STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

Yahu adam 30 yaşında ve adamın oynadığı futbol belli, bu adam kariyerinin hiçbir döneminde top tutan, dribbling yapan bir adam olmadı ki. 1 tane orta açılmadı yav adam ne yapsın. Eğer bu adamdan top tutmasını falan bekliyorsa hoca veto etseydi keşke, daha çok bekler çünkü.

Top tutmayacak,dripling yapmayacak,çalım atmayacak,pas alışverişine katılmayacak..
EE bu adam ne yapacak..
O zaman ereni neden gönderdik kardeş..

Diagne alanya macinda oynasaydi ne fark ederdi ? Ileri kac tane top tasidik ? Sampiyon olmak isteyen takim rakip sahaya oyunu yikar gol yemiyelim diye dua etmez.NETTT
Çok şey farkederdi. Mitroglou gibi ayağına top bekleyen bir oyuncu değil Diagne, farklı özellikleri var. Emin ol 90 dakika Diagne oynasa biz o maçı alırdık. İleri top taşıma konusundaki facia ayrı konu, Alanya da 90 dakika boyunca çok iyi oynadı. Elimizdeki oyuncularla doğru oyunu oynarsak aşılamayacak sorunlar değil.

Yav arkadaş ne abarttı millet iki gol de kaleci hatası...

Hayır bugün burak 70'te oyuna girse en az 2 tane atardı öyle bir oyuna döndü mac..

Dediğin gibiyse %100 katılıyorum aynen öyle, yalnız temkinli yaklaşmak lazım çünkü medya yanıltabiliyor bir bakarsın olayın öyle olmadığı ortaya çıkar, daha önce oldu çünkü benzer şeyler.

Terim akbaba’nın dönüp katkı vermesi zaman alacağı için ve forvet transferleri o sırada halen yapılmadığı için bırakmadı. Yönetime güvenemedi, yerine adam gelmez diye düşündü sanırım. Onada kızamıyorum haklı o açıdan bakıldığında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ama Terim'in guvenini sarsanda Aldurrahim Albayrak. Adam ne yapsin Gomis olayindaki gibi ortada kalmak istemedi. Ne Taraftar ne Terimin suanki yonetime guveni kalmadi.
Böyle olmaz. ''Atılan her iyi adım Terim' in marifeti, her yanlış yönetimin hatası'' mı diyeceğiz yani ezbere?. Belhanda paketlenmiş olsa, Kagawa olmazsa (Ki hep beğendiğim bir futbolcu olmuştur) başka biri elbette bulunurdu. Buldu da yönetim almadı sanki?!. Geçiniz...

Ya bu Belhanda yerine göbekte Celil i falan denesek olmaz mı ? Genç oyuncu enerjisiyle fark yaratır diye düşünüyorum.

Yalnız o dönem forvet alamayan beceriksizlere güvenemedi bence. Yoksa hoca kesinlikle tutmazdı belhandayı

Evet onunda katkısı var bu kararında ama terim’in belhanda’ya ilginç bir takıntısı var. Yani bu adamı bayağı bir tutuyor. Mesela feghouli böyle bir teklif alsa, hemen vazgeçerdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Top tutmayacak,dripling yapmayacak,çalım atmayacak,pas alışverişine katılmayacak..
EE bu adam ne yapacak..
O zaman ereni neden gönderdik kardeş..
Ceza sahası içinde etkili olan bir tip, iki ayağını efektif kullanır, iyi pozisyon alır, ayak içi temizdir, top indirir, özellikle hava toplarında defans dengesini bozar vs vs. 4-4-2'ye uygun bir adam, benficadayken jonas ile iyi bir ikiliydi mesela mutlaka diagne ile birlikte denenmeli. Belhandasız bir kadro denemesi yapılabilir ama hocanın bunu yapacağını sanmıyorum.

Böyle olmaz. ''Atılan her iyi adım Terim' in marifeti, her yanlış yönetimin hatası'' mı diyeceğiz yani ezbere?. Belhanda paketlenmiş olsa, Kagawa olmazsa (Ki hep beğendiğim bir futbolcu olmuştur) başka biri elbette bulunurdu. Buldu da yönetim almadı sanki?!. Geçiniz...
Santraforlari bile yanlis zamanda getiren yonetimden ben birsey bekleyemem. Adam gecen yaz transfer sezonundan beri forvet istiyorum yonetimin aldigi zaman ve gelen puan kayibi Terim ne yapsin transferleride mi o yapsin?

Çok şey farkederdi. Mitroglou gibi ayağına top bekleyen bir oyuncu değil Diagne, farklı özellikleri var. Emin ol 90 dakika Diagne oynasa biz o maçı alırdık. İleri top taşıma konusundaki facia ayrı konu, Alanya da 90 dakika boyunca çok iyi oynadı. Elimizdeki oyuncularla doğru oyunu oynarsak aşılamayacak sorunlar değil.
Senin 3 yedigin akhisar macini bugun izledinmi baskan ? Herseyi gosteriyor sanirim. Biz deplasmanda 0 iz bunu unutmayalim bak fiksture su deplasmani rahat geceriz dedigin mac var mi ?

Üst Alt