STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık

Basaksehir'in gucu gö.tepe ve ankara gibi ligin zayif ekiplerine yetiyor.Bizi yenebileceklerini sanmiyorum.
.
8c1d6151729b6d80dc7f363c937476a6.jpg

Başakşehir'i yenecegiz, hissediyorum. Zaten abartılacak bir takım değil, oturmuş bir oyun anlayışları var ama maç çevirecek bir tane yıldız oyuncuları yok. Porto maçından zaferle dönersek kesin çakarız zaten.

Abi bence direkt söyle sevişmek istiyorum diye eğer beğenirsen. Diğer türlü harca babam harca. Güzel bir karıya gitmek daha ucuza geliyor.
Konsepti bilmiyorum internetten biraz bakındım ilk kez kullanıyorum, daha doğrusu 1 haftadır kullanıyorum da ilk kez buluşma noktasına geldi. Birazda işsizlikten açıkçası canım sıkıldı.

Siyasetle suçladığın kulübün stadının adını kara kaşı kara gözü için mi verdiler? Googla'a Terim, Erdoğan, Demirören yaz çıkar.

Üzerine çullanan yok bizden yana da siyasetten yana da medyadan yana da.

İki gündür iktidara yakın medyanın yazılarını koydum 10 maçta 1 galibiyet almış adama tek satır eleştiri var mı? Geçen sene göreve gelmesi için Sabah, Aspor, Star vb. medyadaki yazıları da koyalım istersen.
Siyasetle suçladığım kulüp mü :asd: gerçekleri söylemek nezamandan beridir suçlamak oldu.baştan aşağı siyaset mahsulü varlığı bile utanılası bi kulüp.erdoğan değil miydi geçen yıl şampiyonluk yarışı içindeyken tribünlerin doldurulmasını emreden.daha fazla konuşurdum da fazla özgür bi ülkede yaşamıyoruz sadece bu kanıt yeterli. Demirörenin ve medyasının milli takımdan ayrıldığından beridir terimi itibarsızlaştırma çalışmalarını görmüyorsan zaten diyecek laf yok

Tinder ha!! senin gibi ust sinif zengin bi adama yakistirmadim ustad bu yoklugu
Paraaaa yok para. 22'sine kadar sıfır nakit param var, kredi kartını da maşallah taksitlerle doldurduk 12 gün survivor şartlarında yaşayacağım hep bu atilla yeşilada yüzünden panikletti beni para harcamaya korkar oldum, sürekli tasarruf ve yatırım halindeyim.

Üst Alt