STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül

Evet bendim kardeşim. Hala da aynısını söylüyorum.

Fener tarihinin en iyi kadrosu..

Öğlen şunuda söyledim ama bu kadar iyi bir kadro berabt bir hocanın elinde sürünüyor...

Futbol bu Barcelona da gidip Celtadan 4 yiyor. En iyi kadro var diye en iyi oyunu oynuyor demedim. Oyunu oynatacak hocadır. Oda çok şükür fenerde yok....

Kardeşim ben ne kadar kuş damgası vursanızda sapına kadar GSlıyım...

AMa gözlerim kör dilim bağlı çıkarı uğruna doğru bildiğini yanlış söyleyecek değilim...

Bu gün şu Fenerderki hangi adamı GS almazsın ? adamların en kötü yeri stoperleri onlarda kjaer ve Alves bizdeki semihi top diye oynarlar...

Volkan lazar Markovic Nani Van persie Mehmet Topal Şener Gökhan Caner Hasan Ali Ozan Tufan

Hepside çok çok iyi oyuncular...

Ama hoca yok başlarında uzun bir sürede olmaz inşallah....

fenevin kadrosu kağıt üstünde hep iyi olmuştur ki."Mayıs'lar bizimdir" mottosunun nedeni bu zaten

''sikerim seni bak piç''

diyo net olarak

yokmu buna ceza meza anasina satim melo dilini cikarir 5 ay konusulurdu bu gavat sikiyin keyfini yasiyo senelerdir

yokmu bizden iki uc adam bu lavugun evine gidecek silah gosterecek? meloya yapildigi gibi goze goz

maçın özetini izledim az önce. tek aklımda kalan tolga oldu. bu adam nasıl büyük takımlarda kalecilik yapıyor yani ne özelliği varda beşiktaşın kalesini emanet etmişler bu adama anlamadım

Üst Alt