STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bizden bahsetmiyorum, Fener'den bahsediyorum. Fener bu kadar kotu olmaz bence, mevzuya tum Fenerliler el atar

Bu kadar kötü olmaz bence de.

Bu sene çok az tekrar eder

Ama bence şampiyonluk yarışında olmama ihtimalleri az değil

Hatta ilk 3 bile zor

Beşiktaş'ın getireceği hocaya göre bizim rakibimiz olacağını düşünüyorum

Ali palabiyik vara gitmedi gitse golleri iptal olacak.
Topal atilmadi.

Basaktan nizami gol yediler ne hikmetse tam o sirada Var bozukmus !!

Ya fbyi kurtarma operasyonlari yillardir yapiliyor bu ulkede ciddi ciddi seriden bahsediyor millet. Muhtemelen aziz de bunlarda hakemleri mafyatik tipler ile tehdit ediyorlar. Fb sahasinda daha fb aleyhine yonetilmis tek derbi hatirlamiyorum.

Bu kadar kötü olmaz bence de.

Bu sene çok az tekrar eder

Ama bence şampiyonluk yarışında olmama ihtimalleri az değil

Hatta ilk 3 bile zor

Beşiktaş'ın getireceği hocaya göre bizim rakibimiz olacağını düşünüyorum

Trabzon da olur rakibimiz, Medipol de oyle hemen salmaz. Ama daha net favori oluruz seneye

Fener yarista olmaz ekstrem bir kiyam ya da eyyam donmezse

Ama mevzu Fener'i seneye Kadikoy'de yener miyiz

Bence bu sene buyuk firsati teptik

Trabzon da olur rakibimiz, Medipol de oyle hemen salmaz. Ama daha net favori oluruz seneye

Fener yarista olmaz ekstrem bir kiyam ya da eyyam donmezse

Ama mevzu Fener'i seneye Kadikoy'de yener miyiz

Bence bu sene buyuk firsati teptik

Ben bizim maça da bugün oynanan maça da anlam veremedim

Biz de Trabzon da koşmadık resmen

Ceza sahasına girmek yasak gibiydi resmen

Anadolu takımları bile daha cesaretli oynuyor basıyor geçiyor , Avrupa'da ismi cismi olmayan takımlar da aynı şekil gelip basıyor bizde ne tür sorun var çözemedim gitti bende.

Açık söyleyim bizim oradaki oyunumuzun kötülüğünü hocaya, skoru Palabıyık'a yazdım ben.

Bugün de Ünal Karaman'ın hataları da çok ama eli bizim kadar güçlü değildi

Ali palabiyik vara gitmedi gitse golleri iptal olacak.
Topal atilmadi.

Basaktan nizami gol yediler ne hikmetse tam o sirada Var bozukmus !!

Ya fbyi kurtarma operasyonlari yillardir yapiliyor bu ulkede ciddi ciddi seriden bahsediyor millet. Muhtemelen aziz de bunlarda hakemleri mafyatik tipler ile tehdit ediyorlar. Fb sahasinda daha fb aleyhine yonetilmis tek derbi hatirlamiyorum.
vardaki bülent yildirim linnesin karnina dalan topala sari ver bile diyemedi. feghouliye faul var demedi.

bugün var kimdi? yine bülent yildirim. yine kadiköyde fenerin bi büyük takimla maci. is düsse yine gerekeni yapacakti bülo.

2 gün önce marianonun %100 penaltisini vermeyen hakem kim? alper ulusoy. bugün avar kim? evet alper ulusoy.

fb-gs derbisinde avar ali sansalan, malatya-gs macinda yine ali sansalan. eyyamcilar ödül aliyor resmen. avar hakemleri sadece rapor mu tutuyor bunlarda 1.var hakeminin yancilari iste.

Üst Alt