STSL 18/19 H:25 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Turkiye Ligi'ni kazanmadan nasil Avrupa ve CL dusunecegiz? Gecen sene Bjk CL dusundu de ne oldu?

Bu takimin onceligi her sene sampiyonluktur. Ligimiz de degersiz falan degil. Avrupa'da top 10.

türkiye ligini kaliteyle kazanacaz. bu da ilk yarıdaki oyunla değil 2. yarıdaki oyunla olur ancak

ligimiz de kaliteli değil. avrupada kaç lig ve kaç ülke var da ya da kaç tane kaliteli lig var da 10. lig iyi olsun. rus ligi bile bizden önde puan sıralamasında. topu topu 3-5 tane kaliteli lig var gerisi bizimki gibi çöp ligler

Hamza daha dün Erzurna'yı ne hale soktular , Ts'yi depte dağıttılar , Paşa'ya top göstermediler , Akbil depte baya baya iyi oynadılar şansları yanlarında değildi maç 1 1 bitti şampiyonluk yarışında değiller her maçı alacak değiller ya.

Iceride Erzurum'u yenmeyen mi var? Trabzon'un sirazesi kaymisti orta sahasiz oynadilar. Kasimpasa ligin en kotu takimi form durumu olarak. Akbil deplasmani icin bizim takima dair de ayni cumle kurulabilir.

Demek istediğim şu;

------Dm-----
--cm---cm--
Lw---------Rw
---------St-------

Bu sistemde cm'lerinden biri Belhanda ise diğeri asla Emre olamaz. Hele kanatların Feg ve Onyek ise asla. Diğer pozisyonlarda olur mu bilemem.

Benim asıl üzüldüğüm bunu Akhisar maçında da yazdık, hoca ilk yarının sonunda Emre'yi çıkarınca yanlışını gördü, bravo dedik ama bu maçta yine aynı şeyi denemesi saçmaydı. Neyse ki yine erken döndü yanlıştan.
Bu bana şunu anlatıyor, Emre bir şekilde takıma monte edilmeye çalışılıyor.

Merkezde Belhanda - Akbaba kesinlikle olmaz, hemfikirim. Zaten ikisinin aynı anda oynaması için Onyekuru'nun kesilip Belhanda'nın sola kayması gerektiğini söyledim. Emre illa oynayacaksa Diagne/Mitroglou'nun arkasında oynar. Belhanda solda serbest oynar. Esasında söylediklerimiz çelişmiyor. Ben sadece beraber oynayabilecekleri formüle odaklandım.

türkiye ligini kaliteyle kazanacaz. bu da ilk yarıdaki oyunla değil 2. yarıdaki oyunla olur ancak

ligimiz de kaliteli değil. avrupada kaç lig ve kaç ülke var da ya da kaç tane kaliteli lig var da 10. lig iyi olsun. rus ligi bile bizden önde puan sıralamasında. topu topu 3-5 tane kaliteli lig var gerisi bizimki gibi çöp ligler

Tamam ama her sey adim adim. Ligi kazana kazana mali olarak duzelecek, mali olarak duzeldikce sistem oturtacak, sistem oturttukca kaliteyle kazanacagiz ve ancak 4 yil ust uste sampiyonluk gibi periyotlardan sonra Avrupa'da basarili olabilecegiz.

Takim gozle gorulur sekilde iyiye gidiyor. Daha da iyiye gidecek. Sabir ve destek.

Tamam ama her sey adim adim. Ligi kazana kazana mali olarak duzelecek, mali olarak duzeldikce sistem oturtacak, sistem oturttukca kaliteyle kazanacagiz ve ancak 4 yil ust uste sampiyonluk gibi periyotlardan sonra Avrupa'da basarili olabilecegiz.

Takim gozle gorulur sekilde iyiye gidiyor. Daha da iyiye gidecek. Sabir ve destek.
ilk yarıdaki rezil diziliş ve oyun anlayışı olmasa bu antalyayı gol manyağı yapardık yeminle. rahat 8-0ı görürdük. emre akbaba çıkıp donk girince ortasaha sınıf atladı.

ft bu tür maceralara girişmese iç sahada lig maçlarında zor puan kaybederiz.

Maçı izlemediğin belli gelmiş savunma yapıyorsun ne diyim ki.

Galatasaray Erzurum macini izlemedim sadece genis ozete baktim ama Alanya Erzurum ve Galatasaray Antalya maclarini izledim

Sebepleriyle soyledim neden Alanya'dan daha iyi oldugumuzu. Sen de soyle neden bizde daha iyi olduklarini

ilk yarıdaki rezil diziliş ve oyun anlayışı olmasa bu antalyayı gol manyağı yapardık yeminle. rahat 8-0ı görürdük. emre akbaba çıkıp donk girince ortasaha sınıf atladı.

ft bu tür maceralara girişmese iç sahada lig maçlarında zor puan kaybederiz.

Tam boyle seyleri denemelik maclar bu maclar. Bence yeterince deney yapmiyor hatta. Deneylere altyapi topculari, dizilis degisiklikleri falan katilmali. Ise yarayan formulu bulmus degiliz

Galatasaray Erzurum macini izlemedim sadece genis ozete baktim ama Alanya Erzurum ve Galatasaray Antalya maclarini izledim

Sebepleriyle soyledim neden Alanya'dan daha iyi oldugumuzu. Sen de soyle neden bizde daha iyi olduklarini

Tam boyle seyleri denemelik maclar bu maclar. Bence yeterince deney yapmiyor hatta. Deneylere altyapi topculari, dizilis degisiklikleri falan katilmali. Ise yarayan formulu bulmus degiliz

Bizden iyi hücum yapıyorlar , pres yapıyorlar , duran top kullanıyorlar , fizik olarak daha iyiler , hangi oyuncularından nasıl verim alacaklarını çok iyi biliyorlar, forvetlerini çok iyi kullanıyorlar , önde baskı işinde iyiler daha ne olacak bunları yetersiz topçularla yapıyorlar bir de , biz bireysel yetenek ve futbol aklıyla işi götürmeye çalışıyoruz içerde az çok oluyor ama dışarda patlıyor bu da.

Bizden iyi hücum yapıyorlar , pres yapıyorlar , duran top kullanıyorlar , fizik olarak daha iyiler , hangi oyuncularından nasıl verim alacaklarını çok iyi biliyorlar, forvetlerini çok iyi kullanıyorlar , önde baskı işinde iyiler daha ne olacak bunları yetersiz topçularla yapıyorlar bir de , biz bireysel yetenek ve futbol aklıyla işi götürmeye çalışıyoruz içerde az çok oluyor ama dışarda patlıyor bu da.

Bizden iyi hucum kesinlikle yapmiyorlar, gol sayilari belli zaten. Bizden iyi pres yapip alan parselliyorlar bence de. Duran toplardan gol istatistigine bakmak lazim, bence benzer durumdayizdir. Fizik olarak kesinlikle daha kotuler. Forvetlerimiz uyum surecini atlatti bugun muthisti Diagne boyle surecektir.

Butcelerine gore bizden iyiler ama, f/p olarak yani. Yine de bizden iyi degiller.

Rize bizden iyi mesela. Defansi ileride kurma disinda her konuda daha iyiler. O konuda ligde lideriz zaten acik ara.

Tenis turnuvası maçım nedeniyle izleyemedim, isabet olmuş sanırım. Bu kadro ile iyi ve güven veren bir futbol oynanamayacağına dair kanaatimden eminim. Koskoca sezonda bir tek şanssızlıkla yenildiğimiz Porto deplasman maçı kaldı aklımızda ki bu takımın öyle bir futbol oynayabilmesini hala da anlayabilmiş değilim!...

Çok isterim ama bu sezon şampiyonluk gitti gibi; mevzu BŞ ile olan puan farkından çok bizimkilerin o güveni hiç veremiyor oluşu...Gerçekçi hedef; sezonu 2. tamamlayıp, temposu ve kalitesi yetersiz 'safra' lardan kurtulup, nokta atışı 5-6 futbolcu transferiyle UCL elemelerine asılmaktır. İyi bir kur' anın da yardımıyla UCL ne kalabilirsek, bu sezon şampiyon olamamakla çok da bir şey kaybetmemiş olacağız...

Maçı izleyemedim, şimdi özeti gördüm, epey pozisyon vermişiz. Biri gol olsa yine ciddi sıkıntı olacakmış gibi hissettim ama yesek 2'yi atardık diyebileceğimiz bir maç mıydı bilemiyorum.

Bu arada Muslera sonunda kendine gelmiş sanırım, 25 hafta bekledik ama inşallah sonunda yine şampiyon oluruz.

Maçı izleyemedim, şimdi özeti gördüm, epey pozisyon vermişiz. Biri gol olsa yine ciddi sıkıntı olacakmış gibi hissettim ama yesek 2'yi atardık diyebileceğimiz bir maç mıydı bilemiyorum.

Bu arada Muslera sonunda kendine gelmiş sanırım, 25 hafta bekledik ama inşallah sonunda yine şampiyon oluruz.

o ikinci golü bulduk diye sansli bulmaliyiz, aslinda o ana kadar Antalya bizden kat ve kat daha iyidi, bi 1-3 önde olmalari gerekiyordu

Üst Alt