STSL 18/19 H:25 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saçma sapan yorumlar...Yahu skor alma bakımından başarılı olamadığımız için liderin 8 puan gerisindeyiz. Oynadığımız futbol bakımından da ilk üçte olmayı hak etmiyoruz; diğer takımlar daha kötü durumda olduğundan 2. sıradayız halen. Bu maçı izleyemedim ama konuşulanlara ve Muslera' ya düzülen övgülere göre, 6-0 lık Alanyaspor maçından bile kötü futbol oynanmış. Alanya maçını seyretmiştim, hakem hatasıyla geçerli sayılan 2. golümüz olmasa çok zordu o maçı kazanmak, iğrenç futbola rağmen 5-6 atınca ortalığı toz pembe görmek marifet değildir...

maçı seyredemedik Anladığım kadarıyla Muslera üstün performans göstermese ortada geçecek bir maç olmuş. Yani haftaya yine deplasman, yine kabız oyun gibi bir sonuç çıkıyor. 5-0 lık galibiyet bile kimseyi ümitlendirmemiş oyun olarak.

Ne dedi tam olarak belki sen anlamıyorsun futboldan?
Takip ettiysen farketmiş olman lazım beinsport stüdyo programlarını, ligin başından beri. Takip etmediysen de yorum yapma zaten bir zahmet.
Benim futboldan anlayıp anlamamam da sadece beni ilgilendirir. Kimseyi temsilen yorum yapmıyorum burda. Kendimden hariç. Kaldı ki bu konuda iddialıyımdır hiç de mütevazı olamayacağım. Yazdığım yorumları okursan bir fikrin olur futboldan anlayıp anlamadığım konusunda. Belki ile falan olacak iş değildir bu. Okursun, dersin ki arkadaş şurda şunu demişsin ama öyle değil böyle.
Ama o bir camiayı temsil ederek yorumculuk yapıyor. Öyle bir lüksü yok. Sezon başından beri saçma sapan yorumlar yapıyor, hakemlere ağzını açıp tek laf edemiyor. Türk oyuncuları özellikle Emre Akbaba'yı her fırsatta övüyor ve oynaması gerektiğini savunuyor. Hakkımızın yendiği maçlarda Tümer, Erman ve o Trabzonlu vatandaşa ve diğerlerine ses çıkaramıyor, pozisyonları süzemiyor, ancak Güntekin uyarırsa uyanıyor. Bu sezon başından beri böyle.
Bugün ilk yarıdaki dizilişin yanlış olduğuyla ilgili hiçbir şey söylemedi. Ndiaye dm oynayamaz demedi, oyuncu değişikliği lazım, şöyle olursa böyle olur demedi. Yorumları çok sığ. Anca yok Emre iyi oyuncuymuş da takım ona göre oynamalıymış falan filan.
En son Diagne'ye gol attırmaya çalıştığımızı söyledi mesela son pozisyonda. Sadece bu bile yeterince komik.

Tugay' ı çok severim. Ama TD lük için uygun bir profil olduğunu düşünmüyorum. Yorumculuğu da bu minvalde maalesef. Kendisini EPL de kabul ettirmiş bir futbolcu CV sine sahip olması hasebiyle, hep bir tepeden bakma halet-i ruhiyesinde gibi hala. Öyle hep 'ortadan' yorumlarla olmaz bu iş. Kişisel kanaatlerini daha özgürce ortaya koyabilmeli; onun yaptığı sözümona 'yorum' ları yapacak en az 10 bin adam bulunur; ben de talibim bu işe, çok daha alasını yapacağımdan hiçbir kuşkum yoktur, samimi söylüyorum!...

Tugay' ı çok severim. Ama TD lük için uygun bir profil olduğunu düşünmüyorum. Yorumculuğu da bu minvalde maalesef. Kendisini EPL de kabul ettirmiş bir futbolcu CV sine sahip olması hasebiyle, hep bir tepeden bakma halet-i ruhiyesinde gibi hala. Öyle hep 'ortadan' yorumlarla olmaz bu iş. Kişisel kanaatlerini daha özgürce ortaya koyabilmeli; onun yaptığı sözümona 'yorum' ları yapacak en az 10 bin adam bulunur; ben de talibim bu işe, çok daha alasını yapacağımdan hiçbir kuşkum yoktur, samimi söylüyorum!...

Alman lazim yada fransiz

Marco rose
Christophe galtier
roger schimdt

Tugay Kerimoglu'ndan teknik direktör olmaz. Cok pasif bir adam bu görev icin. Cogu yerliden hoca olmaz da iste zorla olmus gibi davraniyorlar bazilarinda.

Hakan Şükür den ve Emre Belezoglundan iyi hoca olur bence.

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

hakan ve emreden cıdden iyi td olurda hakanın durum malum emre de menajer olacak gibi. zaten ortağı olduğu bi menajerlik şirketi var yıllardır. ilk okanla girmişlerdi hatta bu işe.
yinede ileride o dönemin ibbsporu kimse onla ve fenerle şansını dener

Alman lazim yada fransiz

Marco rose
Christophe galtier
roger schimdt
Yok, şimdi TD bakmanın zamanı değil. Sezon sonu lig sıralaması ne olursa olsun, FT in devam edeceği aşikar. Kendisinin formda olduğu ve olamadığı dönemler mevcuttur. Eleştirildiği dönemlerin sonrasında ise çoğunlukla başarılı olmuştur. Sezon sonu transfer dönemi çok çok önemli; takım şu an bitik durumda ise, bundan tümüyle kendisini sorumlu tutmak haksızlıktır, diye düşünüyorum...

Kadrodan memnuniyetsizliğine % 100 hak veriyorum yani; hep diyorum, burada yazılanların aksine berbat bir kadro planlaması idi, Tudor-Cenk Ergün' ün yaptığı. Sezon sonu transfer döneminde yeterli bütçe de oluşacak gibi görünüyor. Bakalım, umalım ki doğru hamleler yapabilsin. Başarılı olamazsa da bu son başarısızlığı olur; bir daha kendisi de gelmek istemez zaten!...

Seyahat nedeniyle macı izleyemedim. Sonrasında ozetler ve yorumlardan anladığım kadarıyla maçın kahramanı Muslera.

Kendi saha ve seyircin önünde seni Muslera kurtarmış..

Bu utanç sana yeter Imparator!!! FT..

Yok, şimdi TD bakmanın zamanı değil. Sezon sonu lig sıralaması ne olursa olsun, FT in devam edeceği aşikar. Kendisinin formda olduğu ve olamadığı dönemler mevcuttur. Eleştirildiği dönemlerin sonrasında ise çoğunlukla başarılı olmuştur. Sezon sonu transfer dönemi çok çok önemli; takım şu an bitik durumda ise, bundan tümüyle kendisini sorumlu tutmak haksızlıktır, diye düşünüyorum...

Kadrodan memnuniyetsizliğine % 100 hak veriyorum yani; hep diyorum, burada yazılanların aksine berbat bir kadro planlaması idi, Tudor-Cenk Ergün' ün yaptığı. Sezon sonu transfer döneminde yeterli bütçe de oluşacak gibi görünüyor. Bakalım, umalım ki doğru hamleler yapabilsin. Başarılı olamazsa da bu son başarısızlığı olur; bir daha kendisi de gelmek istemez zaten!...

Bu takimin, gercekten avrupada ve ligde basarili olmasi icin bu transferler 100 de yuz yapilmali:

3 tane kaliteli orta saha (4 olursa super olur)
1 tane sol kanat
1 tane sagbek
1 tane solbek
1 tane ofansif orta saha

7 transfer mutlaka olmasi lazim, gonul isterki Muslera'da satilsin yerine ayaklari iyi olan kaleci gelsin ama olmaz o.

Isimler:
Herrera (kontrat bitiyor ama cok zor)
Johanssen (kontrati bitiyor, alinabilir)
Savanier (bonservis lazim ve zor transfer)

Trezeguet gelir bence sol kanat icin

Kenny lala'yi pis kacirdik ama Douglas soyleniyor, fena degil Marianodan iyidir en azindan

Burda, Alex Morenoyu oneririm Raye vallecanodan. kontrati 2021 de bitiyor.

Soyle kadro cizersek.

Muslera

Douglas - Luyindama - Marcao - Alex Moreno

Herrera - Johanssen

Trezeguet - transfer - Feghouli

Diagne

Birincisi, orta saha hattı tümüyle yenilenmeli. Fernando ve Belhanda en iyi teklifi veren kulüplere paketlensin, Selçuk-plaket, Ndiaye soluğu Arap yarımadasında alacak gibi görünüyor. Bunca adam gidince, Donk' un kalmasından yanayım ki 1-2 maç daha oynasa, yapılan sözleşme gereği el mahkum, stoper rotasyonu için de lazım zaten. En az 3 adet yeni orta saha oyuncusu transfer edilmeli...

Onyekuru' yu tutmak zor, muhtemel maliyetini hak edecek biri de değil, yolu açık olsun. Feghouli bir kanat oyuncusu olarak beklentileri karşılayacak durumda değil; yoklukta orta sahaya katkı vermesi yeterli bir argüman olmamalı; derdimiz, yokluk çekmeyelim artık!...Bu da demek oluyor ki en az iki adet kaliteli kanat oyuncusu transfer etmeliyiz...

Diğer mevkiler duruma göre düşünülür. Mariano için uygun teklif gelirse gönderilir, mümkünse yerli bir sağbek bulunur. Diagne ve Mitroglou' nun sezon sonuna kadar göstereceği performansa göre forvet oyuncusu bakılır vs vs...

Maçın başından sonuna kadar domine ettiğimiz ama ne garipdir ki maçın yıldızının kalecimiz Musleranın olduğu bir maçtı Feghouli, Belhanda ve Ndiayede çok iyiydi. Onyekuru yine duble yaptı. Diagne sonunda golü buldu zorda olsa. Beklediğimiz gibi farklı bir galibiyet aldık. Sahamızda rakip tanımıyoruz. Böyle de devam edeceğiz ınsallah
Tebrikler Galatasarayım ! Şampiyonluk şarkısı asla dillerden düşmeyecek...

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt