STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

gomez bizde olsa 9'da 9 ile garantilemistik.

yaz döneminde ismi bizimle anıldıgıunda gomez'i burak'tan kücük gören cahiller vardı burada..

Ben hala RvP'nin pilinin erken bittiği düşüncesindeyim... Eğer biraz bile iyi olsaydı ManU tutardı. Adamlar forvetsiz kaldı...
O zaman Fiorentina neden gönderdi Gomez'i neden Podolski'yi Inter bu kadar ucuza verdi onlarda pilleri bitti diye düşünmüşlerdi ve rvp eğer form tutarsa çok fark yapar ama fbnin bu hoca ve bu başkanla işleri zor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volkan ona bakarsan burakin schalke mavici da attigi golu gomez omrunun sonuna kadar atamaz. Olay o degil. Bizim gobek cok yumusak. Ve kosmuyor forveti 2 kere pozisyona sokuyoruz.

Hocam zaten O konuda hak veriyorum. Benim demek istediğim Umut ve Burak yerine Gomez olsaydı keşke diyorum. Tamam belki bjk'deki gibi besleyemeyiz ama hiç olmadı ileride top tutabilen bir forvetimiz olurdu.

Gomez bizde olsaydı kaleye gitmemizde çok rahat olurdu adam çok zeki futbolcu sırtı dönük top oynayabiliyor attığın top ileride kalır, Burak, Umut ikilisi ileriye attığımız toplar duvara çarpar gibi geri geliyordu

Hayır aga oynamıyor bak anlatayım sana. Gomez sırtı dönük oynuyor ama sırtında adam olmadığı zaman. Çünkü çok fazla hareketli adamı var Beşiktaş'ın orta sahada Gomez'in üstünden baskıyı çekiyorlar yani adamların dikkati diğerlerine kayıyor. Gomez bugün kaç kere topu alıp dribbling yaptı baya yaptı heralde şu dakikaya kadar çünkü boşluk yaratıyorlar adama. Bizde Selçuk- Bilal statik sadece arada uzun pas atarlar, Podolski fazla getiremiyor çok nadir, Yasin geçen seneyi mumla aratıyor idare ediyor sadece. Bi tek Sneijder var o da sıkışıyor ortada genelde ama onun olayı da çok hızlı düşünmesi zaten. Yani bizde forvet oynamak Beşiktaş veya fenerde oynamaktan kat kat zor benim görüşüm sadece. Biz zaten forvetleri paso pozisyona sokuyor değiliz açıkçası.

Hamza rüyasında görüp söylemedi herhalde o rakamı.

Kim görüştüyse eleştiriyi hak eden odur.

"Hamza'nın istediği yıldıza bak Gomez zuhaha" minvalinde sayısız mesaj okuduk. İyi oyuncu dedik diye küfür yiyorduk neredeyse. :)

Valla bana görede istemiyordu bahane uydurdu. Tinerciler alinca yalani patladi.:D

Bjk en hızlı çıkan takım, bunlara defansı böyle boş bırakırsan 5 lik olursun. Bjknin şansı şu, rakipler biz bunları yeneriz havasıyla çıkıp fazla atak oynuyor, bize yada fenere kimse böyle oynayamaz. karşılarına sert oynayan ve iyi defans yapan takımlar çıkarsa tıkanırlar.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam zaten O konuda hak veriyorum. Benim demek istediğim Umut ve Burak yerine Gomez olsaydı keşke diyorum. Tamam belki bjk'deki gibi besleyemeyiz ama hiç olmadı ileride top tutabilen bir forvetimiz olurdu.
Ben ilk duydugumda insallah dedim keske gelse zaten bu lige uygun bir oyuncu ama bizim buyuk sorunumuz orta saha.
Seri calisan bir irta saha ile cok pozisyina gireriz biz. Podolski var sneijder var burakla umuta gerek bile kalmaz.

Selcuk-bilal orta sahasindan kurtulmamiz gerekir

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir adam bütün futbolculardan bu kadar mı iyi verim alır

Taner Karaman ‏@tanerkrmn 1 sa.1 saat önce
Tolga Zengin, an itibarıyla ligin kurtarış yüzdesi en yüksek kalecisi durumuna geldi. Tüm isimleri geride bıraktı.

O zaman Fiorentina neden gönderdi Gomez'i neden Podolski'yi Inter bu kadar ucuza verdi onlarda pilleri bitti diye düşünmüşlerdi ve rvp eğer form tutarsa çok fark yapar ama fbnin bu hoca ve bu başkanla işleri zor

Bence fenerin kadro mühendisliğide kötü. Yaratıcı oyuncuları yok. Nani klasik sirk topçusu. Markoviç bizim Bruma'nın sırp versiyonu....

Yaw hocam tabi ki Gomez'den iyi forvetler var ama iyi paraya car. Bizdede finansal sorunlar bu kadar kötüyken Burak ve Umut'u izleyeceğime Gomez'i izlerim. Adamlar para bile vermedi diye hatırlıyorum...

Bende isterdim gomezi.Hamza 9 milyon istediler alamadık dedi yalan attı.Sanırım 3.5 ga aldılar.Adebayor gelsin ocakta.Gomez etkisi yaratır.

Valla bana görede istemiyordu bahane uydurdu. Tinerciler alinca yalani patladi.:D

Ya kardeşim bırak şimdi :)

Sezon başında Hamza istiyor diye eleştiriler...

BJK alınca/performans gösterince Hamza esasında istemedi diye eleştiriler...

FM oynuyor olsak dediğin doğru olabilir diyeceğim, gitmiş görüşmüş rakam sallıyor vs.

E öyle bir şey de olmadığına göre. :D

Belli ki hoca istemiş birileri maliyeti sallamış.

Alsaydık çok iş yapardı.

Su meshur gif vardi. Hani zirveye kadar cikip sonra tepetaklak olan besiktas sampiii gifi. Hah iste onu yapistiriyorum buraya. Simdilik kendi hallerine birakalim eglensiler gaza gelsinler

Üst Alt