STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

ya o degilde su trabzonun bile bir cok pozisyonda bizden cok daha iyi oyunculara sahip olmasi insana koyuyor.

adamlarin sag beki bizden iyi. bizde sag bek bile yok. ben stoperim stoper oynamak istiyorum diyen adami zorla sag bek oynatiyoruz.

adamlarin sol beki bizden iyi.

stoperi douglas bizde rahat oynar.

on liberolari bizde zaten olmayan on liberodan iyi.

forveti bizden iyi.

yedeklere bakiyorsun mehmet ekici cardozo bizde direk oynarlar. birde bizim yedek kulubesine bakiyorsun. bildigin adamlari hali saha macina cagirmazsin o derece.

kim bu takimi bu hale getirdiyse bir gun cezasini cekecek.

Hamza Hamzaoğlu: "Zor bir maçtı, zor bir zeminde oynadı oyuncular, her iki takımı da tebrik ederim o anlamda."
Hamza Hamzaoğlu: "Sabırlı oynadık ve oyun disiplininden kopmadık, oyuncularımı tebrik ederim, hayırlısı olsun."

hamza hoca: bu maçı şansla kazandık. Allah yardım etti. Bundan önce benim yüzümden kaybettik.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saglam bir forvetimiz olsaydi kanatlarda oynamasini isterdim ama su an santrafor olarak burak, poldi, umut, sinan hangisi oynamali dersen ben sinan derim.

soyledigim seyi yapacak bir t.d. zor bulunur ama ben olsam oyle yapardim yani :D

ama mevcut sartlarda haklisin. bir kere kanatta oynayabilecek yasin-sinan disinda adam yok. mantikli olan kanatta oynamasi.

TD HAMZA abi HAMZA HAMZA bizim bildigimiz GEZEK HAMZA . Cahilmisiniz nesiniz siz ? Umutu cidden yedek kalacaginimi saniyorsunuz siz

Hamza Hamzaoğlu: "Kaybederken şanssızız diyemeyiz ama bugün şansla kazandık."
Hamza Hamzaoğlu: "Bir sürü top direkten döndü. Şansa kazandık, Allah yardım etti bugün."
Hamza Hamzaoğlu: "Bundan önceki maçları benim yüzümden kaybettik, bugün şansa kazandık."
Hamza Hamzaoğlu: "Herkes gitmemden çok mutlu olacak ama ben hiçbir yere gitmiyorum, mücadeleden hiçbir zaman kaçmam."
Hamza Hamzaoğlu: "Daha iyi oynadığımız maçları kaybettik, bugün kazandık. Ben hala kötü hocayım."
Hamza Hamzaoğlu: "Geçen sene hocasız olarak üç kupayı kazandık. bu sezon da Trabzon'u Trabzon'da yendi."

ahahah komedi :D

aralikta ADEBAYOR yada baska bi fw almayan herif NET MENEMEN COCUGU dur. Ulan Burak habire sakatlaniyor. Umut dünyanin en mal fw. Al iste belese Adebayoru. Hatta simdiden getirki antrenman yapsin Grosskreutz ile beraber fit olsunlar. Akillarina gelmez gerizekalilarin

Hamza Hamzaoğlu: "Kaybederken şanssızız diyemeyiz ama bugün şansla kazandık."
Hamza Hamzaoğlu: "Bir sürü top direkten döndü. Şansa kazandık, Allah yardım etti bugün."
Hamza Hamzaoğlu: "Bundan önceki maçları benim yüzümden kaybettik, bugün şansa kazandık."
Hamza Hamzaoğlu: "Herkes gitmemden çok mutlu olacak ama ben hiçbir yere gitmiyorum, mücadeleden hiçbir zaman kaçmam."
Hamza Hamzaoğlu: "Daha iyi oynadığımız maçları kaybettik, bugün kazandık. Ben hala kötü hocayım."
Hamza Hamzaoğlu: "Geçen sene hocasız olarak üç kupayı kazandık. bu sezon da Trabzon'u Trabzon'da yendi."

ahahah komedi :D

o 3 kupayı al sgit başımıza kakıp durma

Üst Alt