STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Antalyaspor 2-6 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

Dortmund gibi bi takimda yillarca ust duzey oynamis, daha 6 ay once yine dunya kupasinda farkini gostermis bir Kagawa’yi sirf rakip aldi diye 3 gun once cop ilan edenler nerede merak ediyorum. Besiktas’tan bisey olmaz. Arenada yine iclerinden geceriz.

Turgay : kagawa japonyanın beckhamı
Serkan korkmaz: gorada cem yılmaz diyodu ki

Stüdyo Hahahahhahahahajjaajaja

Bunlara ayar olmayan varmı acaba burda

Senin 3 yedigin akhisar macini bugun izledinmi baskan ? Herseyi gosteriyor sanirim. Biz deplasmanda 0 iz bunu unutmayalim bak fiksture su deplasmani rahat geceriz dedigin mac var mi ?
Deplasmanlarda oynadığımız oyun zaten hiç bir zaman tatmin edici seviyelerde olmadı. Fakat biz yumurta kapıya dayanınca bir anda farklılaşabiliyoruz. Geçen sene hem Beşiktaşı hem Başakşehiri devirip şampiyonluğu koparacağımızı kim söyleyebilirdi. Ben diyorum ki; Belhanda, Muslera, Ndiaye, Fernando gibi oyunculara acil bir ayar çekmemiz lazım. Alanya maçında en çok sırıtan isimler bunlardı. Mitroglou'yu hiç saymıyorum. O benim için ikinci forvettir. Alanya maçı için her türlü ağır eleştiriyi hak ediyor bana göre...

3-1 iken karaktersiz hakem antalyanın penaltısını vermedi, dönen topta kendi kalelerine attılar.

skandal hakem kararları vardı, antalya berbat kalecisi daha da berbat. bülentten hoca olmaz

kagawa çok klas bir oyuncu, bjkya çok faydası olacağı kesin. bu ligin üstünde bir adam. bizim belhandaya bak bi de

2 tane ayni tip forvetimiz var sikinti burada diagne yanina hareketli bir forvet al ver yapabilen bir forvet olsaydi farkli olurdu ama orta sahamiz kotu oldugundan dolayi pivotlar topla bulusamiyor pozisyon bulamiyoruz

Bilinçsizlik paçalarımızdan akıyor.
O kadar mevkiye ihtiyaç varken statlarda sadece forvet forvet diye çapsızca tezahürat yaparsan bizim başımızdaki çapsızlarda aynı tarzda adamı alır..

Transfer konusunda Fatih hocanında çok ciddi hataları var.Bir türlü Galatasarayın menfaati için egolarını bir kenarıya bırakıp birilerine danışmıyorlar.Hala Albayrak gibi bir adamı transfer görüşmesi yapmak için yolluyorlar.Yok mu koca klüpde vizyoner, bu işten anlayan adamlar..Bu tarz adamlara rica etsen yardımcı olmazlar mı..Ama yok ben en iyisini bilirim diye ego yaparsan böyle rezillikler yaşarsın borçlarda katlanır.

Santraforlari bile yanlis zamanda getiren yonetimden ben birsey bekleyemem. Adam gecen yaz transfer sezonundan beri forvet istiyorum yonetimin aldigi zaman ve gelen puan kayibi Terim ne yapsin transferleride mi o yapsin?
Terim' i severim, kuşkusuz efsanemizdir ama transfer konusunda hataları doğrularından çok daha fazladır, detaya girmenin sırası değil. Allahtan çok istediği Tetteh kazmasını kulübü bırakmadı da erkenden transfer edemedik. Kariyer seyrini hep beraber izleriz...

Badou için de yırttık Maicon için de.

Bonservis olarak kalanlar makul sayılırdı.

Bir de Kiev 2 yıl üst üste kiralayıp sonra bize sattı sanırım. Komik yav ne diyeyim.
Adamlar hiç bir şekilde istemiyordu Belhanda yı.

Iniesta ile kıyaslayan tiplerin Belhanda yı savunmak için kullandığı diğer saçma argümanlardan birisi de "biz almasak x takım alacaktı" şeklindeydi.

Açık açık soruyorum bu gerizekalıya bizden başka kim 10 Milyon verirdi, hele hele hem kendi takımı bile adamı istemiyorken hem de 1 sene kontratı kalmışken.

Nice almak isterdi bunu belki ama o da gerçekten maksimum 5 Milyon falan vererek. 10 Milyon veren net enayidir.

sent via GSC

Sen elindeki bütün parayı akbaba,diagne ve mitrogluna gomersin.
Adamlar bedavaya kagawa ve moses gibi 2 oyuncu ile takıma hava katar.

Senin 10 numaran 20 haftada bir kaleye şut çekebiliyor onu da saatte 2 km hızla anca yetiştiriyor.

Terime transfer yaptirirsan böyle olur.

İyice batmadan TERİM İSTİFA!
Sisitemli Futbol için TERİM İSTİFA!
Selçuk,ömer,donk'tan kurtulmak için TERİM İSTİFA!

Bizim Belhanda ile kıyas yapılacaksa söyleyecek birşey yok tabi.
Ama,
Şimdi özetini izledim maçı ne kadar doğru olur bilmiyorum ama attığı gollerde kalecinin hatası golleri atan oyuncudan daha belirgin olmuş. Skora bakıpta Beşiktaş'ı ve Kagawa'yı fazlada abartmamak lazım.

Adamlar hiç bir şekilde istemiyordu Belhanda yı.

Iniesta ile kıyaslayan tiplerin Belhanda yı savunmak için kullandığı diğer saçma argümanlardan birisi de "biz almasak x takım alacaktı" şeklindeydi.

Açık açık soruyorum bu gerizekalıya bizden başka kim 10 Milyon verirdi, hele hele hem kendi takımı bile adamı istemiyorken hem de 1 sene kontratı kalmışken.

Nice almak isterdi bunu belki ama o da gerçekten maksimum 5 Milyon falan vererek. 10 Milyon veren net enayidir.

sent via GSC
Onu diyen Uğur K

Abdülkadir Ömür'e yeni Belözoğlu diyen de oydu başkasının tweetini araklayıp arkadaşımdan görüp aldım diyen de o.

Sevilla istemiş de biz almışız tabi ya

Ben Ndiaye'nin yararlı olacağını düşünüyordum ama ne maicon'u ne de Belhandayi istememiştim. Sneijder kalmalı diye düşünüyordum. Belhanda 14 tane falan derbiye çıktı gördüğü kırmızı kart sayısı > asist + gol sayısı. Böyle 10 numara mi olur?

Arkadaşlar Antalya ilk yarıda kötü oynadığı halde kazandığı maçlarla buralara kadar geldi. İkinci yarı cepten çok yiyecek. Yatsın kalksın Akhisar, Erzurum ve Ankaragücü'ne dua etsin BJK'nin Bursa,Malatya ve FB maçları. Bu üç maç ölçü olmalı. Antalya maçı ölçü olmamalı.

Üst Alt