STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak

Medipol Başakşehir'in 11'i: Mert, Caiçara, Mahmut, Epureanu, Clichy, Emre, İrfan Can, Mossoro, Visca, Arda, Robinho

Kasımpaşa'nın 11'i: Ramazan, Ben Youssef, Sadiku, Veigneau, Popov, Pavelka, Tarkan, Hajradinovic, Koita, Trezeguet, Eduok

pazartesi 3 maci ayni saate koymak ve dün aksam millete trabzonu izletmek gibi bir facialara imza atan tffyi tebrik ediyorum.

ayrica beinsportsun yaptigi terbiyesizligi unutmayacagiz, ligin lideri beinsport 2de, lig 3.sünün maci beinsport1de veriliyor.

Maçı böyle takip edeceğim.

recep-tayyip-erdogan-in-gulusu_1699110.jpg

Başakşehir de dengeler bu maç veya daha sonrası bozulmaya başlayacak.Hem yaşlı, ağır bi kadro hem de maaş dengesizliği bunları şampiyon yapamayacak.

pazartesi 3 maci ayni saate koymak ve dün aksam millete trabzonu izletmek gibi bir facialara imza atan tffyi tebrik ediyorum.

ayrica beinsportsun yaptigi terbiyesizligi unutmayacagiz, ligin lideri beinsport 2de, lig 3.sünün maci beinsport1de veriliyor.
Bu 3 haftalık fikstür gerçekten ilginç şekilde ayarlanmış. Mesela Fenerbahçe pazartesi-pazartesi-cuma oynuyor, sanki ligin son haftası gibi 3 takım pazartesi aynı anda oynuyor falan...

Bu arada Diagne'siz bu maçtan puan almak çok çok zor Kasımpaşa için. Daha ilk yarıda bitecek bir maç gibi görünüyor. Aksi bir durum epey sürpriz olur.

Üst Alt