STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül

Bu mete kalkavan hıyarına da değinmek istiyorum. Ulan bu hıyarağasının yönettiği her maç aynı. Düdükle sevişiyo bizim maçlarda pezevenk tam bir provakatör bu adamın sıfatını görmeye tahammül bile edemiyorum artık. Ayrıca bizim salaklar uyarmasa maç iptal olacaktı allahın salakları vermediyse niye uyarıyosun sabri salağı.

Adam daha ne diycek her roportajinda istedi forvet diye!

Ama almadi.

Zaten Hamzanin istemesine bile gerek yok. Pandev gitmis. Sercani yolladin. Sen baskan olarak essek degil essoglu essek bile olsan alman gerektigini bilirsin.

Kevini almayi beceremeyen Hamza mi?

Podolski geldiginden sonra da her roporrajinda forvet dedi!!

Sali gunu CL tarihinin ilk forma reklamsiz takimi sahaya cikacak! O da mi Hamza?

Yani Hamza yi savundugum yok. Gecen sene o son 7 macta ben notunu verdim. O kadar baski yerken son 7 macta hic bisey yapamadi ama Dursun kadar capsiz bir herifin herhangi bir kulube baskan oldugunu ilk kez goruyorum.

1. Problem kesinlikle Dursundur.

Öncelikle gitmesi gereken Hamza hoca değildir. Kendini başkan zanneden o şahıs Galatasaray'dan def olup gitmelidir. Dursun gitsin ki Hamza'nın gitmesi basit olur.

Öncelikle gitmesi gereken Hamza hoca değildir. Kendini başkan zanneden o şahıs Galatasaray'dan def olup gitmelidir. Dursun gitsin ki Hamza'nın gitmesi basit olur.

aynen,hamza zaten piyon baksanıza 1 tane bile yönetici yok mac sonu acıklama yapan hepsi kayıplarda

bıyıklı vardı onuda şutladılar

ama bazende müstahak ve diyorum bu taraftara aq stada gelmis 15bin kisi utanmazlar 1 insan evladı bile protesto etmezmi bukadarmı olur

hamza 2 ıslıkta gider ama dursun kene gibi yapıştı bence bize

Aykut hocam da olmasa galibiyete hasret kalacağız, 4 maçta 7 puan bırakılır mı şu çöp ligde.
Biri içinden çıkarır öteki fişek gibi transferler yaptık der beriki bombaları patlatmış ama taraftar olarak kör olduk göremiyoruz bu muazzam işleri.
"Şampiyon kadro" Atletico maçında dramatik bir sonuç almasın bari yeter kederlendiğimiz...

Ligtv min tahahütü 2 ekimde bitiyor . Şimdiden iptal ettirdim . Dursunla Hamza 4 haftada bizim adımıza ligi bitirdi. Gurur duyun eserinizle

hamza faşosu geçen senenin ortasında gelip öyle yada böyle takımı şampiyon + tr kupası şamp yaptı

bi anda kahraman oldu

sezon bittiğinde yumruğunu masaya vurup kaliteli transferler istemek yerine faşistliğinin verdiği yetkiyle evladlarına sahip çıktı

dursunu hiç sıkıştırmadı transfer isteyerek

bi yandan da hoşuna gitti etrafında yerli çöplerin olması

sonuçta yerliler ya o yeter

burağı yedek bırakacak forvet almayız diyen hamzadır unutmayalım

bu kafayla götürdü yönetimin de işine geldi tabi

gsnin geleceğinin içine sıçmış oldu

bu sebeple en büyük pay hamzanındır

%90 suçludur bana göre

dursunu hiç sıkıştırmadı gsde kalmak uğruna melo giderse hakanı ortada oynatırız dedi

burak gitse bilali forvet yaparız bile derdi bu evlad aşkı ve gs yönetimiyle ters düşmemek adına

karaktersiz hain adam

hamza hoca oyunu okuyamıyor , yaptığı oyuncu değişiklikleri çok mantıksız. 4 hafta 18 e almadığı Sinan ı en kritik anda oyuna sürüyor. Sinan ı beğenmediğimden değil

Hazir bir yerli oyuncu almaktansa yerli bi cop almayi tercih ederim diyen adamdan ne beklenir ki ?
Sonra vay efendim butun suc dursununmus.Yok ya yemezler bu basarisizligin mimari %50 Dursun %50 Hamza'dir nettt

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt