STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

Sen elindeki bütün parayı akbaba,diagne ve mitrogluna gomersin.
Adamlar bedavaya kagawa ve moses gibi 2 oyuncu ile takıma hava katar.

Senin 10 numaran 20 haftada bir kaleye şut çekebiliyor onu da saatte 2 km hızla anca yetiştiriyor.

Terime transfer yaptirirsan böyle olur.

İyice batmadan TERİM İSTİFA!
Sisitemli Futbol için TERİM İSTİFA!
Selçuk,ömer,donk'tan kurtulmak için TERİM İSTİFA!

Birisi kümeden zor kurtulmuş 12.sırada olduğu için bayram yapıyor diğeri tam lig bitti derken ölmüş Antalya'yı yenerek liderle arasındaki farkı 11'e indirdi diye mutlu oldu bu mu şimdi hava vay be.

Adamlar hiç bir şekilde istemiyordu Belhanda yı.

Iniesta ile kıyaslayan tiplerin Belhanda yı savunmak için kullandığı diğer saçma argümanlardan birisi de "biz almasak x takım alacaktı" şeklindeydi.

Açık açık soruyorum bu gerizekalıya bizden başka kim 10 Milyon verirdi, hele hele hem kendi takımı bile adamı istemiyorken hem de 1 sene kontratı kalmışken.

Nice almak isterdi bunu belki ama o da gerçekten maksimum 5 Milyon falan vererek. 10 Milyon veren net enayidir.

sent via GSC

Ben özellikle maicon ve belhanda transferlerinin masum olduğunu düşünmüyorum.Kesinlikle bu transferlerde birileri cebini doldurdu.
Aksi taktirde ortalama zekaya sahip bir adam bu oyuncuları bu kadar para verip almaz.

Birisi kümeden zor kurtulmuş 12.sırada olduğu için bayram yapıyor diğeri tam lig bitti derken ölmüş Antalya'yı yenerek liderle arasındaki farkı 11'e indirdi diye mutlu oldu bu mu şimdi hava vay be.
Önemli olan sıralama değil.
Takıma hava katmak.
Var olanı ileri götürmek.

Biz ise sürekli geri gidiyoruz.
20 milyon euro'ya yakın para harcadık ellle tutulur hiçbirşey yok.
Öyle bir forvet almışız ki düz koşu yapacak takati yok.
Terim tüm paraları coplere vermeye devam ediyor.
Burdakiler de alkış tutuyor.

Bu Dorukhani biz aliyoruz demiyorlarmiydi zaten? Sonra birden haberler kesildi ve Besiktas kapti. O bizim orta sahamiza iyi ucuz türk alternatif olurdu. Kacirmamaliydik

Önemli olan sıralama değil.
Takıma hava katmak.
Var olanı ileri götürmek.

Biz ise sürekli geri gidiyoruz.
20 milyon euro'ya yakın para harcadık ellle tutulur hiçbirşey yok.
Öyle bir forvet almışız ki düz koşu yapacak takati yok.
Terim tüm paraları coplere vermeye devam ediyor.
Burdakiler de alkış tutuyor.

Diagne daha maça bile çıkmadı stoperlerimiz de gayet iyi sıkıntı malesef orta sahada deplasman maçlarında geçen sezon olduğu gibi siniyorlar forvet alarak çözülmez bu sorun.

Ozan'ı çıkardı çat diye 11'e sattı o parayla Diagne'yi aldı geldiğinde ölü olan Rodri'yi 9 a sattı o parayla Marcao ve Luyindama'yı aldırdı çöpe giden bir şey yok asıl çöpü Dursun Ve Tudor ortaklığı yaptı 40 milyon euro harcadık şimdi kara kara düşünüyoruz nasıl çıkarıcaz kazıkları diye.

Diagne daha maça bile çıkmadı stoperlerimiz de gayet iyi sıkıntı malesef orta sahada deplasman maçlarında geçen sezon olduğu gibi siniyorlar forvet alarak çözülmez bu sorun.

Ozan'ı çıkardı çat diye 11'e sattı o parayla Diagne'yi aldı geldiğinde ölü olan Rodri'yi 9 a sattı o parayla Marcao ve Luyindama'yı aldırdı çöpe giden bir şey yok asıl çöpü Dursun Ve Tudor ortaklığı yaptı 40 milyon euro harcadık şimdi kara kara düşünüyoruz nasıl çıkarıcaz kazıkları diye.
Dursun zaten dinamiti koymuştu.
Terimde tüy dikti.
2 senedir diyoruz bu takıma ilk önce 2 tane ortasaha lazım ama bunu senede 20 milyon lira alan hoca goremiyor.

Onu diyen Uğur K

Abdülkadir Ömür'e yeni Belözoğlu diyen de oydu başkasının tweetini araklayıp arkadaşımdan görüp aldım diyen de o.

Sevilla istemiş de biz almışız tabi ya
Allah aşkına Sevilla nın transferlerine biraz göz atan adam böyle bir kazmaya 10 Milyon vermeyeceklerini görebilir zaten. Adamların transfer stratejisi çok iyi.

Uğur K da Belhanda konusunda iyice inat etti tükürdüğünü yalamamak için.

Dünya çapında pas kabiliyeti var diyordu Belhanda hakkında. Adam dün pas hatası rekoru kırdı ama dünya çapında pas kabiliyeti var yersen.

sent via GSC

Dursun zaten dinamiti koymuştu.
Terimde tüy dikti.
2 senedir diyoruz bu takıma ilk önce 2 tane ortasaha lazım ama bunu senede 20 milyon lira alan hoca goremiyor.

Hangi eksiği tamamlasın adam bana kalsa sağ bek sorunumuzda var yedek stoper de lazım hepsi 1 defada olmuyor işte yönetim zaten para harcamayı sevmiyor.

Kesinlikle şu takımda adam gibi bi oyun kurucu olsa ligi donumuzda sallardık ama bu şekil takımın beli kırık gibi resmen

Hangi eksiği tamamlasın adam bana kalsa sağ bek sorunumuzda var yedek stoper de lazım hepsi 1 defada olmuyor işte yönetim zaten para harcamayı sevmiyor.
Yaw para harcamaya ne gerek var.
Adamlar para harcamadan kagawa ve moses aldı.

Donk ve mitrogluna verdiğin seneliklerle çok rahat vasat üstü 2 oyuncu kiralardik
Veya 1 tane genç alırdık bonservisi ile

Mesela nasıl harcayacağını bilmek.
Rodriges'i bulduğun gibi onları da bulabilirsin.
Diagne'ye 10 vereceğine(ki bence özel madde var en az 3 daha vereceğiz)
Üzerine mitroglu'nun aldığı parayı da ekleyerek.
Monahad ve morelos'u bitirebilirdik.

Ikiside genç elimizde patlamazdi.

Sen elindeki bütün parayı akbaba,diagne ve mitrogluna gomersin.
Adamlar bedavaya kagawa ve moses gibi 2 oyuncu ile takıma hava katar.

Senin 10 numaran 20 haftada bir kaleye şut çekebiliyor onu da saatte 2 km hızla anca yetiştiriyor.

Terime transfer yaptirirsan böyle olur.

Antrenmanda pasta kestiren TERİM ibaresini listeden çıkartmışsın.;DHayırdır.

Donk ve mitrogluna verdiğin seneliklerle çok rahat vasat üstü 2 oyuncu kiralardik

Yönetime söyle bir daha transferi son güne bırakıp kazık yemesinler o zaman benim ya da hocanın yapacağı pek bir şey yok.

Ligin en berbat ofansif ortasahası bizde. Trabzonda sosa beşiktaşta kagawa fenerde zajc ve ekici var bizde çöphanda. Bu lig o kadar basit ki aslında 1 tane gomis gibi forvet 1 tane de kalbur üstü skora katkı sağlayacak ofansif ortasahan varsa geri kalan oyuncularda vasatın biraz üzerindeyse direk şampiyon olabiliyorsun. Başakşehirdeki visca ve beşiktaş 2 kere şampiyon olduğunda talisca bunun en net örneği.

Yazın

Mariano Belhanda ve Fernando satılmalı. Ndiaye ve Onyekuru gidiyor zaten.

Genç hızlı orta saha oyuncuları bulmalıyız. Diri bir orta saha kurulmalı.

Bula bula yıllık kazancı 10 milyon Euro olan Pato' yu bulup isteyen Hoca sütten çıkma ak kaşık, (Doğal olarak) aynı parayı isteyen adamı almadı diye tüm suç Abdürrahim' in şahsında yönetim...Diyecek sözüm kalmadı, pes artık!...

Ligin en berbat ofansif ortasahası bizde. Trabzonda sosa beşiktaşta kagawa fenerde zajc ve ekici var bizde çöphanda. Bu lig o kadar basit ki aslında 1 tane gomis gibi forvet 1 tane de kalbur üstü skora katkı sağlayacak ofansif ortasahan varsa geri kalan oyuncularda vasatın biraz üzerindeyse direk şampiyon olabiliyorsun. Başakşehirdeki visca ve beşiktaş 2 kere şampiyon olduğunda talisca bunun en net örneği.
Cok dogru rengim. Bu ligin 1nolu bug'u 25-30 gol atan forvet, 2.si de 10nolu topcu.

Bu Mitro mu mitroglu mu her neyse hakkında ne düşünüyorsun?
Ben ve birkaç arkadaş bu lavuk yüzünden papaz olduk.
Ben bu kadar dandik bir futbolcu görmedim.
Buna hangi akla hizmet 1,5 yılda 4,1 milyon Euro para verecekler?
Sezon sonunda 1,5 u verip yollama ihtimali olabilir mi?

golleri tekrar izledim, bein sport spikeri bir tarafini yirtmis resmen bjknin her golünde. ilk gol kaleci hediyesi, atibanin gol kaleci hediyesi, son gol kaleci hediyesi. boffin herhalde para alamiyor. bu kadar sacma golleri bir amatör kaleci yerdi anca. skor aldatiyor ama bu 3 golü süper lig seviyesinde yiyemezsin.

Üst Alt