STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0-5

fatih-terim-den-kadikoy-aciklamasi--11032962.Jpeg

Adım gibi eminim bu maçı alacağımıza. Daha önce de yazdım bugün kazansaydık takılma ihtimalimiz vardı fenere. Şimdi kıçlarını yırtacaklar ve en ufak tereddütüm yok alacağımızdan. Yumurta kapıya dayanmadan oynamayacak beyzadelerimiz. O yüzden haftaya 3 puanı yazıyorum bize, Kayseriyi de yeneriz

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herifler de şansa bak.
Belki son 30 yılın en vasat feneri ama gel gör ki bizim takımda dökülüyor Sakatlıklardan dolayı veya santrfor eksikliğinden.

Cuma gunune sakat oyunculardan maca yetisecek oyuncu varmi?

Peki kimse yetismezse, nasil bi kadro ile sahaya cikacagiz?

Muslera
Ahmet maicon ozan omer
Sinan donk selcuk Rodrigues belhanda
Mugdat

11mi?

Emre hariç sakatlıklar iyileşecek. 4-1 koyup geçecez. İçimizdeki GALATASARAY düşmanlarına inat. Özellikle küçük yaşta olan çocukların Fatih Terim düşmanlığına inat.

Bu maçtan sonra terim derbi kazanıyor geyikleride biter.
Kendisi zaten cesaretli değil bu maçta da korkak korkak sahaya çıkartır takımı ve galibiyeti fenere hediye eder.

Sonrada suçu yine birilerine atarak kaçmak için yol yapar.
Belki şansımıza o sıra Tüpçü filan araya girerde bizi bu çağ dışı futboldan kurtarır.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!
Hocam be terim gidince dertler bitecek mi böyle dünya var mı takmışsın terim hocaya içinde adının geçmediği yorumun yok. Desen ki hoca takımda neden 7 oyuncu sakat desenli hoca takım neden bu kadar kırılgan anlarım. Ama sakız gibi ağzında bir çağdışı kelimesi geveleyip duruyon.Donku santrfor oynatması ise çağ dışılık verime bak konuş derler adama. Bugün şans yanımızda olsa 1-3 kazanmıştık bilhassa donk ileri geçince net fırsatlar bulduk. Skora bakıp hocaya sallıyon saatlerdir biraz vicdan, biraz el insaf...

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt