STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maçtan sonra çarşaf ve kan arayan ....bjkliler cüneyt cakır ve mete kalkavan o.....larıyla oynasmak mı hosunuza gitti,siz top mu oynadınız qöt laleri,burda tatmin olacak tek bi yorum bile bulamayacaksınız,Allah bin belanızı versin.2017 yetmedi.2018 ve bu sezon tff ve hakemlerle aldıgınız o 7-8 puan sene sonunda kıcınıza girsin

hak çalanın hakkından gelen birileri var.o da nerde biliyosunuz.sizi çarpınca korkmayın bjkli laleler,geberseniz üzülmeyecek noktaya getidiniz insanları sevimsizliğiniz ve karaktersizliğinizle

Son düzenleme:
5 puan 10 puan ne kadar geride olursan ol o yonetim denen dallamalar aralik 3 gibi oyuncularla anlasmaya gidip yarin itibariyle hocayi çağırıp kim var kim yok katli vaciptir diyip o fitnessci keko ile baslamazsa bir dakika o koltukta durmasınlar daha

5 puan 10 puan ne kadar geride olursan ol o yonetim denen dallamalar aralik 3 gibi oyuncularla anlasmaya gidip yarin itibariyle hocayi çağırıp kim var kim yok katli vaciptir diyip o fitnessci keko ile baslamazsa bir dakika o koltukta durmasınlar daha
aynen öyle.ocak ayı ocak ayı diyolar.ne yaptın aldın mı origiyi gercekten,fabregas bey teklifimizi kabul mu etti hemen

Bestasin birsey oynadigi yok, rezil durumdalar full kadro olsaydik yenebilirdik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iyi iyi herkes oynanan oyunun farkina varmaya baslamis...
Kendine efendi dedirten bir yavsak VAR!!!
Fikret Ormancocugunun yedigi naneler birer birer ortaya cikacak bekleyin...
Buraya okuyan tüm 8jklilerin annesini GSC forumu üyelere sevsin!!

Bence oyun olarak kötü değildik. Ama iyi oyun her zaman sonuca götürmez.

Sonucu oyun zekası ve yetenekle alırsın. Bulduğun pozisyonları iyi değerlendirerek sonuca gidersin.

Bizde Terim sayesinde iyi oyun var ama oyuncuların oyun zekası yetenekleri kısıtlı ve yetersiz.

Sonuca gitmekte çok zorlanıyoruz. Bunların üstüne bir de santrafor eksikliği var.

Başımızda yönetim olmadığı için herşeyi normal karşılıyorum. Sizde fazla takmayın. Şimdi mustafa cengiz evinde ossura ossura uyuyordur

Üst Alt