STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül

keyiften eser yok anasını satayım. 1 haftadır cenaze evindne çıkmış gibiyim. Kahretsin Allah sizi

Bu nedir arkadaş ya. Aptal gibi açıklama yapmış bide hakemmiş. Tamam hakem allahsız kitapsız ! Peki sen ne oynattın ?!?1

Lig tv abonelerinede üzülüyorum.Toplanan paralar bu çapsızlara euro olarak ödenirken,onlar ferrarilerini fullerken bizler akbilleri fullerken zorlanıyoruz.

Hamza Hamzaoğlu : Beraberliği buna bağlamıyorum yanlış anlaşılmasın. Biz kazanmak zorundaydık hakeme rağmen, rakibe rağmen.
Hamza Hamzaoğlu : Geçen sene rakiplerimiz bizden 45 dakika fazla oynadı bizden sezon boyunca. Biz bunların farkındayız, görüyoruz çok şükür
Hamza Hamzaoğlu : Biz hakeme rağmen kazanmak zorundayız, kazanacak durumdayız. İnşallah kazanıp herkese yine göstereceğiz
Hamza Hamzaoğlu: Melo son gün geldi bana 'Ben gitmek istiyorum' dedi. Ben ona 'Kal, 1 sene daha oyna' dedim. Gitti, yapacak bir şeyim yok.
Hamza Hamzaoğlu: Benim planlarım bozulmadı. Ben her şeye göre planlarımı zaten hazırlamıştım.
Hamza Hamzaoğlu : Melo gidiyor sabah akşam Melo konuşuluyor. Rakiplerde gidenleri hiç konuşmuyorsunuz
Hamza Hamzaoğlu : Biz gelecek sezonları da düşünerek hareket ediyoruz. Bunu yapmak zorundayız

nefret ediyorum

Yatiyor tabi Hamza her defasinda forvet istiyorum dedi mi demedi mi?

Nerde forvet, Buraga bisey olsa napicaz?

Diretseydi forvet diye. Son gün Grosskreutzu almayi biliyorlar (hadi onu bile beceremediler) ama forveti istese aldiramaz mi yani? Demekki yeterince istememis.

Kendisi demiyormuydu zaten Buraki zorlayacak birini alacagiz diye, ondan sonrada Podolski var elimizde gerekirse onu da orada oynatirim dedi.

Aglamayana süt vermezler, demekki Hamza yeterince istememis forveti. Bilali transfer sezonu acilir acilmaz aldirmasini bildi ama. Dedigim gibi suc hem Hamzada hem de o baskan bozuntusu Dursun da. Yok Hamza istedi ama Dursun almadi diye birsey olamaz.

Hamzaoğlu : Şu an bocalama dönemindeyiz ama bunu da atlatacak gücümüz var hiç merak etmeyin. Sene sonunda ipi göğüsleyecek gücümüz var yine

İş bitmiş bizde. Taraftarda hala türkiyedir galatasaray diye bağırsın çıkıpta biri baş kaldırıp protesto etmiyor. Stadı dolduruyolar mı desen o da yok. Başımızdaki hoca bozuntusu 83e kadar değişiklik yapmıyor berabere giden maçta ne denir ki.

Tek diyeceğim. Bazı kesimler var bu forumda onlar kendilerini çok iyi biliyor hani bu Melo gitsin diye salyalarını akıtanlar. Siz futboldan uzaklaşın başka bişeyle ilgilenin. O kadar dedik Melosuz orta saha yürüyerek geçilir diye.

3 puanli sisteme gecildiginden beri tarihimizin en kotu baslangicini yapmisiz. saka gibi.

hala herifler cikip konusuyor.

dur bakalim daha neler gorecez.

ulan neredeyse butun forum gordu bunu basimizdaki rezil herifler gormedi.

Haftaya trabzon cok rahat yenecektir bizi.3 veya 4 tane yeriz rahat.5 hafta 5 puan olur.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amadrid ve tspor bizi yenerler. Ben devreye kadar 30 puanı toplayamayız diyorum. Önce hamza gider ekim başı gibi ama çıban başı dursun defolmalı. O biraz zor olacak 10.bile olsak gitmezler derin gs istemeden gitmezler. Takıma vasat topçuları doldurup yıldızları yollayan bu zihniyet defolup gitmeli.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt