STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

İşte orada duracaksın.
Öyle o kadar basit değil.
O beğenmediğimiz yetersiz sinan girince hiç olmadı top tutmaya çalıştı, top almaya çalıştı..

yahu tamam düşüşdesin, yenisin, ilk maçındasında arkadaş hiçmi top oynamadın.Ne top istiyor ne top saklıyor..Çalım falan istemiyoruz..
Adam hiçbirşey yapmadı yahu..

Ama tabiki kagawa ile karşılaştırmak saçma olur.

burada karşılaştırılması gereken nokta iki takımı yönetenlerdir.İki takımdaki transferleri yapan kişilerin karşılaştırılması gerekir.

bir tarafta bjk gibi potansiyeli bize göre çok fazla geride olan klübün yapmaya çaılştığı transferler ve bizim başımızdaki çapsızların yaptıları transferler.
Bjk ile Galatasaray bir mi.. Yemin ederim fikret orman ve transferde kim ilgileniyorsa bizim başımızda olsun bizin takım özellikle transferde level atlar.

yemin ederim bizi yönetenlerin yatacak yeri yok.
iş bilmez taraftar hala susuyor.Özellikle o ultraslan denen yalamalar.
Yahu adam 30 yaşında ve adamın oynadığı futbol belli, bu adam kariyerinin hiçbir döneminde top tutan, dribbling yapan bir adam olmadı ki. 1 tane orta açılmadı yav adam ne yapsın. Eğer bu adamdan top tutmasını falan bekliyorsa hoca veto etseydi keşke, daha çok bekler çünkü.

Belhanda olayında yönetimin hiç suçu yok yalnız. Adamlar bu yetersizlikte adama 9 m€ teklif aldılar ve satacaklardı. Terim tamamen sorumluluğu alıp, takımda kalmasını istedi. Halbuki belhanda’yı satıp, hem korkunç maaşından kurtulur, hemde o parayla luyindama’nın bonservisini alabilirdik. Yada trezeguet alınabilirdi. Kagawa çok daha az maliyetle, nagatomo avantajıyla, en az belhanda kadar katkı verirdi. Futbolda bunlar şans ve fırsat transferidir. Geçmişte sneijder ve drogba buna dahildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mental olarak bitmiş Antalya'ya 80 den sonra 2 gol attı diye karalar mı bağlıyorsunuz cidden arkadaşlar.Teknik kaliteli adam,illaki ara sıra böyle golleri olacaktır da,abartmayın lütfen.Kagawa'nın Talisca'nın yarısı kadar bile performans vereceğini sanmıyorum.

Abi gecin onu yaptik bunu yaptik. Ileri tasidik fln. Sampiyon olmak isteyen takim 90 dakikasinin 70 ini rakip sahada oynar biz ne yaptik ? Allah askina biz ne yaptik 10 dakikika 2. Yari rakip sahaya tasidik digerleride adamlar top kaybederse ileri cikmaya tasidik. Ac bak bugun sampiyonlugun 1 numarali takima deplasmanda 3 atti senin 3 yedigin takimdan. Ustune adamlar farki kacirdi. Birakin fanatikligi
Benim yazdıklarımla ne alakası var ne fanatikliği, ne anlatıyorsun?

Arkadaş bela mısınız dün bizi en çok eleştiren benim NE DİYON

2 tane ayni tip forvetimiz var sikinti burada diagne yanina hareketli bir forvet al ver yapabilen bir forvet olsaydi farkli olurdu ama orta sahamiz kotu oldugundan dolayi pivotlar topla bulusamiyor pozisyon bulamiyoruz

Belhanda olayında yönetimin hiç suçu yok yalnız. Adamlar bu yetersizlikte adama 9 m€ teklif aldılar ve satacaklardı. Terim tamamen sorumluluğu alıp, takımda kalmasını istedi. Halbuki belhanda’yı satıp, hem korkunç maaşından kurtulur, hemde o parayla luyindama’nın bonservisini alabilirdik. Yada trezeguet alınabilirdi. Kagawa çok daha az maliyetle, nagatomo avantajıyla, en az belhanda kadar katkı verirdi. Futbolda bunlar şans ve fırsat transferidir. Geçmişte sneijder ve drogba buna dahildir.

Dediğin gibiyse %100 katılıyorum aynen öyle, yalnız temkinli yaklaşmak lazım çünkü medya yanıltabiliyor bir bakarsın olayın öyle olmadığı ortaya çıkar, daha önce oldu çünkü benzer şeyler.

Yok ben sadece delirdigim nokta ileri tasidik fln. Olayin senle alakasi yok aslinda benim sitemim takima. Ne yapiyoruz abi sampiyonluk icin ? Yarin trabzona 4 atsan ne fayda ? Bi sonraki macta gene baski altinda kalacaz kac senedir boyle

Bakış açısı hatalı.

İkinci yarı topu az da olsa ileri taşıdık ve rakip yarı alanda top kullandık, ilk yarı bunu hiç yapamadık.

Mitro oynuyorsa ceza sahası içine top atmak gerekiyor ilk yarıda az oldu bu.

Mitro'yu savunmak değil amacım lakin 1-4 iken giren adamla dünkü Alanya maçını kıyaslamak ne alaka yav.

kıyaslama kesinlikle yanlış orada hemfikirim..
Ama arkadaş bu kadar bonservis görmüş, karieyeri hiçde fene olmayan bir adamın bu kadar etkisiz olmasını kabul edemem.
Bir adam hiçmi ışık vermez.Yahu orada futbol zekanı azda olsa gösterirsin.Gol atamasanda ışık verirsin.

Oh ne güzel para istemeye gelince dünyaları isterler..

mesela belhanda..Ulan insan o paraları istemeye utanır.İnsan bu kadar mı kendini bilmez...

Benim yazdıklarımla ne alakası var ne fanatikliği, ne anlatıyorsun?

Arkadaş bela mısınız dün bizi en çok eleştiren benim NE DİYON
Yok ben sadece delirdigim nokta ileri tasidik fln. Olayin senle alakasi yok aslinda benim sitemim takima. Ne yapiyoruz abi sampiyonluk icin ? Yarin trabzona 4 atsan ne fayda ? Bi sonraki macta gene baski altinda kalacaz kac senedir boyle

Yalnız o dönem forvet alamayan beceriksizlere güvenemedi bence. Yoksa hoca kesinlikle tutmazdı belhandayı

Yalnız bu hafta en kötü oynayan takımlardan biri bizizdir herhalde. Diagne ileri uçta son şansımız. Ne kadar şansımız kaldıysa artık.

kıyaslama kesinlikle yanlış orada hemfikirim..
Ama arkadaş bu kadar bonservis görmüş, karieyeri hiçde fene olmayan bir adamın bu kadar etkisiz olmasını kabul edemem.
Bir adam hiçmi ışık vermez.Yahu orada futbol zekanı azda olsa gösterirsin.Gol atamasanda ışık verirsin.

Oh ne güzel para istemeye gelince dünyaları isterler..

mesela belhanda..Ulan insan o paraları istemeye utanır.İnsan bu kadar mı kendini bilmez...
BELHANDA'NIN BU TAKIMA GELMESİNDE PAYI OLAN HERKESİN TAAA deyip köşeme çekilmek istiyorum.

Dagitir?
La bile bile yapiyorsunuz yada kafanizmi iyi

He zaten her şey en iyisini siz biliyorsunuz takım zayıf işte orta sahasız bir takım Avrupada varlık gösteremez herkes sanıyor ki artık elemelerde full zayıf takımlar gelecek yok öyle bir dünya seribaşı değiliz olur da Fb gibi 3.elemede başlarsak muhtemel rakipler şu tarzda olucak

1549217679752.png

Hollanda , Portekiz , Ukrayna ya da Yunan takımlarından biri gelecek turu geçince yine bu 4 ülke takımından 1 i gelecek yani kafadan 1 Portekiz , 1 Rus takımını vs elemek lazım şampiyon olmayanların eleme tarafı hala sağlam.

Tamam da o da eleştiri zaten 45 dk rakip ceza sahasını göremedik ve güya şampiyonluğa oynuyoruz.

İkinci yarı bunu biraz yaptık Mitro olsa Sinan'ın girdiği pozisyonları atabilirdi

Üst Alt