STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık

lan bu nasıl lig son 2 maç 2-0dan 2-2ye geliyor ulan şike yapıp aradan borçları mı çıkarıyorsunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
s-ba1817a9f0ab1b6d011c37e590883bfa34f5013b.gif
Gif yükleyemedim anasını satayım idare et :ROFLMAO::ROFLMAO:

Yalniz simdi ozetleri izledim de ciddi toparlanma var, cok kacirmislar ve surekli kanat organizasyonlariyla geliyorlar, ersun ikinci devre toparlar bu takimi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

zaten bu şekilde oynuyorlardı. tek farkları çok aşırı derecede baskı yaptılar, önde press yaptılar. zaten bu yüzden 2. yarı düştüler. 2 günlük td ile kanat organizasyonu yapılmaz zaten. fbnin avrupa maçlarına hep baktım, ligde de arada bakıyordum. oyun olarak aynılar. sadece daha saldırgan oynadılar ilk yarı. 2. yarı skertel falan ayakta duramıyordu yorgunluktan

Hiç bir toparlanma yok. İç sahada böyle oynuyorlardı. Tek fark ilk yarıda da yazmıştım. Teknik direktörün ilk maçındaki gazı her takımda olur bunlarda da oldu.
Ersunda zaten büyük bir balon. Bu kadroyla bir bok yapamaz.

Son düzenleme:
ok.gif
johann - 17.12.2018 22:02
bos.gif

Üzülmeyin‚ toparlicaz birkaç değişiklik ile.

ok.gif
Yakup Kurt - 17.12.2018 22:03
bos.gif

Bizden hiçbi zaman hiçbişey olmaz valla bıraksam mı diye düşünüyorum Fenerbahçeyi. Liverpoolla idare ederiz

ok.gif
Ali Usta - 17.12.2018 22:03
bos.gif

Ersun Yanal ilk macinda 2-0 üstünlükten 3-2 maci vermisti. Sonra ligi sürklase etmistik.
Aziz bakti buda yapamiyacak tarlalari sürdü sonra demiyorda hahahahah

zaten bu şekilde oynuyorlardı. tek farkları çok aşırı derecede baskı yaptılar, önde press yaptılar. zaten bu yüzden 2. yarı düştüler. 2 günlük td ile kanat organizasyonu yapılmaz zaten. fbnin avrupa maçlarına hep baktım, ligde de arada bakıyordum. oyun olarak aynılar. sadece daha saldırgan oynadılar ilk yarı. 2. yarı skertel falan ayakta duramıyordu yorgunluktan

Bi dur kardes lutfen, iyidir o iyidir, 2 transfer yapsalar sampiyonuga oynar bu takim ;)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt