STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim

Tarihimizin en kepaze sezonlarından birinde, şu ana kadar 7 haftada, ligin en çok şut atan, en çok istabetli şut atan, en çok pas yapan ve başarılı pas yapan, en çok topa sahip olan ve en çok korner atan takımıyız. :D

Ya su resme bakıp nasıl ofsayt değil diorsunuz cözemiyorum ben ilk pozisyon olurken ofsayt dedim topun önünde adam sana orda salise oynatarak gösteriyor volkan senin topunada gecen cıkmadı diyorlar nasıl oluyor.

Resme bakarak söylemedim tekrarını gösterdi birkaç defa.

Ayaktan çıktığı an topun gerisinde.

Resme bakarak söylemedim tekrarını gösterdi birkaç defa.

Ayaktan çıktığı an topun gerisinde.

Topun gerisinde olmak birşey ifade etmiyor sadece 50 metre geriden atılan her topta herkes ofsayt olur o zaman öncelikli kriter rakibin gerisinde olmak.

Sizin bahsettiğiniz kriter pası atan ve alan oyuncu arasında herhangi bir rakip oyuncu yoksa alan oyuncunun topun gerisinde olması beklenir.

Topun gerisindeki adamın ofsayt olmayacağını ilkokul çocukları dahi bilir; inaadı bırak lutfen...
Ya ne topu ne gerisi top fenerlinin ayağından çıkmışken fernandao. En önde ben ilkokul çocuğu değil üniversite mezunu 40 yaşında adamım 30 yıldır da maç seyrederim sana göre değilse de bana göre ofsayt ayrıca şikecileri savunmak ta neyin nesi hele ki böyle bir pozisyonda

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Topun gerisinde olmak birşey ifade etmiyor sadece 50 metre geriden atılan her topta herkes ofsayt olur o zaman öncelikli kriter rakibin gerisinde olmak.

Sizin bahsettiğiniz kriter pası atan ve alan oyuncu arasında herhangi bir rakip oyuncu yoksa alan oyuncunun topun gerisinde olması beklenir.
Aynen öyle ama baksana yanlış biliyormuşuz biz

Ya ne topu ne gerisi top fenerlinin ayağından çıkmışken fernandao. En önde ben ilkokul çocuğu değil üniversite mezunu 40 yaşında adamım 30 yıldır da maç seyrederim sana göre değilse de bana göre ofsayt ayrıca şikecileri savunmak ta neyin nesi hele ki böyle bir pozisyonda

La havle!...Peki istediğine inanmaya devam et, ayrıca yaş olarak senden büyüğüm, eğitim açısından da muhtemelen...Kuraldan bahsediyoruz, FB yi savunmakla alaka kurman komik. Selametle...

Üst Alt