STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

bakalım balonu nerede patlayacak bu şikecilerin

bilicin takımı kadar deli gibi hücum yapmıyorlar ama daha kontrollü akıllı oynuyorlar

şenol güneş farkı kesinlikle var bizdede hamza farkı var

Hacı ben de işte o maliyeti diyorum.

Hamza'nın birebir o işi takip etmesine imkan yok.

Belli ki görüşen görüşmüş, "Hoca bu adamı istiyorsun da bak 9 milyona geliyor" falan filan bir şeyler demiş yani. Yoksa hiç kimse çıkıp öyle konuşmaz, ilgilenmiyoruz bize uymuyor deyip geçebilirdi.

Onun dışında Sigthorsson, Niasse vs bunlarla ilgilendiğimiz de ortada. Bence forveti kesin istedi olmayınca da evlat moduna geçip Umut fanatiği oldu yapacak bir şey yok. Artık devre arası en azından forvetle ön liberoya oyuncu aldırmasını ümit edeceğiz. :D

Sightorsonu istemesi harbiden skandal degil mi sence. Umutun genç hali.:D

Devre arasi Hamiti transfer eder orta sahaya. Forvet için bilmiyorum ne der:DD

bakalım balonu nerede patlayacak bu şikecilerin

bilicin takımı kadar deli gibi hücum yapmıyorlar ama daha kontrollü akıllı oynuyorlar

şenol güneş farkı kesinlikle var bizdede hamza farkı var

2 sene önce 4'te 4 yapmışlardı ve 80.000 kişi önünde 1-0'dan 1-2 koymuştuk. Geçen sene 16.haftaydı ve Bjk liderdi. Olimpiyat'ta 0-2 yenip havayı söndürdük. Bu sene 15.hafta yine olimpiyat'ta. Bjk'den korkan bizden değildir.

Gomez çok şey değiştirirdi çok. En kötü yaz Mersin ve Astana maçına 3 puan. Fener maçı hiç belli olmazdı. En azından 10 kişi oynamazdık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

olsun bizde de denge var

De Marke ‏@demarkesports 9 Tem
Hamza Hamzaoğlu: "Ben de isterim yıldız alalım ama dengeler var. Borcumuz olmasa 9 milyon euro verip Mario Gomez'i gururla getirirdik.

Hacı ben de işte o maliyeti diyorum.

Hamza'nın birebir o işi takip etmesine imkan yok.

Belli ki görüşen görüşmüş, "Hoca bu adamı istiyorsun da bak 9 milyona geliyor" falan filan bir şeyler demiş yani. Yoksa hiç kimse çıkıp öyle konuşmaz, ilgilenmiyoruz bize uymuyor deyip geçebilirdi.

Onun dışında Sigthorsson, Niasse vs bunlarla ilgilendiğimiz de ortada. Bence forveti kesin istedi olmayınca da evlat moduna geçip Umut fanatiği oldu yapacak bir şey yok. Artık devre arası en azından forvetle ön liberoya oyuncu aldırmasını ümit edeceğiz. :D
Bence Hamza 9 milyonu bonservis olarak söylemedi. Gomez muhtemelen 3 sene için 9m€ net talep etmiştir. Zaten söylediği de "Gomez için 9 milyon istiyorlar"dan ziyade "9 milyon olsa" tarzıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Bilic ile Şenol Güneş arasındaki fark şu...

Bilic ben önce takım savunması yapayım topu iyi dolaştırayım . 1-2 tane da atarsam zaten kazanırım düşüncesindeydi. Şampiyonluğun az gol yemekden geçdiğini düşünüyordu.
Bu yüzden de eğer maçlarda 2 yi bulamazsa bireysel hatadan falan gol yiyip puan kaybediyordu.

Şenol Güneş ise Türkiye ligini çok iyi bilen bir hoca. Türkiyede şampiyonluğun ne kadar az gol yersen değil ne kadar fazla atarsan geleceğini biliyor.
Bu yüzdende önce hücumu düşünüyor. Yersem yiyeyim daha fazla atayım yeterki zihniyetinde.

Zaten elinde hucum gücü çok yüksek bir takım var. Bunuda en iyi şekilde kullanıyor...

Beşiktaş maçlarını ne zaman izlesem hep şunu söylüyorum. Takım savunması gerçekten zayıf. çok açık veriyorlar.
Ama bunları değerlendirecek anadolu takımı fazla yok.

Birde üstüne her maç böyle 3-5 atınca rakipler iyice korkuyor üzerlerine gidicek cesareti bulamıyor....

Allah tan bu takımın stadı 3 yıldır bitmiyor. Yoksa içerde derbiler puan kaybı yaşamaz şampiyonlugun en büyük adayı olurlardı.

Stadsız beşiktaş elinde sonunda patlar diye düşünüyorum .

Gomez 3 almış senede çokmu allasen, şuan umut alıyo o parayi. Bizimkilerin aklı cakallığa calışıyo biraz.
Nası melo bizdeyken 3 alıyo dedikleri gibi gittiğinde 5-6milyonluk yukten Galatasaray kurtuldu dedikleri gibi.
Ben veriyom sanki primleri maç baslarini.
Plan, program sıfır kulupte.

olamazlar zaten. Şunları dost görenler var. Adamların bize yapmadığı eziyet kalmadı be. Eboue'ye maymun taklidi yapan,bıçak çeken, 80.000 kişi stadı doldurup kaybedince sahaya dalan, Fatih Terim'e ayran atan vs.

Yetmedi bize bir sürü küfürlü beste yaptılar. Bunlar olacağına Fener olsun. Şunların şampiyonluğunu görmek istemem.

Aman Qllah korusun ikiside Allahından bulsun al birini vur ötekine karektersizlik abideleri

Hatırlatalım :)

komik-besiktas.jpg

Arada bir yerde "Söylesene bize hoca takım niye oynamıyor" aşaması var.

Kınıyorum.

Üst Alt