STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

İroni yapiyor ama söylediklerinin hepsi dogru. Forvet aldirmadi, 2.lig seviyesindeki Umut gol kacirma rekoru kiriyor. Sag bek aldirmadi, stoper aldigi oyuncuyu sag bekte oynatti. Jemi aldirdi. Melo ayrildi, Hamit sakat, Selcuk cezali. Hala oynamiyor. 1dk bile süre almadi. Baltayi oynatti, yine de Jemi oynatmadi. Biz Jemi neden aldik? Madem bu kadar yetersiz, neden Gsin parasi cöpe atildi?

Hamzaoglu cok kötü bir TD degil, daha dogrusu TD bile degil.

Sansa bala kazandik. 2 stoperimizde birbirinden kötüydü. N'doye bir pozisyonda savunma arkasina sarkti. Baltanin hatasi. Erkanin pozisyonu Balta+Semihin hatasi. Balta alanini bosaltip, bindirme yapmaya gitti. Adamlar pozisyonu bitirdi, hala yürüyordu. Sag kanattan yapilan bir ortada N'doye rahat vurdu. 2 stoperinde hatasi var. Bir forvete o kadar hareket alani verilmez...

Sinan haftalar öncesi Poldi yerine ilk11 baslamaliydi. En azindan Sinani kazanalim.

Son düzenleme:
1- güzel ve temiz koyduk
2- hamza çok şanslı bir td
3- buraka birşey olsa umutu izleyeceğiz diye saydırırken transfer sezonunda ahanda başımıza geldi , 3 hafta işin yoksa umutu çek
4- yönetim istifa

Bazılarıni anlamak güç. Bu galibiyetin nesine sevinilir.. 5 net pozisyon verdik. Verilmeyen penalti da cabasi. Adamlarin hocasi aptalca degisiklik yapmasa hayatta gol atamazdik ki golu zaten biz atmadik. Bu kadro ve bu futbolla ilk 5 hayaldir. Haftaya da galibiyet alabilir takim. Ama daha Bursa Bjk ve Fener maclari var.. Isimiz zor. Bir an once bu yonetim gitmeli yoksa bu sezon büyük husran olacak..

bizim takımın boy ortalamasını bilen varmı ? ligin en kısa takımıyız bence

takımda bir tek uzun adam yok,sonrada vay efendim hava topu alamıyoruz

bunu görmesi gereken taraftarmı ?

Şerefsiz. Yineymiş...Şu ligde her maçı seyrediyorum. şikecilerin ve bjk nin maçlarında hakemler tüm takdir hakların bu takımlardan yana kullanırken bizim maçlarda tam tersi. İşte bunun sebebi bizim ruhsuz oyuncular ve bu şerefsiz Galatasaray düşmanı yorumculardır.
İşte bu adama hemen bir yönetici çıkacak cevap verip itin gtne sokacak. Ama başımızdaki adamlar Galatasaraylılıktan nasibini almadıkları için bunlarda hiç çekinmeden laf söyleyebiliyorlar.

Ergin ataman hakkında sorulan soruya federayona saydırması gerekirken bu federasyonun kararıdır diyen çapsız başkan ve yönetim kurulu varken bunlar daha çok konuşurlar.

Trabzon'a acıdım be, adamlar harbiden güzel oynadılar haklarını yemeyelim. O Erkan'ın direğe nişanladığı pozisyon hele bu sene zor ama şampiyon olursak şampiyonluğun kırılma anıdır denecek kadar garip bir pozisyondu. İnanılmaz şanslıydık.

Hahaha,beter olsunlar...
Galibiyete sevindim ama Hamzatörün ömrünü uzattik,ona üzülüyorum.

CPSdL21WwAE4yqM.jpg

Beter olsunlar unutmadim.

Lan bugun gene balla yendik ha o rezil futbolla hemde, bu Hamza da basimiza bela olmaya devam edecek 1 yildir takimin basinda top mop oynadigimiz yok herif de gelmis mac sonunda trip atiyor taraftara.

Burak simdi gitti kaldik Umut a Allah hepimize sabir versin. Bu takimdan zevk alan varmi acaba, bence mumkunati yok insan izleye izleye Hamza ya sovesi geliyor baska bir sonuca varamiyorum.

Bide utanmadan inadina kalacakmis lan bizim sinirlerimizle oynamak icin orada kalmak nedir biz taraftar olarak takimi iyi oynatacak beyinli bir hoca istiyoruz, ayni zamanda kadro planlamasini bilen gerektiginde yumrugu masaya vuracak, yonetimden istedigini aldirtacak bir otorite sahibi TEKNIK DIREKTOR istiyoruz..

Sen kimsin?!

Üst Alt