STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık

matih ferim makıma maktik malıştırmıyor len

2 kere fıstık gibi geldik. şunu city arsenal yapsa översiniz sabah akşam. adam bunu bu topçularla yaptırıyor eren ve onyekuru sağolsun beyinsiz topçu olunca böyle sonlanıyor işte ataklar

evet topçularda sorun var. evet fiziksel bir problem var ve tek suçlu terim forum sağolsun. 1-2 ay önce muğdat diye ağlıyodunuz şimdi kimseden muğdat lafı çıkmıyor. daha düne kadar feghouliye ''çölüne dön a. k. bedevisi'' diyordu forumun %75i ve şimdi neler deniliyor. feghoulinin olayında %99 yönetim suçludur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
matih ferim makıma maktik malıştırmıyor len

2 kere fıstık gibi geldik. şunu city arsenal yapsa översiniz sabah akşam. adam bunu bu topçularla yaptırıyor eren ve onyekuru sağolsun beyinsiz topçu olunca böyle sonlanıyor işte ataklar

evet topçularda sorun var. evet fiziksel bir problem var ve tek suçlu terim forum sağolsun. 1-2 ay önce muğdat diye ağlıyodunuz şimdi kimseden muğdat lafı çıkmıyor. daha düne kadar feghouliye ''çölüne dön a. k. bedevisi'' diyordu forumun %75i ve şimdi neler deniliyor. feghoulinin olayında %99 yönetim suçludur.
Algı yapmakta üstlerine yok varya haklarını teslim edelim. Suyun öteki tarafı 1 şampiyonluk alan adamına tapıyor. Ama olur mu şimdi de çöp başakşehiri yenemedik derler. Aynı kişiler fark yeseydik istedikleri olacaktı. Terim istifa terim çapsız diyeceklerdi. Gerçi bazı arkadaşlardan şüpheliyim vasıfsız bir eleman varsa onlarda bu kişiler neyse.

Algı yapmakta üstlerine yok varya haklarını teslim edelim. Suyun öteki tarafı 1 şampiyonluk alan adamına tapıyor. Ama olur mu şimdi de çöp başakşehiri yenemedik derler. Aynı kişiler fark yeseydik istedikleri olacaktı. Terim istifa terim çapsız diyeceklerdi. Gerçi bazı arkadaşlardan şüpheliyim vasıfsız bir eleman varsa onlarda bu kişiler neyse.
geçen sene bu takım ya fark yok abi bu takım derbilerde fark yiyordu. burda forumda herkes maçtan önce 5-0 yeniliriz yazıyodu onlarca mesaj var.

şimdide off galibiyeti kaçırdık tek suçlu matih ferim diye ağlıyolar. bir kısmı troll olduğu için cevap vermek için uğraşmıyorum. şimdi beni terimci diye ilan ederler ama ben daha düne kadar kebapcı dediğim adamdı fatih terim.

görüyoruz takımda fiziksel bir eksiklik var. senelerdir hepimiz terimin takımlarını zımba gibi bilirdik. hayvan gibi press yapardık yorulmazdı takım. hatta press yapıyoruz yoruluyoruz gereksiz diye sorgulayan vardı bu durumu. ama bu sene sıkıntı var belli. hocada çözmeye çalışıyordur elbet.

Tek suçlu Terim olur mu masör Muhittin suçlu ne Terim'i. 10 maçta 1 galibiyetin hesabını masör Muhittin'e sormazsa bu çapsız Nizipli bastırsın gitsin...

Tek suçlu Terim olur mu masör Muhittin suçlu ne Terim'i. 10 maçta 1 galibiyetin hesabını masör Muhittin'e sormazsa bu çapsız Nizipli bastırsın gitsin...
ben ne diyorum

tek suçlu fatih terim diyorsunuz hepiniz. tek suçlu terim değil terim dahil yöneticiler futbolcular ve medya suçlu

hepiniz o kadar absürt ve gereksizce konuşuyorsunuz ki türkçeniz mi yok anlayamadım. ayrıca tek işiniz sabah akşam birini eleştirmek forumda. çok biliyorsanız başlayın teknik direktörlük yapmaya. pc başında tek taraftar forumu burası değil beyler diğer forumlarıda takip edin de neler konuşuluyor bir bakın

Bu takımın önü kesilmiş hala boş boş konuşmaya devam ediyorlar. Transferleri yapılmayan terim. Üstlerden gelen kararlarla önü kesilen terim. Ama yok illa bir şey diyecek. Torom suçlu değil mosor soçlo. Eleştirenlere saygım var. Hataları da oldu çok kez. Ama forumda bir düşmanlık var çok belli yani. Yapacak bir şey yok. Daha fazla şey yazardım ama kurallar el vermiyor.

AntuHaber: 2018 - 2019 Sezonu Süper Lig Takip Başlığı
bos.gif

15.12.2018 21:39 Cumartesi

ElEmperador

Bu arada Paşa da üstüste iki maçta 3er gol yedi.
Bu ligde doğru dürüst takım yok.
Bedavadan birisi şampiyon olacak.
Puan farkı bu kadar olmasa biz oluruz da...

Birazda gülelim.:asd:
bos.gif
halamin biyigi olsa amcam olurduya kadar gider bu is

ben ne diyorum

tek suçlu fatih terim diyorsunuz hepiniz. tek suçlu terim değil terim dahil yöneticiler futbolcular ve medya suçlu

hepiniz o kadar absürt ve gereksizce konuşuyorsunuz ki türkçeniz mi yok anlayamadım. ayrıca tek işiniz sabah akşam birini eleştirmek forumda. çok biliyorsanız başlayın teknik direktörlük yapmaya. pc başında göt büyütüyor herkes. tek taraftar forumu burası değil beyler diğer forumlarıda takip edin de neler konuşuluyor bir bakın

edit: yaşa hürmeten edit istendi

herkeste hata var suc demeyelim ama hocada kusursuz degil hocaya eleştiri sebebleri inadı vazgecmiyor hatalarından takımın kondisyonu rezil oldugunu bildigi halde misal o ergen kondisyoneri savunuyor bu sadece basit bir örnek
hoca kendisi özelestiri yapmıyor bana göre

herkeste sorumluluk var mevcut durumda sadece hoca dersek hocaya ve emeklerine haksızlık olur tabi
peki nolacak bu durum ? en ufak ışık görebilen varmı

herkeste hata var suc demeyelim ama hocada kusursuz degil hocaya eleştiri sebebleri inadı vazgecmiyor hatalarından takımın kondisyonu rezil oldugunu bildigi halde misal o ergen kondisyoneri savunuyor bu sadece basit bir örnek
hoca kendisi özelestiri yapmıyor bana göre

herkeste sorumluluk var mevcut durumda sadece hoca dersek hocaya ve emeklerine haksızlık olur tabi
peki nolacak bu durum ? en ufak ışık görebilen varmı
yok diyelim. napacağız? her sene giysi değiştirir gibi yönetim ve teknik direktör mü değiştircez

Mesela en basiti , bugun neden penaltiyi eren atti ?

Eger takimin penalticisi eren ise , bugun de sahada olan feghouli son 2 penaltiyi atti avrupa macinda

Neden akhisarda garry atti , neden super kupa macinda kader penaltisi gomisindi

Boyle basi bozukluk olur mu ? Takimin penalticisi ilk topu eline alan mi ?

yok diyelim. napacağız? her sene giysi değiştirir gibi yönetim ve teknik direktör mü değiştircez

hayır tabiki o kesinlikle dogru degil yönetim vizyon acısından cok cok düsük fakat enazından hırsız degiller hoca ise kesinlikle kalmalı bu durumda kendisininde payı var ve farkında bu durumdan bizi terimden baskası cıkaramaz zaten imkanı yok
lakin biraz inadından vazgecip eski adaletli terim olmalı artık
üstümüzde okadar oyunlar oynanırken hoca tartısılmamalı taraftarın hocasını tartısır konuma düsürmemeli kendisini

Bugün aldığımız puan geçen sene tudor ile çıktığımız fb maçında fenerin aldığı puana benziyor.O gün biz gazi almış giderken 8 puan farkla arenaya gelmişlerdi ve tek amaçları bu farkı korumaktı.O gün mac bittiğinde puan farkı 8'dı ama son haftaya kadar yarışın içinde kalmışlardı biz o gün yensek 11 puan yapıp havlu artıracaktık,yapamadık.

Bugün aynı fırsat başakşehir in elinde vardı.Biz bugün haftalardır neredeyse mac kazanamadan,hakemiyle,federasyonuyla,sakatiyla bu maça çıktık ve açıkçası köşeye sıkışmış boksör gibiydik...Ama son yumruğu vuramadılar

Yenilseydik nakavt olacaktık ama yenilmedik..

Asil firsati kaciran bizi bu halde hem de evinde yakalayan ve yenemeyen Başakşehir oldu ve bize son bir sans doğdu.Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz.

Benziyor , ama o macin ardindan hem de cok kisa surede biz 7-8 haftada 12 puan verdik hatirlayin

Trabzon , basaksehir , bjk ve malatya

Alttaki grup zaten pat diye yetisti , hatta 3 unculukteyken kovulmustu tudor goztepe maci oncesi

Ustune bir de ikinci yari yine sek sek oynar gibi sivas kasimpasa genclerbirligi deplasmanlarinda 9 puan daha verdik

Yani o takimlar bizi bu kadar puan kaybina ragmen gecemedi cunku aralarindaki maclardan biri siyrilamadi , tam biri yukari firlayacakken digeri onu yendi , ornekler ;

Basaksehir beklendigi gibi olup fb yi yense ikili averajla sampiyondu

Fb besiktasi yense fb genel averajla sampiyondu

Besiktas 10 kisilik basaksehiri yenebilse bjk sampiyondu

Oyle haftalarda oyle bitti ki bu maclar , 7 maglubiyet ve yaklasik 15 haftada kaybedilen 21 puana ragmen ipi biz gogusledik , yani gecen sene bizi "diger maclar" sampiyon yapti

Bu sene ise basaksehir den ziyade alttan gelenler bizim icin tehlike , eger performansi biraz arttiramazsak alttakilerin hepsi 2 haftada gecerler . Basaksehire gecilmek tek sorun olsa , en kotu ikinci oluruz .. ama alttaki gruba teslim olursak 8-9 unculuk bile olabilir

Herşeyi geçtim maç 1-1 puan farkı 8. Bu skor sana hiç yaramıyorsa ve sen vakit geçirmek için zaman çalıyorsan sen zavallı,korkak,hırstan yoksun küçük takım oyuncususun..Bunlardan hiçbir halt olmaz..Genel olarak Neden rezil oynadıkları buradan belli oluyor..

Bu takıma en az ilk 11 e 4,5 tranfer olmasın bu korkaklardan,bu hırstan yoksun çapsızlardan hiçbirşey olmaz.

Bu arada başak köttünün iyisi..Ama bizden çok net iyiler..Bunu sahada çok net görebiliyorsun..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benziyor , ama o macin ardindan hem de cok kisa surede biz 7-8 haftada 12 puan verdik hatirlayin

Trabzon , basaksehir , bjk ve malatya

Alttaki grup zaten pat diye yetisti , hatta 3 unculukteyken kovulmustu tudor goztepe maci oncesi

Ustune bir de ikinci yari yine sek sek oynar gibi sivas kasimpasa genclerbirligi deplasmanlarinda 9 puan daha verdik

Yani o takimlar bizi bu kadar puan kaybina ragmen gecemedi cunku aralarindaki maclardan biri siyrilamadi , tam biri yukari firlayacakken digeri onu yendi , ornekler ;

Basaksehir beklendigi gibi olup fb yi yense ikili averajla sampiyondu

Fb besiktasi yense fb genel averajla sampiyondu

Besiktas 10 kisilik basaksehiri yenebilse bjk sampiyondu

Oyle haftalarda oyle bitti ki bu maclar , 7 maglubiyet ve yaklasik 15 haftada kaybedilen 21 puana ragmen ipi biz gogusledik , yani gecen sene bizi "diger maclar" sampiyon yapti

Bu sene ise basaksehir den ziyade alttan gelenler bizim icin tehlike , eger performansi biraz arttiramazsak alttakilerin hepsi 2 haftada gecerler . Basaksehire gecilmek tek sorun olsa , en kotu ikinci oluruz .. ama alttaki gruba teslim olursak 8-9 unculuk bile olabilir

Tamam şimdi de Başakşehir verebilir.24. haftaya kadar olan fikstürleri önemli.

Verirlerse olur . Ne alanyayi yenebilir diyorum ne trabzonu

Iki macta biz basaksehiri de yakalasak sasirmam , fb bizi yakalasa da sasirmam

Porto maci da Başak maçı da takımı beğendim .tek eksiğimiz golcü.

Defans hattımız gol yiyor ama bu oyun anlayışından ve gelmeyen golün yarattığı baskı yüzünden.

Forvet transferi çok kritik

Skoru begenenlere sunu hatirlatayim , biz basaksehire yaklasamadigimiz gibi ligin sonuna 1 hafta daha yaklastik

Ligin boyunun kisalmasi , puan farki ayni kaldigi surece arkadakine degil ondekine yarar

Daha onemlisi , 2-9 arasindaki 8 takimdan kendin haric 7 tanesine karsi 2 puan kaybetmis durumdasin

Üst Alt