STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık

8 puanı 5 puana düşürme şansın var, garry yoksa linnes girer. Selçuk giriyorsa ben 1 puana razıyım diyorsun demektir. Zaten eren çıkınca 4-6-0 oldu. Orada da belli oldu hocanın niyeti, linnes girse kazanabilirdik. Selçuk her zaman ki gibi leşti.8 puan farkı kapatmak bence çok zor, ben ikinciliğe razıyım bu sezon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Basak puan kaybedecek zaten ama bizim takim daha fazla kaybedecek gibi gorunuyor.

Alanya maçında puan kaybı olursa 34:35 puandan daha fazla alamayacaklar ikinci yarı.

69-71 bandında biter şampiyonluk.

Bizim en zor maç haftaya. Sivas’ı yenip 29 yapabilirsek ikinci yarı 40 üstü puana olur.

Maksimum 10 puan kayıp yapılmalı.

İç saha da tek puan dahi veremeyiz.

Başak
Beşiktaş
Trabzon

Deplasman

Göztepe
Bursa
Erzurum
Kasımpaşa
Fenerbahçe
Sivas

9 tane sert maç var. Burayı 20 puan ile geçmek şart. Kalan 8 maç 22

Konya (D)
Rize (D)
Alanya (D)
Akhisar
Kayseri
Antalya
Malatya
Ankaragücü

Alanya maçında puan kaybı olursa 34:35 puandan daha fazla alamayacaklar ikinci yarı.

69-71 bandında biter şampiyonluk.

Bizim en zor maç haftaya. Sivas’ı yenip 29 yapabilirsek ikinci yarı 40 üstü puana olur.

Maksimum 10 puan kayıp yapılmalı.

İç saha da tek puan dahi veremeyiz.

Başak
Beşiktaş
Trabzon

Deplasman

Göztepe
Bursa
Erzurum
Kasımpaşa
Fenerbahçe
Sivas

9 tane sert maç var. Burayı 20 puan ile geçmek şart. Kalan 8 maç 22

Konya (D)
Rize (D)
Alanya (D)
Akhisar
Kayseri
Antalya
Malatya
Ankaragücü

Deplasmanlara bak Aykut faktoruyle Konya,Alanya ve biraz da Pasa disinda hicbirini alamayiz gibi.

Sivas alti mactir yenilmiyor. Uc mactir gol yemiyorlar. 10 atip 2 yemisler. Robinho ligin en iyilerinden. Besiktas'i ve Basaksehir'i Istanbul'da yendiler. Hayirlisi.

Arada ki puan farkını 5 diye düsünelim.
Icerde sampiyon olmak istiyorsan zaten rakibin basağı yenmek zorundasın.
Basak trabzon besiktas deplasmanlarına gidicek, büyük maclarda yenilmeyen fenerle oynayacak.

Basak ikinci yari duser yasli takim
Ama biz gerekeni yapabilir miyiz cok supheli
Elimizi kolumuzu sallayarak sampiyon olacagimiz sezonda forvetsiz birakmalari
Kondusyonun yerlerde olmasi, bircok oyuncunun adele sakatligi yasamasi
Prenslerin oynayip kanser edip kariyeri belli adamlarin kadroya alinmamasi
Taktik olmamasi, Kac mac Doldur bosalt yapilmasi
Yani su macta bile hepimiz gorduk, ilk devre iyi oyun feghoulinin ortada olmasi sayesinde, ama teknik ekip ne yapti, selcuku alip icine etti

Eger feghouli behanda maicon mariano satip yerlerine yine ne udugu belirsiz mugdatlar, omerler alirlarsa malesef sasirmayacagim

Yapilmasi gereken garry maicon yuksek fiyata satilip ilk 11’e 2 forvet 1 stoper alinmasi, ffp dahilinde takimin korunmasi
Kariyerli oyuncularla didismenin birakilmasi ve ortasahada istikrar saglanmasi
Hangisini yaparlar gorecegiz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

feghouli satılacak gibi hissediyorum

-----muriel---alan-------
belhanda---------akbaba

hocanın aklında kesin böyle bi şey var 2-2-2-2-2

Basaksehir herkesin hedefi varken onlarla oynayacak , dusecektir

Ama bizim ikinci yari , fb, bursa , konya , sivas , erzurum gibi deplasmanlar var

Gereklı takviyeler yapılırsa şampiyonluk şansımız var.Başakta çok iyi değil.Ama şu nettki bizden iyiler.Haftaya sivası yenip alanyaya takılırlarsa kreması olur.

AntuHaber: 2018 - 2019 Sezonu Süper Lig Takip Başlığı
bos.gif

15.12.2018 21:39 Cumartesi

ElEmperador

Bu arada Paşa da üstüste iki maçta 3er gol yedi.
Bu ligde doğru dürüst takım yok.
Bedavadan birisi şampiyon olacak.
Puan farkı bu kadar olmasa biz oluruz da...

Birazda gülelim.:asd:
bos.gif

Basaksehiri bugun kazandirmayacaklari belliydi. Eskiden bizim takim birinci olup puan farki acacakken, her türlü oyunla ikinci ve ucuncuyu yarista tuttular. Aynisini basaksehirede yapacaklardir. Her türlü dolap dönüyor bu ligte. Kesinlikle 3 buyuklerden birini sampiyonluk yarisina sokarlar. Ligin erken kopmasiyla yayinci kurulus kendi ayagina sikmaz.

Kazandırmayacaklar derken hakem naptıda kazandırmadı başağa.

Forvet yok tamam ancak bizim orta saha çok yumuşak hiç ikili mücadeleye girmedi. Bir iki kez ndiaye mücadele etti zaten birinde Emre sarı gördü ikinci yarıda da hakem Emre’yi atmaya korktuğu için faule devam dedi.

Bu akşam alınan 1 puan değil belki de 4-5 puandır.. Bu ligde Galatasarayın ölüsü korku salıyor görüyoruz kaç maçtır tonla sakat cezalı var buna rağmen konya rize bjk kaç puanımız çalındı..
Herkes başakşehirin güle oynaya alacağını sanıyordu 2 pozisyonla maç bitirdiler.. İlk kez bu akşam umutlandım takımdan haftaya Sivası yenip pusuya yatacağız mecbur doğru takviyeler gelirse şampiyonluk imkansız değil 8 puan farkı yapan fb - bjk değil bir Anadolu takımı Anadolu takımı olduklarını elbet hatırlayacaklar nereye kadar 1-0 2-1 gidecek

ya anlamadim adamlar icin bir puan iyide de bize ne faydasi oldu? 8 puan az bir fark degil. hani futbolculara bakiyorum sanki lider biz miyik onlar mi anlamadim hic bir hirs yoktu bitsede gitsek havasinda gecen bir mac oldu. bu adamlarla sampiyon olmamiz imkansiz . ya devre arasi ciddi bir transfer yapilir yada sampiyonluk yarsinda bizde variz demesinler

Üst Alt