STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener toparlanma emareleri gösteriyor bizde düşüşün dibine vurduk bu maçta bunu tersine çevirmek lazım, Bu kadar iğrenç futbol ve saçma kayıplardan sonra lütfedip bir derbi alsın paşazadeler.

Allahım kadere bak ya bir iki hafta öncesine kadar içim kıpır kıpır dı farklı yeneriz diyordum ama bu sakatlıklar ile nasıl olacak maalesef artık tedirgin duygum daha ön plana çıktı ama galip gelirsek duble çilek pastası olur

Kim gelecek ulan kim? Bu çapsız yönetim gelen hocanın istediği transferleri yapacak mı? Geçen yıl şampiyon olan kimdi?

Gecen yil bu takimi taraftar sampiyon yapti, gelen gecen dosuyordu disarida bize, kabul edin bunu artik. Sezon basindan beri oynadigimiz futbol 0.0. Super kupa akhisar macindan beri.

Biktik artik su biatciliginizdan.

Hoca transfer istese ne yazar ya, Omer ile Mugdat'i ben mi aldirdim?

Bursa, Schalke ve Malatya olmak üzere 3 maçtır izlediğim bu eşek ölüsü kıvamındaki takım ve hoca ile beraberlik dahi zor. Büyük umutlar beslemeyin derim. Ha kazanırsak ne ala.

Fener yavas yavas yükselise gecti biz ise tam tersi iyice düsüse gectik.

Nasil gol atariz hic bilmiyorum acikcasi. Gecen seneki gibi 0-0 biter bu mac.

Gecen yil bu takimi taraftar sampiyon yapti, gelen gecen dosuyordu disarida bize, kabul edin bunu artik. Sezon basindan beri oynadigimiz futbol 0.0. Super kupa akhisar macindan beri.

Biktik artik su biatciliginizdan.

Hoca transfer istese ne yazar ya, Omer ile Mugdat'i ben mi aldirdim?

Bu sene neden taraftar aldıramadı Schalke ve Bursa maçlarını ya da daha önceki yıllar 5 6 larda süründük.

---------------------------------Muslera--------------------------
Linnes------------Serdar------------------Ozan----------------Ömer
------------------------Fernando-------Ndiaye-------------------
Onyekuru----------------------belhanda---------------------Gary
----------------------------------Donk-----------------------------

yemisim sakat felan. O FERNANDO OYNAYACAK. Takim bok gibi

Yav he Hidayet.

Hoca kendine gelecek derken neyi kast ediyorsun? Ya siz ciddi sekilde hocanin artik 2018'de basarili olacagina inaniyormusunuz? Hoca bitmis bitmis, adamin hala kafasinda arkadaysam forvet alim var, oynaticagi futbol kabiz gibi.

Takimda futbolcularla baba-ogul olacam diye calismiyo futbolcular, herkesle gulecek diye kosmuyor oyuncular.

biktik artik Terim'den, cahil taraftarindan, beyinsiz lisesinden, kanser kongre uyelerinden.
439

2018

Genellikle galibiyet kesin gözüyle, ezer geçeriz diye bakıldığı zamanlar yenemiyoruz ama bu sefer tam tersi gibi rahat bir galibiyet bekliyorum.

Genellikle galibiyet kesin gözüyle, ezer geçeriz diye bakıldığı zamanlar yenemiyoruz ama bu sefer tam tersi gibi rahat bir galibiyet bekliyorum.
taraftarimiz gayet realist malatya bizi paspas yapar diyordu herkes sut cekemeden döndük neredeyse bu mactada iki hocaya 1 puan versen sahaya cikarmaz takimlarini yüksek ihtimal 0-0 biter, biri gol yiyecek kadar aptalsa 1-0 biter

Üst Alt