STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

Napacaktı orta sahayı geçmeyen topla 50 mt top mu sürecekti

İşte orada duracaksın.
Öyle o kadar basit değil.
O beğenmediğimiz yetersiz sinan girince hiç olmadı top tutmaya çalıştı, top almaya çalıştı..

yahu tamam düşüşdesin, yenisin, ilk maçındasında arkadaş hiçmi top oynamadın.Ne top istiyor ne top saklıyor..Çalım falan istemiyoruz..
Adam hiçbirşey yapmadı yahu..

Ama tabiki kagawa ile karşılaştırmak saçma olur.

burada karşılaştırılması gereken nokta iki takımı yönetenlerdir.İki takımdaki transferleri yapan kişilerin karşılaştırılması gerekir.

bir tarafta bjk gibi potansiyeli bize göre çok fazla geride olan klübün yapmaya çaılştığı transferler ve bizim başımızdaki çapsızların yaptıları transferler.
Bjk ile Galatasaray bir mi.. Yemin ederim fikret orman ve transferde kim ilgileniyorsa bizim başımızda olsun bizin takım özellikle transferde level atlar.

yemin ederim bizi yönetenlerin yatacak yeri yok.
iş bilmez taraftar hala susuyor.Özellikle o ultraslan denen yalamalar.

Ulan FM 2019da bile kralhandayı gelir gelmez sattım diye eleştirildim. Neyse ki filozof hocamız şenor sun bana destek çıktı

Mitroglundan ne bekliyorsunuz ki yaw adamin oyuna katkisi hicbir zaman olmadi ki. Ceza sahasinda durup top gelince vuran bir adam bu. Ic saha maclarinda is yapar, deplasmanlarda ortalama ve ustu takimlara karsi kesinlikle oynatilmamasi lazim.
Diagne de dediğin gibi bi adam değil mi? Ceza sahasında etkili ve oyuna pek katkısı olmayan bi adam bence.

Mitroglundan ne bekliyorsunuz ki yaw adamin oyuna katkisi hicbir zaman olmadi ki. Ceza sahasinda durup top gelince vuran bir adam bu. Ic saha maclarinda is yapar, deplasmanlarda ortalama ve ustu takimlara karsi kesinlikle oynatilmamasi lazim.

Bosuna demiyorum pivot santrafora hayir. Tamam pivot olsunda takimda orta sahan cok kaliteli olmasi lazim.

Abi sert bir maçta baştan oynasa anlaşılır durumu, sağlamsa iyidir ama ben sürekli olabileceği görüşünde değilim, bizim lig sert o yüzden adapte olmak kolay olmayabilir.

Belhanda'yı hoca tutuyor, niye bilmiyorum ama öyle maalesef.
Bu performansını bir daha tekrarlayamayacağından eminim yav bakma abartıldığına o konuda hemfikirim, da işte o mevkide 1.5 yıldır patlama yapmasını bekleyen belhanda gerçeğini düşününce iç çekmedim değil. Topun arkasına iyi geçen sert bir takıma karşı sıradanlaşır her türlü, ben işin belhanda kıyasındayım yoksa abartılması komik darmaduman olmuş maçtan kopmuş antalyaya karşı ebemde oynar.

U19daki cocuklarin hepsi belhandadan daha iyi ve sert şut ceker belhanda çöptür bizim ortasaha kotu oldugundan macta pozisyon bulamadik adamlar bize önde bastilar önde!!!... Gs olan biziz önde basamadik ortasaha oyunculari degismeli ve taktik degismeli sinyor terim

İşte orada duracaksın.
Öyle o kadar basit değil.
O beğenmediğimiz yetersiz sinan girince hiç olmadı top tutmaya çalıştı, top almaya çalıştı..

yahu tamam düşüşdesin, yenisin, ilk maçındasında arkadaş hiçmi top oynamadın.Ne top istiyor ne top saklıyor..Çalım falan istemiyoruz..
Adam hiçbirşey yapmadı yahu..

Ama tabiki kagawa ile karşılaştırmak saçma olur.

burada karşılaştırılması gereken nokta iki takımı yönetenlerdir.İki takımdaki transferleri yapan kişilerin karşılaştırılması gerekir.

bir tarafta bjk gibi potansiyeli bize göre çok fazla geride olan klübün yapmaya çaılştığı transferler ve bizim başımızdaki çapsızların yaptıları transferler.
Bjk ile Galatasaray bir mi.. Yemin ederim fikret orman ve transferde kim ilgileniyorsa bizim başımızda olsun bizin takım özellikle transferde level atlar.

yemin ederim bizi yönetenlerin yatacak yeri yok.
iş bilmez taraftar hala susuyor.Özellikle o ultraslan denen yalamalar.
Bakış açısı hatalı.

İkinci yarı topu az da olsa ileri taşıdık ve rakip yarı alanda top kullandık, ilk yarı bunu hiç yapamadık.

Mitro oynuyorsa ceza sahası içine top atmak gerekiyor ilk yarıda az oldu bu.

Mitro'yu savunmak değil amacım lakin 1-4 iken giren adamla dünkü Alanya maçını kıyaslamak ne alaka yav.

Bu performansını bir daha tekrarlayamayacağından eminim yav bakma abartıldığına o konuda hemfikirim, da işte o mevkide 1.5 yıldır patlama yapmasını bekleyen belhanda gerçeğini düşününce iç çekmedim değil. Topun arkasına iyi geçen sert bir takıma karşı sıradanlaşır her türlü, ben işin belhanda kıyasındayım yoksa abartılması komik darmaduman olmuş maçtan kopmuş antalyaya karşı ebemde oynar.
Abi yorumlar çok dengesiz. Ljajic için mesela iyi topçu dedik ilk maçlarında kötüydü ama şimdi bence gayet iyi oynuyor ama adama kötü algısı yapıştı, bence o da Belhanda'dan çok daha iyi tercih olurdu. Kagawa işi ise dediğim gibi zamanla belli olur.

Bizim takımdaki sıkıntı Fernando, Donk, Selçuk, Belhanda, Badou 5lisinin yılda toplam 5 gol falan atması, Ljajic ya da Kagawa tarzı adamımız zaten yok.

Bakış açısı hatalı.

İkinci yarı topu az da olsa ileri taşıdık ve rakip yarı alanda top kullandık, ilk yarı bunu hiç yapamadık.

Mitro oynuyorsa ceza sahası içine top atmak gerekiyor ilk yarıda az oldu bu.

Mitro'yu savunmak değil amacım lakin 1-4 iken giren adamla dünkü Alanya maçını kıyaslamak ne alaka yav.
Abi gecin onu yaptik bunu yaptik. Ileri tasidik fln. Sampiyon olmak isteyen takim 90 dakikasinin 70 ini rakip sahada oynar biz ne yaptik ? Allah askina biz ne yaptik 10 dakikika 2. Yari rakip sahaya tasidik digerleride adamlar top kaybederse ileri cikmaya tasidik. Ac bak bugun sampiyonlugun 1 numarali takima deplasmanda 3 atti senin 3 yedigin takimdan. Ustune adamlar farki kacirdi. Birakin fanatikligi

Üst Alt