STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

hayırdır beşiktaş'ın geleneksel uçma şenlikleri bizim foruma da mı sirayet etmiş..

yok "gomez bizde olsaymış", yok "atiba bile iyi gidermiş.." afedersiniz ama atiba anca selçuk'un ayakkabılarını siler.. (bunu selçuk'u yeri geldi mi eleştiren bir taraftar olarak söylüyorum..)

birkaç hafta sonra deplasmanda oturttuğumuz zaman bazı arkadaşlar bir süre mola alsın.. fazla heyecan iyi değil..

Atibayı bilmem ama Gomez' i alsaydık keşke.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sene BJK farkli olabilir...

9lixdz.gif

acaba hocanin elinde olmayan nedenler olabilirmi?

yani saha disi?

Şikeyi diyorsan tabii ki oldu ama evinde bu 3 takıma puan bırakmanın izahı olamaz.Ankaragücü maçı Fener deplasmanından önce,Antalya maçı Fener deplasmanından sonraydı.En puan kaybetmemesi gereken 2 haftada puan kaybetti bir de üstüne Fener'e yenildi.9 puanlık fark birden 2'ye indi.Evinde bu 2 maçı alsa Fener'i şike de kurtaramazdı.

Şenol bunu 1996'da yaptı.Son 5 haftaya Fener'în 4 puan önünde girdi evinde Van ve Fb'ye yenilip şampiyonluk verdi.Kendisi loser biraz.Şu anki kulübü de tam onluk.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Gomez'den pahalı diye vazgeçildi biri bunu sormuyor basın toplantılarında vs ya "Pahalı diye vazgeçtiğiniz adam Beşiktaşa bedavaya kiralandı ne diyorsunuz" diye.

Ancak trip atmayı bilir Hamza'da al sana taraftarın kızması için bal gibi sebep adamı alma sen git Umut'a talim et sonra taraftar kızıyor hadi ordan.

Şikeyi diyorsan tabii ki oldu ama evinde bu 3 takıma puan bırakmanın izahı olamaz.Ankaragücü maçı Fener deplasmanından önce,Antalya maçı Fener deplasmanından sonraydı.En puan kaybetmemesi gereken 2 haftada puan kaybetti bir de üstüne Fener'e yenildi.9 puanlık fark birden 2'ye indi.Evinde bu 2 maçı alsa Fener'i şike de kurtaramazdı.

Şenol bunu 1996'da yaptı.Son 5 haftaya Fener'în 4 puan önünde girdi evinde Van ve Fb'ye yenilip şampiyonluk verdi.Kendisi loser biraz.Şu anki kulübü de tam onluk.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

bjk ya loser dersin beni ilgilendirmez , ama bu ülkede yillardir hakki gasp edilen anadolu takimlarinda teknik direktörlük yapmis , ülkenin en etik, dürüst egitici adamina loser dersen senin düsüncene saygi duymam, adamligini sorgularim ben arkadas.

bjk ya loser dersin beni ilgilendirmez , ama bu ülkede yillardir hakki gasp edilen anadolu takimlarinda teknik direktörlük yapmis , ülkenin en etik, dürüst egitici adamina loser dersen senin düsüncene saygi duymam, adamligini sorgularim ben arkadas.

Trabzon ve Bursa'dayken 3 büyüklere sallayıp at şikecilerine giden adam mı en dürüst adam?

Benim değil, Bjk'ye imza attığında "Daha önce hiç şampiyonluk yaşamadım." diyip 2011'deki şampiyonluğunu reddeden Şenol'un adamlığını sorgula bence.

https://www.gscimbom.com/forum/f79-...yonlugun-buyuk-favorisi-haline-gelmesi-97440/

Bu goy goyu iyi biliriz renkdas...

Bu sene Besiktas´in cok farkli oldugu, oynadiklari oyunda bile ortada. En azindan Sampiyonlugu son iki haftaya kadar kovalarlar, belki Sampiyon bile olurlar. Bu sene Sampiyonluk yarisindan kopmazlar, cünkü hem takimin genc oyunculari daha tecrübeli, daha iyi bir TD´leri var ve Gomez golcülük konusunda Ba´dan daha iyi bir forvet.

BJK hep pozisyona giriyor, ama atamiyordu, bu sene ise ataklari etkili bir sekilde bitiriyorlar.

Trabzon ve Bursa'dayken 3 büyüklere sallayıp at şikecilerine giden adam mı en dürüst adam?

Benim değil, Bjk'ye imza attığında "Daha önce hiç şampiyonluk yaşamadım." diyip 2011'deki şampiyonluğunu reddeden Şenol'un adamlığını sorgula bence.

Adama kupa verdimi tff de sampiyon oldum desin dalga mi geciyon ugur.

Şampiyonluk ünvani bir kupadan öte bir simge olduğunu biliyordur uğur belki.
Adam şampiyon olduğunu biliyor ve inanıyorsa şampiyonum diye bilmeli.
Üstelik kupa nasıl ve kimlerden verilmediğini herkez biliyor.

Şenol Güneş ı bu sözünden bende eleştirisini yapmıştım ama demek istediği başkaydı . Şampiyonluk yaşayamadım dediğinde şampiyonluk duygusunu ve sevincini yaşayamadım demek istediğini öğrendim sonrasında.

Ya ondan değil.Biliyor ki geldiği kulüpte bu içinde.Şike sürecine atıfta bulunursa "Fener'e laf atıyorsun ama aynı soruşturma Bjk için de açıldı neden Bjk'ye geldin o zaman" sorusuyla karşı karşıya kalacak.

Bu yüzden bir şey diyemedi.Daha geçen Cumartesi Aziz divanda konuştu.Şenol Güneş Bjk'nin şike soruşturması hakkında ne düşünüyor dedi.Şenol'a basın mensupları bunu sordular Şenol cevap veremedi dansöz gibi kıvırdı.Söylediği ifade aynen bu:

"Ben Aziz Bey hakkında konuşmadım. Bir kulüp başkanı hakkında konuşmam doğru olmaz. Ben hukukun herkese lazım olduğunu söyledim. Hâlâ da aynı şeyleri söylüyorum"

Üst Alt