STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık

1fb8e22dcb829b63d516b62904875010.jpg

Sen o kadar ayarla en dandik maçla başlamayı kabul et . 2-0 da öne geç sonra versinler eline yollasınlar . Ersun da tam winnermış cidden .

Ersun trabzon gibi feneride batıracak fb de çok iyi kadroya kondu bir sürü borçlanarak hemde tek kulvarda 74 puanla şampiyon oldular aynı puanla ismail kartal şampiyon olamadı hamzaoğlu şampiyon oldu ersunun geldiği sene bizde kaos vardı hoca gitmişti ünal aysal la ego savaşları vs artık ersun yıldız oyuncu falanda aldıramaz trabzona aldırdığı futbolcular gibi futbolcu aldırır fb batık

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yalniz biz Eren'e demedigimizi birakmiyoruz, Fener deki Slimani kadar cenabet bir adam görmedim ben yillardir.

Güiza vardi en son herhalde böyle Milyon tane gol kaciran.

Yalniz biz Eren'e demedigimizi birakmiyoruz, Fener deki Slimani kadar cenabet bir adam görmedim ben yillardir.

Güiza vardi en son herhalde böyle Milyon tane gol kaciran.
Slamini en azindan rakip defansla mücadele ediyor her nekadar gol atamiyor olsada. Bizim eren, sokak diregi gibi duruyor, ayagima verin ben boş kaleye itelerim diyor. İyi hoş onuda beceremiyor.

Üst Alt