STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık

Başakşehir ve Kasımpaşa futbolun içindeki siyaset ayaklı 2 kulüptür. Bunu bu 2 kulübün maçlarına verilen hakemlerden verilen kararlardan görebilirsiniz.

Şu anki lig sıralaması da bunu gösteriyor. 3 büyükler doğranıyor herşey ortada.

DuE7hUXXcAER4oB.jpg:large
basaksehırlıyım

Başak şampiyon falan olamaz.Geçen senede böyle diyorlardı.Bu değerlendirmeyi yapanlar geçen hafta da Kasımpaşa’yı şampiyon ilan etmişlerdi.Fener Ayew’i aldığında Fener’i kesin şampiyon ilan edenler de aynı tayfa.
Bu sene Galatasaray’dan başka takım şampiyon olamaz.

Kime yalakalık yapmış.yalaka olduğu için mi siyaset, federasyon birlikte üstüne çullandınız adamın

Siyasetle suçladığın kulübün stadının adını kara kaşı kara gözü için mi verdiler? Googla'a Terim, Erdoğan, Demirören yaz çıkar.

Üzerine çullanan yok bizden yana da siyasetten yana da medyadan yana da.

İki gündür iktidara yakın medyanın yazılarını koydum 10 maçta 1 galibiyet almış adama tek satır eleştiri var mı? Geçen sene göreve gelmesi için Sabah, Aspor, Star vb. medyadaki yazıları da koyalım istersen.

Başakşehir ve Kasımpaşa futbolun içindeki siyaset ayaklı 2 kulüptür. Bunu bu 2 kulübün maçlarına verilen hakemlerden verilen kararlardan görebilirsiniz.

Şu anki lig sıralaması da bunu gösteriyor. 3 büyükler doğranıyor herşey ortada.

3 buyuklerin dograndigina katilmiyorum , ama bjk nin artik oyle kollandigina da katilmiyorum eskisi gibi

Üst Alt