STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
taraftarimiz gayet realist malatya bizi paspas yapar diyordu herkes sut cekemeden döndük neredeyse bu mactada iki hocaya 1 puan versen sahaya cikarmaz takimlarini yüksek ihtimal 0-0 biter, biri gol yiyecek kadar aptalsa 1-0 biter
Maç evimizde deplasman için bu sezon zaten rahat yeneriz dediğimiz maç yok malesef, ama maç arenada olacağı için galibiyet bekliyorum

Biz Fener'i ne zaman rahat yendik ki yaw?Bir 11-12'de 3-1'lik maç var.5-1 kazandığımız maçta bile rahat değildik.

Bu sefer hissediyorum, bilirsin tahminlerimde yanılmam :D

Içimden 2-0 gibi geçiyor nedense. Bugün Malatyaya kaybedecegimizden ne kadar eminsem bu maçtan galibiyet geleceğine de o kadar eminim. Neden bilmiyorum.

Iki taraf da kapanir, kaleye sut gitmeden 0-0 biter gecen seneki derbi gibi.

Tek ihtimal FT'nin kendine gelmesi ve takimi kendine getirmesi. Aslinda derbi olmasi guzel firsat, normal bi mac olsa tribunler bos kalirdi Cuma gunu. Ilk yariyi kurtarmak icin son sanslarimizdan biri...

Muslera
Linnes Donk Serdar Ömer
Fernando Ndiaye
Onyekuru Belhanda Garry
Eren

Sub : Ozan - Selcuk - Yunus - Feghouli - Muğdat

İnşAllah böyle bir kadro çıkarabilecek bir durumda oluruz

12.adam en büyük kozumuz
Mazallah deplasmanda oynasak bu şartlarda bu kadro eksikliği ile. ....düşünmek bile istemiyorum

Üst Alt