STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah kalbimi biliyor bunların düşmesini hiç istemiyorum.. düşmesinler.. ama sürünsünler böyle, kümede kalma gollerine falan sevinsinler, düşmemek için puan hesapları yapsınlar.. inanın böylesi daha zevkli :)

Sen takildigin için önemli..mesela bizi Kayseri 10 yıldır yenemiyo sahasinda biliyomusun ? Bilmiyorsun onemsemiyosun da .ha bende Kadıköy'u önemsemiyom gülüp gırgır geçiyom.eakidendi o önemseme şimdi onlarda panik acaba seri bitecek mi korkusu onları bulmuş durumda :)..şans hakemler taraftar baskısı vs..daha ötesi yok..ne olacak büyü mü sihir mi ..takılma bence adamalrin şampiyon olamama sebepleri bile bu olabilir.oyunculari alışmış 1 maç kazanip koca sezon kafası rahat ediyo..bizi arenada ne zaman yendiler 6 yıl önce ..neden çünkü eskiden tek büyük stad onlarındi.o atmosferi artık 3 büyük takımda da var o yüzden biz bjk yide Vodafone da yenerken zorlaniriz onlarda bizi..stadı erken yenilenmenin seriyi uzatma katkısı var..sence o emli olabilir ama boş bı istatistik bence ..hatta şuan çok baskidalar TS maçında bile seri stresi yasadilar

Kendimizi kandirmaya gerek yok. Yensek iyi olur net. Kayseri maci da onemsiz, bu en onemli rekabeti ulkenin.

Allah kalbimi biliyor bunların düşmesini hiç istemiyorum.. düşmesinler.. ama sürünsünler böyle, kümede kalma gollerine falan sevinsinler, düşmemek için puan hesapları yapsınlar.. inanın böylesi daha zevkli :)

Fakir avuntusu. Dusseler alt ligdeki her maclari senlik havasinda olur. O yaz muthis gecer. Onlarsiz sezon ulke futbol tarihinin en iyi sezonu olur.

Zaten dusseler de bu hesabi yapip bu gollere sevinmis olacaklar.

Bu kadar uğursuz 1 takım dünya üzerinde yoktur.Hakkaten balında ötesinde bu artık.Hadi son maçlarda bizim ile hamsilerin 2 yapamaması sayesinde beraberlik aldılar diyelim.Kargalar 3 tane atıyor 6 ya gidecek maç bir anda 3 3 e geliyor.Takımda ağır bir cenabetlik var.Bu maçlar normal anadolu takımları ile oynansa farklı kaybetmişlerdi.

negredo'nun 5 metreden geriden geldigi pozisyona ofsayt falan calmasalardi farka giderlerdi o macta da. bunlar hic bi zaman dogru dürüst top oynamiyor ama deplasmanda bile fark yemiyorlar hatta puani bir sekilde kurtariyorlar. alanya 7-8 yapacagi maci 1-0 anca kazandi mesela. bu igneler eziliyor büzülüyor ama bi sekilde beraberligi aliyor. resmen rakiplerin beceriksizligi diyecegim ama bu kadari da fazla arkadas messiyi su lanet sahada gs veya bjkye koy olmadik goller kacar, toplar direkten döner. cüneyt hadsizi maci bitirmeye gücü yetmedi resmen eli gitmedi bitirmeye.

Kendimizi kandirmaya gerek yok. Yensek iyi olur net. Kayseri maci da onemsiz, bu en onemli rekabeti ulkenin.
Kendimi kandırdığını nerden cikariyosun .zerre de onemsemiyorum şampiyon olduğumuz sürece..ha diyorum ya onlarda arena yapıldığından beri 1 kez 6 sene önce yendiler .6 yıldır yenemiyorlar..yensek iyi olur tabi ona kim hayır der :) ama yenemiyoz diye yıkılmaya gerek yok ..ve maçı izlerken fenerli arkadaşların nolur Allah'ın seri sursun diye yalvarisilari var ..sahalarında şampiyon olduğumuzda dirar atıldığında yenelim çok istemiştim olmadı..ha şimdide nasıl olsa olmaz diye rahatım olursa Supriz olur olmazsa da ekime kadar şampiyon olalım yeter

Ha unutmadan kadıköydeki başak maçındada var bozulmuştu 5 dakka o arada adamların nizami golü gidip beraberliği kurtarmışlardı yine. :asd:
viscanin net golünü yemisti hiyartolar.fenere yapilan eyyamin bize yarayacagini hic sanmazdim. hasan ali uzaktan bi koydu bjkliler 5 derken 3-3e razi oldular. cok ilginc bi lig. ersun artisi belkide galatasarayi sampiyonluktan ettik gibi hadsiz hadsiz seyler söylüyordu. kendi puan kaybini söyleyecegine rakipten söz ediyor. iste bu kadar kücük teknik direktör bu herif. umarim göndermezler.

viscanin net golünü yemisti hiyartolar.fenere yapilan eyyamin bize yarayacagini hic sanmazdim. hasan ali uzaktan bi koydu bjkliler 5 derken 3-3e razi oldular. cok ilginc bi lig. ersun artisi belkide galatasarayi sampiyonluktan ettik gibi hadsiz hadsiz seyler söylüyordu. kendi puan kaybini söyleyecegine rakipten söz ediyor. iste bu kadar kücük teknik direktör bu herif. umarim göndermezler.

Bize yaradığı falan yok ki bizden de 4 puan çalındı Akbil 2.maçta kazandı telafi etti bir nebze bizde havamızı aldık.

Zaten düştükleri duruma gülüyorum.Şöyle büyüğüz böyle büyüğüz diyen bir klüp ezeli rakiplerinle sahasında berabere kalınca şampiyon olmuş gibi seviniyor.Bu kadar ezikler.Şuan ben fenerli olsam mesela utancımdan dışarı cıkamazdım adamlar ortalarda ts ile berabere kaldık diye bir havayi fişek patlatmadığı kaldı.Rezil 1 durum gerçekten.

Bize yaradığı falan yok ki bizden de 4 puan çalındı Akbil 2.maçta kazandı telafi etti bir nebze bizde havamızı aldık.
hasan alinin golüyle 2 puandan oldu kargalar. bu yönden bakmak lazim. basaksehire karsi bence yenilmek icin bile ciktilar. ayinin yedigi goller yenecek türden goller degildi. harun gibi bi kalecisi varken operasyon cekmek icin ayiyi oynatmis bile olabilir. kraldado attamah malinin hediyesini gol yapinca hemen yediler 2.golü :asd::asd::asd:

Zaten düştükleri duruma gülüyorum.Şöyle büyüğüz böyle büyüğüz diyen bir klüp ezeli rakiplerinle sahasında berabere kalınca şampiyon olmuş gibi seviniyor.Bu kadar ezikler.Şuan ben fenerli olsam mesela utancımdan dışarı cıkamazdım adamlar ortalarda ts ile berabere kaldık diye bir havayi fişek patlatmadığı kaldı.Rezil 1 durum gerçekten.
ligin en az galibiyet alan 3.takimi olmalari lazim. ki aldiklari galibiyetler bile yüzde yüz bal. fark yiyecekleri maclarda bile ucuz yirttilar hatta beraberlik kurtardiklari oldu.

sivas öne geciyor, sacma sapan bi gol yiyip sonra bi tane daha yiyor

konya dünyalari kaciriyor kendi sahasinda

malatya sol beki salaklik yapiyor ve topal karambolde golü atiyor

göztepe teknik direktörü halil 2.saridan atilmasin diye devrede ayni belhanda gibi cikariyor, 5 dk sonra sarisi bile olmayan forveti gidip angut gibi faul yapip atiliyor

10 kisilik rizeyi lime lime dogruyorlar

asla akhisarin 10 puan önünde olacak top oynamadilar

Üst Alt