STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendimi kandırdığını nerden cikariyosun .zerre de onemsemiyorum şampiyon olduğumuz sürece..ha diyorum ya onlarda arena yapıldığından beri 1 kez 6 sene önce yendiler .6 yıldır yenemiyorlar..yensek iyi olur tabi ona kim hayır der :) ama yenemiyoz diye yıkılmaya gerek yok ..ve maçı izlerken fenerli arkadaşların nolur Allah'ın seri sursun diye yalvarisilari var ..sahalarında şampiyon olduğumuzda dirar atıldığında yenelim çok istemiştim olmadı..ha şimdide nasıl olsa olmaz diye rahatım olursa Supriz olur olmazsa da ekime kadar şampiyon olalım yeter

Arena yapildigindan beri nereye 1 kez yendiler yaw?

Souza da var.Nasil takip ediyorsunuz bu takimi yahu?
tudora küfür etmekten sesimin kisildigi macti. hafizamdan silmeye calistigim 1 müsabaka.

zaten yillardir fenere karsi dogru dürüst galibiyetimiz yok. daha dogrusu topun t'si bile oynanmiyor. fenerin sahasindakiler berabere bitiyor, bizim sahada belki biri kazaniyor ama onda da olaylar eksik olmuyor. hep cirkeflik yapan fenerliler

Sen takildigin için önemli..mesela bizi Kayseri 10 yıldır yenemiyo sahasinda biliyomusun ? Bilmiyorsun onemsemiyosun da .ha bende Kadıköy'u önemsemiyom gülüp gırgır geçiyom.eakidendi o önemseme şimdi onlarda panik acaba seri bitecek mi korkusu onları bulmuş durumda :)..şans hakemler taraftar baskısı vs..daha ötesi yok..ne olacak büyü mü sihir mi ..takılma bence adamalrin şampiyon olamama sebepleri bile bu olabilir.oyunculari alışmış 1 maç kazanip koca sezon kafası rahat ediyo..bizi arenada ne zaman yendiler 6 yıl önce ..neden çünkü eskiden tek büyük stad onlarındi.o atmosferi artık 3 büyük takımda da var o yüzden biz bjk yide Vodafone da yenerken zorlaniriz onlarda bizi..stadı erken yenilenmenin seriyi uzatma katkısı var..sence o emli olabilir ama boş bı istatistik bence ..hatta şuan çok baskidalar TS maçında bile seri stresi yasadilar

10 mu?Ben 45-50 sene oldu diye biliyorum Kayseri bize karşı evinde en son yeneli. :asd:

Kendimi kandırdığını nerden cikariyosun .zerre de onemsemiyorum şampiyon olduğumuz sürece..ha diyorum ya onlarda arena yapıldığından beri 1 kez 6 sene önce yendiler .6 yıldır yenemiyorlar..yensek iyi olur tabi ona kim hayır der :) ama yenemiyoz diye yıkılmaya gerek yok ..ve maçı izlerken fenerli arkadaşların nolur Allah'ın seri sursun diye yalvarisilari var ..sahalarında şampiyon olduğumuzda dirar atıldığında yenelim çok istemiştim olmadı..ha şimdide nasıl olsa olmaz diye rahatım olursa Supriz olur olmazsa da ekime kadar şampiyon olalım yeter

Daha 2 sene önce yendiler?

Üst Alt