olmalarini izliyecegim. :asd22:
kupayı alırsak ne yapıcan?

Üst Alt