STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tek ümidim şu foto

Dqn_yCsX4AA2GY7.jpg
hoca alayini mahfedecek

Şu devre arası bi gelse de bu ızdırap bitse. En az 2 santrafor 1 stoper almazsa o yönetimi öttürürüz. Yeter lan bi çok anadolu takımnın kadrosu bizden iyi

Kasigim cekti, adelem agridi, basim dondu deyip takimi yalniz birakacak topcu yanilip sasip baska maclarda taraftarin karsisina cikmasin

Ikili mucadelede ayakta duramayan, defans pas atacak adam ararken rakibin arkasina saklanan, pozisyon aramayan, bosa kacmayan, bombos pasi alakasiz yere yuvarlayan, bos kaleye topu ittiremeyen, bombos gelen topu etrafina bakmadan rastgele vuran, ruhsuz oynayacak olan da bastan hocaya soylesin hic cikmasin maca

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hangi kadro ile çıkabileceğiz bilemediğimiz bir derbi.

Rakip bizden de kötü. En tehlikeli konumda bilinmez biçimde gelecek.

Taraftar itici güç olacaktır.

Kimler birden iyileşir, kimler iyileşemez göreceğimiz bir maç.

abi @Alper Altun bu maçtan önce ya da sonra bana ceza verilme durumunu bi masaya yatıralım.gecen sezonki gibi gerekeni yapalım,takım devreyi lider bitirsin.benim enerjilerim de olumlu değil gibi,totem totemdir

--------Muslera

Linnes-Ozan-Serdar-Ömer

-----Fernando-Donk

Badou-----------Belhanda

------Eren---Garry

Hoca'nin 3. Döneminde fener macindan itibaren oynadigimiz kanatsiz 4-4-2'ye gecme vakti gelmistir

Üst Alt