STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül

Volkan şen neler yapmış öyle ya...

Beşiktaş savunmasını yatırmış kaldırmış adam resmen...

Ne olurdu biz alsaydık şu adamı...

Astana maçında alınacak bir beraberlikte bu bahaneyle hamza kovulmalı yerine acilen ersun yanal getirilmelidir devre arası alacağımız bir ön libero ve forvetle şampiyon oluruz.Ama ben ne desem boş bu vizyonsuz yönetim hamzayı yalar durur transferde yapmaz şampiyon bjk olur yada fb.

Ama şu hale bak. Hadi şort ve çorabı geçtik te formaların arkadan görüntüsü resmen evlere şenlik.

Bu forma olayı bir tek bize mi dokunur lan. Bize olduğunda her alengiri yaparlar.

Ama aslında hatayı yapan BJK. Lan senin klasik forman çubuklu. Ne siyah giyiyon.

Aslında olması gereken bunlardan biri olmalıydı;

000148_D_1_300.png
000150_D_1_300.png

000148_D_2_300.png
000150_Y_1_300.png
veya
000150_D_2_300.png

AAFOTO_6390249_270920152000270000_R_SPO_20150927000000_aa-picture-20150927-6390249-high.jpg
ayni hususu babam da maçı seyir ederken paylaştı
gençler kafaya takmıyor bu tarz meseleleri anlasilan ;)

ersuna vs gerek yok bu forumdan 1 kişi başkan 1 kişi hoca olsa yine şampiyonluga oynarız

ligin bariz en kötü hocası ve başkanı bizde aksini iddia eden yoktur herhalde

Öglen sen degilmiydin kardes Fener tarihinin en iyi kadrosunu kurdu falan diye ? 2 senedir derbi kazanamayan Besiktasa yenildi o tarihin en iyi kadrosu.

Evet bendim kardeşim. Hala da aynısını söylüyorum.

Fener tarihinin en iyi kadrosu..

Öğlen şunuda söyledim ama bu kadar iyi bir kadro berabt bir hocanın elinde sürünüyor...

Futbol bu Barcelona da gidip Celtadan 4 yiyor. En iyi kadro var diye en iyi oyunu oynuyor demedim. Oyunu oynatacak hocadır. Oda çok şükür fenerde yok....

Kardeşim ben ne kadar kuş damgası vursanızda sapına kadar GSlıyım...

AMa gözlerim kör dilim bağlı çıkarı uğruna doğru bildiğini yanlış söyleyecek değilim...

Bu gün şu Fenerderki hangi adamı GS almazsın ? adamların en kötü yeri stoperleri onlarda kjaer ve Alves bizdeki semihi top diye oynarlar...

Volkan lazar Markovic Nani Van persie Mehmet Topal Şener Gökhan Caner Hasan Ali Ozan Tufan

Hepside çok çok iyi oyuncular...

Ama hoca yok başlarında uzun bir sürede olmaz inşallah....

Evet bendim kardeşim. Hala da aynısını söylüyorum.

Fener tarihinin en iyi kadrosu..

Öğlen şunuda söyledim ama bu kadar iyi bir kadro berabt bir hocanın elinde sürünüyor...

Futbol bu Barcelona da gidip Celtadan 4 yiyor. En iyi kadro var diye en iyi oyunu oynuyor demedim. Oyunu oynatacak hocadır. Oda çok şükür fenerde yok....

Kardeşim ben ne kadar kuş damgası vursanızda sapına kadar GSlıyım...

AMa gözlerim kör dilim bağlı çıkarı uğruna doğru bildiğini yanlış söyleyecek değilim...

Bu gün şu Fenerderki hangi adamı GS almazsın ? adamların en kötü yeri stoperleri onlarda kjaer ve Alves bizdeki semihi top diye oynarlar...

Volkan lazar Markovic Nani Van persie Mehmet Topal Şener Gökhan Caner Hasan Ali Ozan Tufan

Hepside çok çok iyi oyuncular...

Ama hoca yok başlarında uzun bir sürede olmaz inşallah....
Yav alvesi ve kajeri niye Semih ile kiyasliyorsun. 3'üde berbat oynuyor. Çogu boş oyuncu. Tarihinin en iyi kadrosu 2005-2006 dönemidir fenerin.. 2007-2008 de olabilir. Bu şişme kadro iyi kadro filan degil. Saydiklarinin çogu düz oyuncu.

Şener iyi oyuncu mu:asd22:

Son düzenleme:
Üst Alt