STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

Rijkaard ile 6'da 6 yaptığımızda bizi Barça yapan basın vardı. Orta sahada BAM varken bunu demek ironik. BJK'de Atiba-Necip var. Defansta Ersan-Rhodolfo var vs.

2.yarı bu takım git-gide düşecek yazın kenara.

Ya kardeşim bırak şimdi :)

Sezon başında Hamza istiyor diye eleştiriler...

BJK alınca/performans gösterince Hamza esasında istemedi diye eleştiriler...

FM oynuyor olsak dediğin doğru olabilir diyeceğim, gitmiş görüşmüş rakam sallıyor vs.

E öyle bir şey de olmadığına göre. :D

Belli ki hoca istemiş birileri maliyeti sallamış.

Alsaydık çok iş yapardı.

Sen bırak şimdi Dzemaili'yi yıllık ücretini ödeyip niye gönderdin Jem'le Bilal'e yer açılsın diye? Gomez'i alırsan yedekte oturtamazsın o maliyetle Burak ya da Umut kulübeye demir atacaktı bu durumda. Bruma'nın da kulübede ne zararı vardı hızlı hamle oyuncusu işte mis gibi onu da gönderdi böylece Umut'u orada da kullanabilir. Telles gitti Olcan'a yer açıldı. Fifa sıralamasında Dünya 1.si olan takıma oyuncu gönderiyoruz adam geliyor burada Sabri'nin arkasında oturuyor normal mi acaba? Jose'de oynadığı her maçta Selçuk'la Bilal'den iyiydi. Herkes herşeyi görüyor boşver sen.

Su meshur gif vardi. Hani zirveye kadar cikip sonra tepetaklak olan besiktas sampiii gifi. Hah iste onu yapistiriyorum buraya. Simdilik kendi hallerine birakalim eglensiler gaza gelsinler
Su an bejekeliler.

3o85xDjQNEQzhK2g1i.gif

Benim anladıgım bu forumda cok besktas sevici var besktas sampiyon olmadan gözleri acık gidicek her sene bu sene cok farklı bu sene cok farklı bakalım nereye kadar bu bögle devam etcek.

Senol gunes iyi hoca olabilir ama adamlik 0.

Sike davasi diye aglayip at sikecilerine imza atan adamda karakter yoktur.

Dunyanin en sinsi adamlaridir bana dokunmayan yilan bin yasasin prensibinde insanlar.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen bırak şimdi Dzemaili'yi yıllık ücretini ödeyip niye gönderdin Jem'le Bilal'e yer açılsın diye? Gomez'i alırsan yedekte oturtamazsın o maliyetle Burak ya da Umut kulübeye demir atacaktı bu durumda. Bruma'nın da kulübede ne zararı vardı hızlı hamle oyuncusu işte mis gibi onu da gönderdi böylece Umut'u orada da kullanabilir. Telles gitti Olcan'a yer açıldı. Fifa sıralamasında Dünya 1.si olan takıma oyuncu gönderiyoruz adam geliyor burada Sabri'nin arkasında oturuyor normal mi acaba? Jose'de oynadığı her maçta Selçuk'la Bilal'den iyiydi. Herkes herşeyi görüyor boşver sen.

Gomez'den buraya nasıl geldik? :)

Ben Hamza hatasız falan demedim ki, aksine transfer döneminde yanlış yaptığı pek çok konuda eleştirenlerdenim. Benim söylediğim Gomez özelinde bir konu.

Dediğin konuların çoğuna da katılıyorum zaten.

dün macı bizim neden berabere kaldıgımız resmi yetenekli iş yapabilecek oyuncuların hepsi yedek bilal sabri umut sahada

Son düzenleme:
Üst Alt